Reklama

Rostoucí HCG při zamlklém těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.18 09:31
Rostoucí hcg při zamlklém těhotenství?

Ahoj holky, jsem už vážně zoufalá, tak se obracím na Vás, zda má někdo stejnou zkušenost. Poslední MS byla 5.7. Cyklus mám trochu posunutý, v průměru 25dní. Na ultrazvuku stále není vidět srdíčko a přijde jim, že neroste. Podle velikosti odpovídá 6tt, ale hcg mám prý hrozně vysoké. Ve středu bylo 106 180 a v pátek mi stouplo na 119 943… V nemocnici si myslí, že je to asi konečná, ale že se jim nezdá to vysoké hcg a stále stoupá. V pondělí mám jít na další kontrolu a krev a tam se má rozhodnout. Tak moje finální otázka zní, zda je ještě nějaká naděje a zda by při zamlklém těhu hcg stoupalo? Děkuji moc :(

Reklama

Reakce:

Kikuška90
Neúnavná pisatelka 19144 příspěvků 25.08.18 09:46

Ano, pri zamlklem muze stoupat HCG, HCG produkuje vacek, ktery se klidne muze dak zvetsovat. Podle MS bys mela byt tedy v 8tt … Otazka je jestli plod roste a jak … na kolika kontrolach uz jsi byla?

XxxSábaxxX
Nováček 3 příspěvky 25.08.18 09:55

@Kikuška90
Byla jsem už asi na 3 kontrolách. Jelikož jsem na začátku začala trochu špinit, tak mi nasadili Ascorutin. Vše bylo tak nějak v pořádku a špinění přestalo. Na další kontrole ji přišlo, že se nevyvíjí a poslala mě do nemocnice. Tam mi řekla, že plod je malý, ale že nějaký nepravidelný pohyb vidí. Nabrali hcg a bylo vysoké. Po dvou dnech jsem šla znovu na kontrolu a akce žádná, ale hcg stále stoupá, tak mám jít v pondělí znovu. Už si moc nadějí také bohužel nedávám :( Ale stále jim přijde divné to vysoké, stoupající hcg no

Mari.G
Závislačka 4506 příspěvků 25.08.18 10:27

Já bych ještě vyčkávala, lepší, když HCG roste a UTZ se jim nezdá, než naopak. Jak neroste HCG, tak asi opravdu není co řešit. Mně HCG taky ještě malinko stouplo i po zamlklém těhotenství, ale bylo to až ve 12tt a při revizi ve mně nechali části plodových obalů atd., takže tělo se cítilo stále těhotně. Držím pěsti, ať to dobře dopadne!!!

Leny666
Povídálka 11 příspěvků 25.08.18 23:59
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jsem už vážně zoufalá, tak se obracím na Vás, zda má někdo stejnou zkušenost. Poslední MS byla 5.7. Cyklus mám trochu posunutý, v průměru 25dní. Na ultrazvuku stále není vidět srdíčko a přijde jim, že neroste. Podle velikosti odpovídá 6tt, ale hcg mám prý hrozně vysoké. Ve středu bylo 106 180 a v pátek mi stouplo na 119 943… V nemocnici si myslí, že je to asi konečná, ale že se jim nezdá to vysoké hcg a stále stoupá. V pondělí mám jít na další kontrolu a krev a tam se má rozhodnout. Tak moje finální otázka zní, zda je ještě nějaká naděje a zda by při zamlklém těhu hcg stoupalo? Děkuji moc :(

Ahoj, mela jsem v dubnu to same a bohuzel jsem sla na revizi. Cekalo se az do 9 tt. a pak me gynekolozka poslala na revizi. HCG bylo vysoke a rostlo, gestacni vacek take rostl, ale bohuzel :srdce: tam nebylo. A tedy slo o zamlkle tehotenstvi. Ale treba u tebe to bude jine a jeste vse dobre dopadne ;) Drzim palecky ;)

XxxSábaxxX
Nováček 3 příspěvky 26.08.18 09:29

Holky děkuji, ale taky si už naději nedáváme :( Sice se na to nedá připravit, ale už se s tím tak nějak smiřujeme :( Ať už je zítřek a vše se definitivně rozhodne.

luccifera
Ukecaná baba ;) 1046 příspěvků 02.09.18 18:22

@XxxSábaxxX jak to nakonec dopadlo?

XxxSábaxxX
Nováček 3 příspěvky 02.09.18 18:43

@luccifera bohužel revizí :( Zamlklé těhotenství…

luccifera
Ukecaná baba ;) 1046 příspěvků 02.09.18 19:14

@XxxSábaxxX :,(

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >