Rostoucí jídelní židlička Born UP máte zkušenost? Z Lidlu

240
28.12.20 20:23

Rostoucí jídelní židlička Born UP máte zkušenost? Z Lidlu

Ahoj maminky. Máte některá zkušenost s touto jidelni židličkou?
https://www.lidl-shop.cz/…p/p100280282?…
Teď krmím ve vajicku, malý má pět měsíců, příkrmy dáváme deset dní, zeleninku k obědu, tedy brambor se zeleninou, asi bude otesanek :mrgreen: moc mu chutnají :dance:
Koukám na jídelní židličky. Sám rozhodně nesedí a co jsem četla, tak některé děti sedí v osmi měsících třeba, takže pro nás za tři měsíce. Ráda bych nějakou židličku, která mu vydrží třeba do jeho čtyř let, aspoň tří, klidně dyl. Ne nic na rok prostě. S tím, za zatím tedy sám nesedí. Chtěla bych nějakou do 2tisic,3max, pokud bude jako táto z Lidlu na velmi dlouho. Židličku Stokke za pět tisíc prostě si dovolit nemůžeme. Šetříme na hypoteku nebo větší byt, nájem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10952
28.12.20 20:51

Dcera má sedees, používá ji ještě v devíti letech u psacího i u jídelního stolu (máme dvě).

Brácha koupil dceři (10m) tuto https://www.lidl-shop.cz/…a/p100180157, ve značku Safety 1st mám celkem důvěru. A myslím, že by měla taky vydržet. Tvrdší dřevo je bytelnější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
240
28.12.20 21:34
@Slečna Ferka píše:
Dcera má sedees, používá ji ještě v devíti letech u psacího i u jídelního stolu (máme dvě).Brácha koupil dceři (10m) tuto https://www.lidl-shop.cz/…a/p100180157, ve značku Safety 1st mám celkem důvěru. A myslím, že by měla taky vydržet. Tvrdší dřevo je bytelnější.

Ty seedes, vypadají dobře, ale už je to cenově jinde, ale ta z Lidlu vypadá fajn, děkuji za tip :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1089
28.12.20 22:02
@Slečna Ferka píše:
Dcera má sedees, používá ji ještě v devíti letech u psacího i u jídelního stolu (máme dvě).Brácha koupil dceři (10m) tuto https://www.lidl-shop.cz/…a/p100180157, ve značku Safety 1st mám celkem důvěru. A myslím, že by měla taky vydržet. Tvrdší dřevo je bytelnější.

Presne tuhle safety mame taky. Jsme spokojeny. Jen to je uz pro deti co uz opravdu sedi pevne sami. A taky by tam mohly byt lip propracovane popruhy, nase mala hadi zena se z toho umi celkem dobre vykroutit. :roll: :think: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
240
28.12.20 22:42
@Konys píše:
Presne tuhle safety mame taky. Jsme spokojeny. Jen to je uz pro deti co uz opravdu sedi pevne sami. A taky by tam mohly byt lip propracovane popruhy, nase mala hadi zena se z toho umi celkem dobre vykroutit. :roll: :think: :lol:

Děkuji moc za zkušenost, dám si ji asi do užšího výběru. Uvidím, jak se rozhodneme, jestli budeme jist než bude sedět ve vajicku nebo zvolíme něco kombinovaného, kdy prďola ještě nesedí. Od kdy tak dítě samo sedí? Cca ten osmý měsíc asi až, že?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
500
29.12.20 11:34
@September88 píše:
Ahoj maminky. Máte některá zkušenost s touto jidelni židličkou?
https://www.lidl-shop.cz/…p/p100280282?…
Teď krmím ve vajicku, malý má pět měsíců, příkrmy dáváme deset dní, zeleninku k obědu, tedy brambor se zeleninou, asi bude otesanek :mrgreen: moc mu chutnají :dance:
Koukám na jídelní židličky. Sám rozhodně nesedí a co jsem četla, tak některé děti sedí v osmi měsících třeba, takže pro nás za tři měsíce. Ráda bych nějakou židličku, která mu vydrží třeba do jeho čtyř let, aspoň tří, klidně dyl. Ne nic na rok prostě. S tím, za zatím tedy sám nesedí. Chtěla bych nějakou do 2tisic,3max, pokud bude jako táto z Lidlu na velmi dlouho. Židličku Stokke za pět tisíc prostě si dovolit nemůžeme. Šetříme na hypoteku nebo větší byt, nájem.

Mám ji doma pro dceru, s příkrmy začínáme za dva týdny. Nějak sem si tu anabazi nedovedla představit ve vajíčku.
Malé se v ní líbí, je spokojená. A já taky, sestavení v pohodě, uvázání mimča taky.

A měla by snad vydržet dlouho… Tak uvidím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.12.20 19:17
@KeckaJ píše:
Mám ji doma pro dceru, s příkrmy začínáme za dva týdny. Nějak sem si tu anabazi nedovedla představit ve vajíčku.
Malé se v ní líbí, je spokojená. A já taky, sestavení v pohodě, uvázání mimča taky.A měla by snad vydržet dlouho… Tak uvidím…

Děkuji, asi to nakonec vyhraje. Jak se vám zdá to sedátko? Je to fajn? Pohodlné myslíte pro mimčo a sklon na jídlo v pořádku? My baštíme příkrmy už skoro dva týdny a mám doma asi Otesanka. Po snedeni skleničky 180g by ještě jedl :mrgreen: akorát s pitím máme problém, to láhev nechce, už jsme zkoušeli dvě různé, dvě různé savičky. Dávám kojeneckou vodu, nechci ho hned učit na čaj, ale asi to bude boj, sní všechno, ale zapít to, to ani náhodou.

• Citovat
  • Nahlásit
500
29.12.20 22:35
@Anonymní píše:
Děkuji, asi to nakonec vyhraje. Jak se vám zdá to sedátko? Je to fajn? Pohodlné myslíte pro mimčo a sklon na jídlo v pořádku? My baštíme příkrmy už skoro dva týdny a mám doma asi Otesanka. Po snedeni skleničky 180g by ještě jedl :mrgreen: akorát s pitím máme problém, to láhev nechce, už jsme zkoušeli dvě různé, dvě různé savičky. Dávám kojeneckou vodu, nechci ho hned učit na čaj, ale asi to bude boj, sní všechno, ale zapít to, to ani náhodou.

Malá si v něm lebedí. Má teda jen 2 polohy - jakoby v leže, ta je super na připoutání a druhou, podobnou té ve vajíčku, ale ne tak skrčenou (je tam víc natažená - spíš jako u krmení). Takže myslím, že jí to nebude stlačovat bříško.
Navíc se jí asi i líbí jaký má rozhled. :roll:

Z praktického hlediska, ta látka se dá dobře sundat i nasadit - takže případné praní nebude anabáze se sundáváním. To je za mě plus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
240
29.12.20 22:46
@KeckaJ píše:
Malá si v něm lebedí. Má teda jen 2 polohy - jakoby v leže, ta je super na připoutání a druhou, podobnou té ve vajíčku, ale ne tak skrčenou (je tam víc natažená - spíš jako u krmení). Takže myslím, že jí to nebude stlačovat bříško.
Navíc se jí asi i líbí jaký má rozhled. :roll:Z praktického hlediska, ta látka se dá dobře sundat i nasadit - takže případné praní nebude anabáze se sundáváním. To je za mě plus.

Tak to zní super. A jestli ten můj „čumílek“ bude mít hezky rozhled, tak jedině plus. Děkuji moc za zkušenost, napsání. Hezký večer!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat