Rostoucí židle Hajdalánek vs. Jitro

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kecalena
Stálice 76 příspěvků 07.05.18 09:41
Rostoucí židle Hajdalánek vs. Jitro

Holky, máte některá zkušenosti oběma rostoucími židličkami? Zajímal by mě rozdíl mezi Jitrem a Hajdalánkem, máte-li někdo na srovnání. Je mi jasné, že Jitro je známější. Jak jste spokojené? Všem velké díky :-)

Reklama

Reakce:

Janli
Závislačka 3864 příspěvků 6 inzerátů 07.05.18 09:55

Já jsem koupila Kláru a nedá se srovnat. Máme doma i Jitro, ale nepoužíváme ho, je o dost horší.

BaMaK
Závislačka 2682 příspěvků 4 inzeráty 07.05.18 10:21

Taky mam od Hajdalanka. Je perfektni. Jitro jsem videla v obchode a nelibilo se mi zpravovani-desky spatne ohoblovane, spoje nesedeli… Kupovala jsem ted od Hajdalanka druhou po 3 letech a chtela jsem stejny odstin. Byli neskutecne vstricni, prijeli osobne s nekolika zidlemi abych si mohla vybrat nejpodobnejsi odstin.

kecalena
Stálice 76 příspěvků 07.05.18 13:09

Chci brát dvě, tak se raději ptám :-)

Aditu
Závislačka 4859 příspěvků 07.05.18 21:36

@kecalena mame od Hajdalanka, cca tri roky a velka spokojenost. Je pekne zpracovana a hlavne stabilni - kluci na ni nekdy delaji vylomeniny a jeste se nikdy neprevazila uf. Je tedy docela tezka, alespon s ni deti nesoupaji po mistnosti. Syn na ni dokazal vylezt sam okolo 18 mesicu…a po tech letech stale strejny stav zadna komplikace, nic co by se rozklizilo ci urazilo.
:palec:

kecalena
Stálice 76 příspěvků 14.05.18 10:27

Tak vyhrál Hajdalánek :-) Jsou úžasné, pevné a prcci si je hned oblíbili :-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Čerešňákové a Ditmara: Chtěla být jako Maláčová, ale chyběl jí Bakala

Za dva roky v čele České Miss se jim podařilo něco, co se zdálo být nemožné.... číst dále >

Čeho se pašeračka Tereza bojí? Vyhýbá se odpovědi na bývalého právníka

Pašeračka Tereza změnila před více než měsícem advokáta a s pomocí nového... číst dále >

Články z Ona Dnes

Podvodní léčitelé teď dostanou strach, řekla v Rozstřelu režisérka

Za podivnými praktikami v institutu Aktip, které odhalil dokument Obchod se... číst dále >

Sedmdesátiletá Mexičanka čeká dceru. Bude nejstarší matkou na světě

Sedmdesátiletá Mexičanka je zřejmě nejstarší těhotnou ženou na světě. Maria... číst dále >

Reklama