Rostoucí židlička Lidl nebo Jitro?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mystiq
Kecalka 165 příspěvků 27.11.18 17:15
Rostoucí židlička Lidl nebo Jitro?

Rozhodujeme se mezi rostoucí židličkou Jitro a rostoucí židličkou z Lidlu…co byste doporučili? Klady a zápory obou? Díky ;-).

Nejnovější recenze z kategorie Dětský pokoj

Reakce:
Slečna Ferka
Extra třída :D 10376 příspěvků 27.11.18 17:25

@mystiq Já bych šla do LIDLu, mně vadí ten tvar do Z. My máme Sedees (koupili jsme i druhou, jsou fajn), ale ta je trochu dražší. Nicméně dneska bych asi šla do LIDLu: nic jí nechybí, a je i z dobrého dřeva. A je levnější.

mission84
Zasloužilá kecalka 546 příspěvků 27.11.18 17:29

@mystiq musela sem si najít na internetu tu z lidlu.Našlo mi to nějakou Timba?Je to ona?Jitro máme doma oproti tyhle sem na první pohled našla dvě věci proč bYch volila jitro.Nosnost jitro ma kolem 100kg tohle 30kg,kdyz máme velkou návštěvu seda si na tu zidlicku i manzel.Další je zakončení nozicek.Jitro tam má takovy kulaty plochy a diky tomu se nedá zvrhnout tady myslím ze by to šlo.U Jitra super drží barva.Co mi u něj vadilo kdYž měl mladej pultik chtělo by to nějakou zarazku,aby se o ní zasekl talíř,hrnek

ugluk
Hvězda diskuse 47382 příspěvků 27.11.18 17:34

Máme Jitro. Lidl znám jen z obrázku, takže porovnávám spíš teoreticky. Lidl samozřejmě výrazně levnější. Ale má nosnost jen 30 kilo (uvádějí, že je do 10 let, ale většina dětí těch 30 bude mít dřív, na druhou stranu v tom věku už tolik nepotřebují rostoucí židli). My Jitro často využíváme jako klasickou židli pro návštěvy a bez obav si na ni sedne stokilový dědeček. U té lidlové nevidím posuvnost pultíku, to jsem třeba u Jitra využila maximálně, že se dal přišoupnout vždycky až na bříško. Obě jsou bukové, tedy tvrdší dřevo. Jitro má mnohem více barevných variací. Takže pokud bych to shrnula, jitro mi přijde lepší, ale u poměru cena/výkon myslím, že na tom bude Lidl o dost líp.

mystiq
Kecalka 165 příspěvků 27.11.18 17:44

Ještě musím říct, že máme obě dvě - Jitro doma, Lidl u prarodičů. A nějak nejsme schopni se rozhodnout, jakou pořídit domů pro mladší dítko..

ugluk
Hvězda diskuse 47382 příspěvků 27.11.18 17:51

Aha :lol: Tak pokud vám přijdou obě fajn, vzala bych tu levnější ;) Pokud nevyužijete tu vysokou nosnost.

Ornwen
Kelišová 5430 příspěvků 27.11.18 18:04

Typove bych sla spis do jitra. Me ten tvar do z prijde stabilnejsi. (Mam zkusenost s tripptrapp do z a druhym hauck do a) Jestli jde posunovat u jitra pultik, jak tu nekdo psal, tak je to bonus navic.

Mafínnn
Povídálka 15 příspěvků 02.01.19 21:36

@mystiq Jakou židličku jste nakonec pořídili? Mám nyní stejné dilema. Díky za odpověd.

mystiq
Kecalka 165 příspěvků 06.01.19 20:42

@Mafínnn Nakonec jsme dceři pořídili Jitro Klasik kvůli vyšší nosnosti. Židličku z Lidlu máme u babičky a dědy a pokud neřešíte nosnost, tak klidně kupte tu, jsme s ní také spokojení.

Mafínnn
Povídálka 15 příspěvků 06.01.19 21:25

@mystiq děkuji za odpověď. Nakonec asi taky vezmeme tu Jitro, když ji tolik všichni chválí. Přece jenom 30 kg jak uvádí Lidl, není moc, když pak na tom můžou sedět i dospělí a běžně se v rodinách dědí :-) :D

Káťa19
Extra třída :D 13725 příspěvků 07.01.19 09:02

My máme třeba i takovou židličku a jsme taky spokojení - to jen ostatním pro inspiraci ;)

mystiq
Kecalka 165 příspěvků 09.01.19 22:27

@Mafínnn u toho Jitra je ta vysoká nosnost fakt skvělá, ale teda musím říct, že už máme tyto židle dvě a ať sednu já nebo manžel na kteroukoli z nich, tak tak strašně vržou, že se bojím, že se židle rozpadne :-). Na internetu jsem už četla dotaz, jak je možné, že při vyšším zatížení vržou a odpověď byla, že je problém v nedostatečném utažení…

ugluk
Hvězda diskuse 47382 příspěvků 09.01.19 23:06

Nám Jitro nevrže a sedá na něj i devadesátikilový dědeček… Možná fakt pořádně dotáhnout.

mystiq
Kecalka 165 příspěvků 10.01.19 14:27

@ugluk dotahujem, dotahujem a pořád vrže 8)

ugluk
Hvězda diskuse 47382 příspěvků 10.01.19 14:32

Tak to už neporadím. Naěí bude 7 let a nevrzala nikdy…

Váš příspěvek
Reklama