Rotoped, běžecký pás, orbitrek či něco jiného na doma?

6.1.21 22:37

Rotoped, běžecký pás, orbitrek či něco jiného na doma?

Co vybrat domů, když se potřebuji dostat do formy? Cenově max 15000 Kč. Po porodu je ta postava děsná, jen nevím, do čeho jít. Děkuji za rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
960
6.1.21 23:03

Před Vánoci jsem se orbitreku zbavila, manžel ho odvezl na sběrný dvůr. Moc drahý věšák na oblečení :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.1.21 23:06

@toma0105 tak já už tu mám i Keto dobroty, takže do toho jdu. Dostala jsem na nějaký stroj a když se zadari, tak po dvou dětech budu mít supr nové prsa, ale to chci nejdřív vypadat líp.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1014
6.1.21 23:41

@hanabenešová mám orbitrek, tedy správně eliptický trenažér :roll: a jsem spokojená. Mám ho rok a cvičím denně. Před tím jsem měla rotoped a museli jsme ho dát pryč, protože mě z něj začala bolet záda. Zkoušela jsem všechna možná nastavení a prostě mi nevyhovoval na kostrč. Proto už bych rotoped nechtěla. Běžecký pás může být fajn, ale ten zase zabere hodně místa. Mě osobně v prodejně s fitness přístroji řekli, že je vlastně jedno co si člověk koupí, hlavně aby to člověka na stroji bavilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2508
7.1.21 06:31

Kdyz na tom stroji nebudes cvicit nekolikrat do tydne, tak je to stejne fuk. Bohuzel ve vetsine domacnosti tyto stroje slouzi prevazne jako lapace prachu. Jinak bezecky pas za 15tis asi nebude nic moc a zabere opravdu hodne mista, orbitrek jsem nikdy nezkousela, tak se k nemu nebudu vyjadrovat, ale my mame doma rotoped, vyuzivam ho 2× tydne, stal cca 5tis a je super, ale je potreba dalsi doplnujici cviceni, takze ja k tomu jeste 2× tydne hodku posiluju a 1× tydne beham venku. Protoze pokud se chces fakt hodit do formy, je potreba nemit jen jednostranne cviceni, ale kombinovat posilovani celeho tela a kardio. Navic te to neprestane tak rychle bavit, kdyz budes mit ten pohyb ruznorody. Kdybych mela jen jezdit na rotopedu tak to po 14 dnech vzdam, protoze me to prestane bavit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3176
7.1.21 08:07
@hanabenešová píše:
Co vybrat domů, když se potřebuji dostat do formy? Cenově max 15000 Kč. Po porodu je ta postava děsná, jen nevím, do čeho jít. Děkuji za rady.

Mám už dlouhodobě eliptický trebae, nebo-li orbitrek. Teď mám nový od Kettlera za 20.000,–. Pro mě je zo dokonalý stroj. Na fyzičku, hubnutí, zpevnění. Na protažení zad.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3176
7.1.21 08:10

@hanabenešová rotoped a běžecký pás mě nenadchly. Pokud jseš odhodlána cvičit, jdi di toho. V mém případě to rozhodně není a nikdy nebyl věšák na šaty. Ale já se celkově udruiju v kondici a hodně sportuju. Držím palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3839
7.1.21 08:17

@hanabenešová Ahoj, rok jsem cvičila na eliptickém trenažeru, ale pak už mě ten pohyb nebavil, pořád dokola to stejné… tak jsem ho vyměnila před 2r za běžecký pás a to je jiná, můžu buď chodit pomalu, rychle, vyklusávat, sprintovat, rovně nebo do kopce. Ta variabilita pohybu mi vyhovuje mnohem víc, než u toho trenažeru :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3176
7.1.21 08:46
@Zesta píše:
@hanabenešová Ahoj, rok jsem cvičila na eliptickém trenažeru, ale pak už mě ten pohyb nebavil, pořád dokola to stejné… tak jsem ho vyměnila před 2r za běžecký pás a to je jiná, můžu buď chodit pomalu, rychle, vyklusávat, sprintovat, rovně nebo do kopce. Ta variabilita pohybu mi vyhovuje mnohem víc, než u toho trenažeru :palec:

Když si koupí pořádný orbitrek, může to mít taky. Různé terény i sklon.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3839
7.1.21 08:47

@Kockazvysocan Tak tohle ten můj neuměl :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3176
7.1.21 08:53
@Zesta píše:
@Kockazvysocan Tak tohle ten můj neuměl :lol:

Můj nový umí ty terény. Nastavení sklonu taky nemám, ten už stál 36.000,– a to už mi přišlo dost. Měla jsem strop 10, pak jsem si vybrala za 16 a nakonec mám za 20. A ten už jsem radši koupila rovnou, abych na těch 36 neskončila. Ale nepopírám, že jsem chvilku nad ním nepřemýšlela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3176
7.1.21 08:54

@Zesta mě u orbi vyhovuje i proražení zad. Sedím v kanclu, takže to potřebuju a na bolesti je to znát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1111
7.1.21 09:55

Za mě určitě eliptický trenažér, super protáhne celé tělo, narozdíl od rotopedu. Cvičí i na ruce, záda a břicho. Skvěle se na něm hubne, po pár minutách už ze mě leje :)
Ještě ho plánuju doplnit veslovacim trenažérem, ten je taky všestranný :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2183
7.1.21 10:11

@Zesta Můžu se zeptat, jaký přesně ten běžecký pás máš? Díky moc :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3176
7.1.21 10:16
@Meredit píše:
Za mě určitě eliptický trenažér, super protáhne celé tělo, narozdíl od rotopedu. Cvičí i na ruce, záda a břicho. Skvěle se na něm hubne, po pár minutách už ze mě leje :)
Ještě ho plánuju doplnit veslovacim trenažérem, ten je taky všestranný :palec:

Ten máme taky a na těle je to fakt znát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat