Rotoped v paneláku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.19 11:28
Rotoped v paneláku

Potřebuji se někoho zeptat, dnes jsem jezdila na rotopedu a po půl hodině přišli sousedí pod náma zda něco již dlouho nevrtam, myslíte že může být tolik slyšet? Jako je to starší stroj tak možná nějaké vibrace, ale normálně u toho slyším televizi. Nemáte zkušenost?

Reakce:
Premek_Orac
Kelišová 5598 příspěvků 06.08.19 11:35

Může být. Doporučil bych zkusit dát pod rotoped nějakou podložku, něco jako karimatku. Pokud jej máš na tvrdé podlaze (dlažba, lino, plovoučka), tak se to může přenášet dost.

vedma007
Kecalka 430 příspěvků 06.08.19 11:36

Co je na tom tak intimního? :lol:
Jakou máte v místnosti podlahu? Jestli třeba plovoučku, tak věřím, že to může být rachot. Co pod něj zkusit dát pěnovou podložku (třeba takovou tu karimatku na cvičení)?

vedma007
Kecalka 430 příspěvků 06.08.19 11:37

@Premek_Orac byl jsi rychlejší :lol: :lol:

Uživatel je onlinelachtanice86
Echt Kelišová 8981 příspěvků 06.08.19 11:41

A jakou máš podlahu?

aiwwa
Nadpozemská drbna 29346 příspěvků 06.08.19 11:45

Dá se koupit tlustá gumová podložka, původně je to určené pod pračku, ale určitě by se to dalo použít i pod rotoped. A jo, věřím, že je to hodně slyšet, když jsem bydlela v bytě - cihlovém, tak se nám houpal lustr, pak si to sousedka něčím podložila a bylo to OK.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.19 12:16

Podlahu mám normálně lino přilepené ale mě spíš přijde že jim vadí vše, lehké vibrace od pračky sušičky myčka nevím mě zvuky nevadí, kdyz nad náma mají vnoučata na víkend občas se bojím že se k nám propadnou ale mě to vůbec nevadí… :nevim: :nevim: :nevim:

Uživatel je onlinechaela
Závislačka 2513 příspěvků 06.08.19 12:27

Nevím, co by mohl vydávat za zvuky rotoped. My ho máme teda na koberci, ale určitě je to ta nejtissi věc, kterou doma máme :) mnohem větší binec nadělá třeba pračka, která cestuje po koupelně. Nebo děti, co se občas projedou po bytě na motorce. Buď je sousedka prudérní nebo ji podle me musi vadit něco jiného.

Premek_Orac
Kelišová 5598 příspěvků 06.08.19 13:42

@vedma007 Se mi občas stane no :-). Pardon.

Váš příspěvek
Reklama