Roundup na trávník

Anonymní
1.7.20 19:49

Roundup na trávník

Dnes ráno u nás stříkali trávník Roundupem 8o, kdy je možné po trávníku chodit s pejskem a dětmi aniž by měl člověk strach že se mi otráví? A stačí pouze auto smýt pouze vodou, když mi ho tím :poblion: postříkali taky? :pocitac:. Ještě bych se chtěla zeptat, toho kdo s tím má zkušenosti, je to opravdu takové svinstvo jedovaté? Já jsem celkem naštvaná protože nikdo nás neinformoval o tom že bude postřik probíhat a jelikož takovéto jedy opravdu nevyhledávam, tak mám celkem strach o děti.

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

451
1.7.20 19:56

Ahoj, já nejsem zastánce ani odpůrce. Když jsme stříkali trávník, tak pes tam nechodil týden, dítě bych nechala 14 dní. Ale myslim, že píšou asi 3 dny.

• Nahlásit
Anonymní
1.7.20 19:57

@fíkofka já toho nejsem zastánce vůbec jako. Děkuji za odpověď

• Nahlásit
1101
1.7.20 19:59

No asi takhle, pokud to byl roundup, tak z toho brzy trávník nebude :mrgreen: jinak já bych tam s pejskem nešla dokud to neuschne a možná trochu nesprchne, já jsem v tomhle hrozně opatrná.

• Nahlásit
Anonymní
1.7.20 20:02

@Jessica4 bylo mi řečeno že to byl Roundup. Bohužel to tady stříkal někdo jiný ne my. Mě jde o to že ten trávník je přesně u mého auta, tím pádem ní postříkali i to

• Nahlásit
1101
1.7.20 20:05
@Anonymní píše:
@Jessica4 bylo mi řečeno že to byl Roundup. Bohužel to tady stříkal někdo jiný ne my. Mě jde o to že ten trávník je přesně u mého auta, tím pádem ní postříkali i to

Radši bych zajela i do myčky. A bude to jistější že to na sebe ten sajrajt nedáte, i když se toho dotknou děti :)

• Nahlásit
3798
1.7.20 20:07
  • Nahlásit
914
1.7.20 20:20

@admin? Tady je něco špatně…

• Nahlásit
13433
1.7.20 20:25

Dobrý den,

děkujeme za upozornění. Uživatel byl zablokován a smazán :)

Přeji všem hezký večer,
Hani

• Nahlásit
3371
1.7.20 20:26

Psa tam k tomu neber. U nás strikali okolo hrbitova, máma šla okolo se psem, a pes od toho podrazdeny cumak. Lecila to fakt dlouho.. Slejzali mu chlupy až k očím.. Bral různý prášky, masticky, vitamíny. Dobrej půl rok to léčil určitě..

• Nahlásit
Anonymní
1.7.20 20:27

@mackA159 Ježíš chudáček :disappointed_relieved:.

• Nahlásit
3798
1.7.20 20:28
@admin píše:
Dobrý den,

děkujeme za upozornění. Uživatel byl zablokován a smazán :)

Přeji všem hezký večer,
Hani

Sorry za moji drsnější reakci na uživatele a dík za její smazání… :oops: :kytka: 8)

• Nahlásit
61682
1.7.20 20:41
@Platanka píše: @admin? Tady je něco špatně…
? co se stalo?
  • Nahlásit
3371
1.7.20 20:47
@Anonymní píše:
@mackA159 Ježíš chudáček :disappointed_relieved:.

Nevím jestli to byl roundap, každopádně nějaká srajda jo.. Kdyby na to aspoň upozornili :zed:

• Nahlásit
3798
1.7.20 20:49
@Lama Lama píše: ? co se stalo?

Řádilo tu něco s drsnými výrazy, rozumově podle příspěvků tak na úrovni 5ti letýho děcka, ale ožralýho nebo zkouřenýho… :nevim: 8)
Hodně drsně jsem zareagoval a nabonzoval adminovi a než jsem stačil nahlásit i sebe, už to bylo pryč… :nevim: 8)

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama