Roupy neustále se vrací

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
4278
4.1.22 22:41

Roupy neustale se vraci

Ahoj, dcera 6,5 roku ma opet rouoy. Dokud byla v MS kdykoliv se tam objevily vzdy je dotahla, ted je ve skole, mladsi uz mesic doma a opet se u ni objevily. Na hygienu dbame, porad ji opakuji ruce atd. Mam ale uz podezreni ze to snad ma neustale v tele i kdyz je to vubec mozny? Naposled je mela v rijnu, ted zas, pres vanoce mela vic sladkeho a ja mam proste podezreni jedtli to nema neustale v tele a s vyssi davkou sladkeho se ty mrchy proste neobjevi nebo ja uz nevim. Preleceni jsme vzdycky vsichni uz je mi az trapne opet volat doktorum…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2870
4.1.22 22:47

Znovu prelecit, vsechno doma desinfikovat aspon tri tydny, vyvarit rucniky, lozni pradlo, pyzama, spodni pradlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4278
4.1.22 22:55

@VitaminC to delame pokazde a stejne se ji to neustale vraci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
320
4.1.22 22:59
@sonulicka píše:
@VitaminC to delame pokazde a stejne se ji to neustale vraci.

Zlatej covid asi, co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17242
4.1.22 23:00
@sonulicka píše:
Ahoj, dcera 6,5 roku ma opet rouoy. Dokud byla v MS kdykoliv se tam objevily vzdy je dotahla, ted je ve skole, mladsi uz mesic doma a opet se u ni objevily. Na hygienu dbame, porad ji opakuji ruce atd. Mam ale uz podezreni ze to snad ma neustale v tele i kdyz je to vubec mozny? Naposled je mela v rijnu, ted zas, pres vanoce mela vic sladkeho a ja mam proste podezreni jedtli to nema neustale v tele a s vyssi davkou sladkeho se ty mrchy proste neobjevi nebo ja uz nevim. Preleceni jsme vzdycky vsichni uz je mi az trapne opet volat doktorum…

Z toho si nic nedělej, přejde to. Tohle úplně neuhlídáš – není to jen o hygieně, kterou Ty jako máma vidíš – děti se škrábou, sahají si všude možně, tohle se opravdu velmi těžko podchycuje.

Také jsme měli takové období – každou chvíli jsme museli doktorku prosit o Vermox :roll: :mrgreen: trvalo to asi dva roky, pak děti povyrostly a přestalo to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4278
4.1.22 23:02

@Sadman jako nejhorsi je ze uz tri roky je to porad dokola vylecime a treba za dva tri mesice znovu ma to minimalne 4× do roka jako ja uz si pripadam jak nejaka spina, kdykoliv prijde mami svedi to uz se mi dela zle protoze vim co bude nasledovat nehlede na to ze ten debi.lni vermox u nas uz ani napoprve nezabira a musime ji dat aspon dve tablety uz jsem na prasky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15722
4.1.22 23:02

Muze to mit v sobe porad, ani Vermox neucinkuje 100procentne… Asi krom preleceni soucasne i zmenit stravu. Sni Ti kysele zeli? Vypije kefir? Tim jsem podporovala u deti zbaveni se roupu… Meli jsme 3 krat, jednou jsem to chytila i ja… Ja davala detem pod pyzamo jeste spodni pradlo, aby se jeste lepe omezilo to drbani. A vysveceli jsme mistnosti UV lampou. Poprve se nam to prave taky vlekle, v dalsich kolech jsem to nepodcenovala. Nehty pocitam strihas, ruce myje kartackem a mydlem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15722
4.1.22 23:05

Pak v DE je volne prodejne Pyrvinium, pokud byste meli moznost. Berete vzdy Vermox? Dceru jsem poprve nakonec dolecila Vermophytem… Jak vam davkuje Dr. Vermox? Nam poprve zastupujici Dr. rekla zopakovat po 14 dnech a nepomohlo to. Nase Dr. rikala opakovat po 2t a znovu po 4t a to uz fungovalo. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4278
4.1.22 23:06

@Hobitka spodni pradlo ma, pokoje vysvecujeme taky, denně umýváme ráno zadek, meníme pyžamo ložní i ručníky
bohuzel nesni nic ani zeli ani kefir nevypije a jakmile nekam narvu cesnek nepozre to. jako ze by ujizdela na sladkem to ne miva mozna jednou tydne neco jen ted pres ty svatky toho bylo vic a mame je opet…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4278
4.1.22 23:08

Naše dr rika 1-2 ted pokud jedna nezabere pak za 2 tydny a pak za 2 tydny. Pyrivinium jsme meli sirup a mala se z neho pozvracela

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15722
4.1.22 23:08
@sonulicka píše:
@Hobitka spodni pradlo ma, pokoje vysvecujeme taky, denně umýváme ráno zadek, meníme pyžamo ložní i ručníky
bohuzel nesni nic ani zeli ani kefir nevypije a jakmile nekam narvu cesnek nepozre to. jako ze by ujizdela na sladkem to ne miva mozna jednou tydne neco jen ted pres ty svatky toho bylo vic a mame je opet…

Proste jich par prezije a na sladkem se to rozjede zase ve velkem. Kapsli cesnekovou by treba nepolkla? Pak jeste hrebicek (koreni) do caje se radi, ze to roupum nechutna…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4278
4.1.22 23:10

@Hobitka pokud by byla mala tak jo ale ja mam pro sebe nejaky cesnek v kapslich a ten je teda obri :-/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8416

@sonulicka napadá mě, když nepozre kefír tak aspoň zakysanou smetanu nebo probiotika v prášku nasypat do jídla, pití… :nevim:
Nebo udělat z kefíru shake s jahodami a banánem :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15722
@sonulicka píše:
Naše dr rika 1-2 ted pokud jedna nezabere pak za 2 tydny a pak za 2 tydny. Pyrivinium jsme meli sirup a mala se z neho pozvracela

Nejmladsi po nem i trochu zvracela… Ale zabralo ji to. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4278
4.1.22 23:12

@janickaIII ona je na jidlo silena neji skoro nic (i proto nesmi sladke protoze aby si mohla dat sladkost musi splnit snezeni obedu a to se u nas stava jednou za uhersky rok :-/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat