Reklama

Roupy, prášek pro zvíře člověku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.18 20:25
roupy, prášek pro zvíře člověku?

Ahoj, prolezla jsem snad celý google i emimino. Máme doma roupy a nic nám nepomáhá. Napadlo mě, ale nikde jsem se nedočetla, jelikož máme doma kočky, ač odčervené. Nevíte co by udělalo člověku vzít si tabletu pro kočku? Děti to snad ani nemají, nestěžují si na svědění, ačkoli jsem je taky přeléčila, ale obtěžuje to dost mě.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Kikulele
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 13.10.18 20:27

No tak to bych urcite nedelala,myslim ze staci zajit k doktorovy a on neco predepise. Ale jist tabletky pro kocky si myslim ze neni moc dobry napad.

lalaláček
Ukecaná baba ;) 1118 příspěvků 13.10.18 20:34

Hlavně ta tabletka pro kočku by ani nestačila jedna, protože se dělají podle kil.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.18 20:39

Tak třeba pro psa… Do takové dogy taky musí něco cpát a kdyby to ohrožovalo na životě, tak to snad nebudou podávat zvířatům…

vaks
Kecalka 184 příspěvků 13.10.18 20:42

Pro lidi je Vermox(nevim,jestli jste zkouseli),ale je na predpis..moje detska Dr.je hodne chapava,ale myslim,ze kazda normalni Dr.se nad tim nebude pozastavovat a bez divnych pohledu predepise… :nevim: Davala jsem ho dcerce,aniz bychom prochazely predem nejakymi stery,vytery apod.,pouze jsem resila dlouhodobe bolesti bricha a nevolnosti u dcerky bez priciny a Dr.sama navrhla,at ji dam odcervovaci tbl..bolesti bricha i nevolnosti presly :palec: :think: Jestli roupy ci jine brebery mela,nemam laboratorne podlozene,ale tbl.na nas problem zabraly..v baleni jich je myslim 6 nebo 8,bere se 1tbl.a po 3 tydnech dalsi,takze by 3 lidi baleni v poho pokrylo…takze to sved na deti,pokud se stydis a zobni si z plata od nich ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.18 20:46

První, co jsem četla, když jsem hledala jak na roupy, tak diskuze s názvy Vermox nepomáhá atd… Proto se do toho bojím jít. :(

asha
Nadpozemská drbna 29588 příspěvků 13.10.18 20:50

Psi roupy nemaji. Takze nepomuze ani tableta pro psy, je proti jinym parazitum.

Prtulak
Kecalka 203 příspěvků 13.10.18 20:53
@Anonymní píše:
První, co jsem četla, když jsem hledala jak na roupy, tak diskuze s názvy Vermox nepomáhá atd… Proto se do toho bojím jít. :(

To, že vermox nepomáhá může mít příčinu i v tom, že není zalecena cela rodina a v klidu si larvičky předávají dál. Doporučuje se i přísnější režim, co se týče praní žehlení atd. Já znám pozitivní zkušenosti, za pár dní bez nervů…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.18 20:56

S tou celou rodinou nevím, léčím všechny, mám i parní čistič, občas projedu postel, křesla, gauč… Kočku asi nemohu odčervovat co týden, návštěvy nemíváme, ani nikam na ně nechodíme.

asha
Nadpozemská drbna 29588 příspěvků 13.10.18 21:03
@Anonymní píše:
S tou celou rodinou nevím, léčím všechny, mám i parní čistič, občas projedu postel, křesla, gauč… Kočku asi nemohu odčervovat co týden, návštěvy nemíváme, ani nikam na ně nechodíme.

Ani kocka nema roupy, to je vyhradne lidska zalezitost. A pokud ji nechces zabit, tak ji rozhodne moc casto neodcervuj.

Hadumi
Extra třída :D 13402 příspěvků 13.10.18 21:11

Vermox nám vždy pomohl. Jako sorry, radši zkusíš piluly pro zvíře, než piluly pro člověka jen proto, že sis někde něco četla???

Hadumi
Extra třída :D 13402 příspěvků 13.10.18 21:13

@vaks je jich tam 6, my brali první, pak za 14 dní 2. za dalších 14 dní 3. Nechala jsem si je napsat do zásoby. Dětská byla v poho, však dobře ví, že je to běžná dětská nemoc.

Sůvička80
Stálice 85 příspěvků 13.10.18 21:33

No jestli to pomůže, to nevím, ale rozhodně tě to nezabije. Tchán jednou omylem snědl tabletu pro odčervení kocoura ( tchýně to připravila do šunky pro kocoura, ale tchán byl rychlejší :mrgreen: :mrgreen: ). Přežil to bez úhony a ještě si dělal srandu, že se taky odčervil. Ale jestli to cíleně pomůže, to netuším.

Ranala
Povídálka 30 příspěvků 13.10.18 21:46

Dle moji dr. je populace v ČR neskutečně promořená. Roupy má spousta lidi, ani o tom neví. :roll:

kotyk
Echt Kelišová 7948 příspěvků 13.10.18 21:48

Kočky a psi mají mírně odlišný metabolismus, takže některé látky snáší líp než člověk a jiné naopak (třeba hrozny nebo čokoláda). Většina těch odčervovacích látek je na váhu, typ metabolismu (i kočka a pes mají na kilo váhy často odlišné dávkování) a často i na určitý typ červů. V dávkování pro psa nebo kočku budou nejspíš vždycky neškodné a to i pro případné červy. Aby to k něčemu bylo, byla by potřeba znát dávkování pro člověka na kilo váhy a zvolit správný přípravek. Snadnější je to probrat s doktorem a zvolit případně nějaké brutálnější dávkování Vermoxu.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >