Roupy v dospělosti a Vermophyt

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
5.1.22 12:23

Roupy v dospělosti a Vermophyt

Zdravím všechny, nevím kam to zařadit a zároveň je mi to hrozně trapné se takhle ptát.
Ale měla jste některá roupy v dospělosti?
Je mi 18, vůbec nevím kde sem to mohla chytit. Ale poprvé mě svědil konečník cca půl rok zpátky možná víc, to sem vůbec neřešila za pár dní to přešlo. Ale nyní sem se na to více zaměřila a zjistila ve stolici roupy, je to už cca týden o mýho prvního podezření, dnes ráno sem měla průjem a našla ve stolici i krev. Konečník cca 2 dny už mě skoro nesvědi tak sem si myslela že už je to dobré. Jsem z toho úplně ve stresu. Nechce se mi jít k dr. je mi to docela blbý.
Objednala sem si v lékárně Vermophyt, zabral někomu? Jsem z toho už docela zoufalá.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
96
5.1.22 12:39

Zrovna včera jsem se dětské doktorky ptala, jak poznat u mimča roupy. A mimo jiné mi říkala, jak je poznala u svých dětí ona a že se učili, že je má 80% dětí a prý je v ordinaci řeší často. Takže tě chci jen uklidnit, že můžeš být v ordinaci tento týden několikátá s tímto problémem a doktorovi to určitě směšné nebo divné nebude. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2290
5.1.22 13:05

Hele v dnesni dobe te nikdo nebude ani chtit videt, zavolej sve lekarce ze mas roupy, zes je videla ve stolici a ona ti posle sms s ereceptem na vermox a mas jistotu ze se toho spis zbavis. Kazdopadne musis vse doma vyprat, nejmene 3tydny zehlit spodni pradlo po obou stranach, doma poradny uklid se sanytolem, jinak je mas hned zpet

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9637
5.1.22 13:06

Někde jsem četla že dokonce je v dětství žádoucí projit infekci roupy, že to pomáhá utvářet dětskou imunitu. Samozrejme ne v nějaké extrémní míře.

Mně pomohl koupit český česnek a každý večer si udělat topinku a celý ten strouzek česneku na to vytrit a snist

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10387
5.1.22 13:11

Je to normální dětská nemoc, doktorka nebude nic zkoumat a dá ti recept na Vermox, nemusíš se bát ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15725
5.1.22 13:26

Klid, taky jsem si volala obvodacce pro Vermox v dospelosti (dotahly to domu deti a nez jsme to stacili nejak podchytit, mela jsem je i ja :zed: ). Chodit tam kvuli tomu nemusis. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.22 13:27

@tini právě určitě tam budu muset jít.. Za celých 18 let jsem byla u dr jen na preventivky, nikdy sem nebyla nemocna abych musela k doktorce, takže to je asi poprvé co bych tam musela. Moc se mi tam nechce, četla jsem o tom Vermophytu, tak uvidím jestli zabere ale moc tomu nedávám..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.22 13:34
@Anonymní píše:
@tini právě určitě tam budu muset jít.. Za celých 18 let jsem byla u dr jen na preventivky, nikdy sem nebyla nemocna abych musela k doktorce, takže to je asi poprvé co bych tam musela. Moc se mi tam nechce, četla jsem o tom Vermophytu, tak uvidím jestli zabere ale moc tomu nedávám..

Popravdě ten Vermophyt je na prd. U nás vůbec nezabral. Sama lékárnice mně říkala, ať raději zavolám doktorovi o recept na Vermox. No beztak to tak dopadlo.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.22 14:58

Tak holky, volala jsem dr a ta mi řekla že mám zůstat u Vermophytu jelikož je na přírodní bázi. Mám se spousty léky problém, alergie a prý vermox není pro mne vhodný. Nevím co obsahuje, tak uvidíme.. Jinak všem díky.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat