Roupy - Vermox nezabírá

487
13.2.20 13:47

Roupy vermox nezabírá

Dobrý den, jsem zoufalá holky přinesly že školky roupy. Vše samozřejmě peru a desinfikuji. Od pondělí, kdy dostali holky večer první prášek l, někde jsem našla, že se mají brát na lačno, tak pro jistotu dostali v úterý další. Každé ráno a večer prdelku pořádně myjeme mýdlem. dneska si dcerka celý den přes kalhoty škrábala prdelku, tak jsem na ni koukla a k mámě zděšení prdelka samý nažloutlý kousek (velikost asi jako zrnko písku), kousky bobků to určitě nebyly. Prdelku jsme umyly, ale teď řeším, jestli ji dát další prášek, nebo počkat těch 14 dní, co poradila doktorka :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6074
13.2.20 14:09

@Martanka92 Asi bych zase zasla k dětské dr a poradila se s ni :nevim: je velka pravdepodobnost ze to chytneš taky…Treba vam napíše jine leky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.2.20 15:04

@Annabela11
Ano, zajdete nebo zavolejte mudr. Léčit byste se měli všichni

• Nahlásit
  • Citovat
487
13.2.20 19:28

Lecime se všichni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4307
13.2.20 19:54
@Martanka92 píše:
Lecime se všichni

Vermoxu je potreba vysoke davky, ty v letaku doporucovane nestaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9274
13.2.20 19:57

Prosím tě vydrž a dávej léky podle návodu. Nezbaví se okamžitě všech roupů, musí je postupně vykakat. Cpaním prášků po dvou dnech jim akorát ublížíš. Zadeček jim namaž krémem, ale zas je moc nemydli, ještě jim je podráždíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
607
13.2.20 20:02

Je celkem běžné, že vermox nezabírá.
Dříve dostupný sirup Pyrcon, který byl účinný, nevstřebávající se do trávícího traktu a stačilo ho podat jednou, se z neznámých důvodů už několik let do ČR nedováží, ale je běžně dostupný v lékárnách v Německu a Rakousku i bez předpisu, podává se podle váhy člověka. Buď si nechat zaslat poštou, nebo pokud bydlíte v blízkosti hranic, máte možnost tam někoho poslat koupit, doporučuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35641
14.2.20 12:13

Ono ale trvá několik dnů, než chcípnou, jen jim to znemožní jíst a umřou hlady.

nicméně jsem viděla návod na intenzifikovanou léčbu, 1-0-1 dva dny, po týdnu opakovat celkem 3×

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
29.2.20 23:44

Na roupy červený sirup Pyrcon z DE

Mám přebytek sirupu, kdybyste některá chtěla :dance: Je šetrnější než Vermox a vysoce spolehlivý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
242
10.3.20 21:55
@pa-paya píše:
Mám přebytek sirupu, kdybyste některá chtěla :dance: Je šetrnější než Vermox a vysoce spolehlivý.

Máte prosím ještě??? Brala bych

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
10.3.20 22:09

Ano, stále mám. Napište mi na **** a domluvíme se

edit adminem - smazán kontakt - napište si sz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek