Roupy? Vlákna ve stolici dvouleté dcery

31
27.4.20 16:55

Roupy? Vlákna ve stolici dvouleté dcery

Ahoj, dcera má už přes týden ve stolici něco jako vlákna. Myslela jsem si, ze se jedná o roupy (přestože jsem je neviděla se hýbat), dostala od dětské vermox, ale stolice zůstala stejná. Nevíte co to může být? Jediné jídlo které jí opakovaně skoro každý den jsou cerealie nesquik nebo chocapic, jinak jí normálně všechno a je ještě i kojená. Vůbec nevím, co to může být. :?

Příspěvek upraven 27.04.20 v 17:07

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1310
27.4.20 17:00

Nemůže to mít třeba po banánu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
27.4.20 17:02

@Pocahonta to jsem si prvne taky rikala, ale banan jsem ji teď kvůli tomu už několik dni nedavala a má to tam porad.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1310
27.4.20 19:12

A jinak stolice je normální? Teplotu nemá? Chová se normálně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
27.4.20 22:31

@Pocahonta teplotu nemá a chová se úplně normálně, stolice je občas o trochu řidší než normálně, jinak pravidelná 1× denně. Nevím ani jestli mám volat ještě doktorce nebo počkat? Zda se mi, ze už je tam toho min, tak si říkám, jestli to přeci jen nebyly ty roupy, ze by tam ještě týden po prášku mohli byt zbytky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1310
27.4.20 22:37

Tak já bych počkala…Pamatuji si, že dcera měla též taková vlákýnka ve stolici (měla průjmy), lékařka odebrala nějaký vzorek, ale nic se nezjistilo… Pak to vyšumělo… Jinak já když si pamatuji z dětství roupy, tak se ve stolici hýbaly…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
27.4.20 23:16

@Pocahonta já jsem prave o tomhle nikdy ani nic neslysela, tak fakt vůbec netuším, co by to mohlo způsobovat. Dekuju za názor, ještě teda asi počkám a kdyžtak doktorce zavolám po víkendu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat