Roušky a cigareta

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
55281
10.4.20 08:50

Vcera jsem potkala naseho obecniho pol., jak vykuruje :lol:. Je pravda, ze stal nenapadne vedle vchodu do sve sluzebny. Jinak jsem ho nepotkala, co se nosi rousky. Jsem bud doma, v praci, na zahrade nebo v obecnim stabu dobrovolniku, ktery pomaha, takze si opravdu nevsimam, jestli nekdo kouri nebo nekouri. Ale vcera jsem si vsimla ve vecerce starsi pani (patri do ligy pijanu), ktera chnapla rukou bez rukavice pro rohliky, takze jsem ji to vysvetlila, ze ostatni se snazi, ze i ona bude dodrovat pravidla, jestli neni ochotna je dodrzovat, ze obec denne hlasi tel. cislo dobrovolniku a do kazde schranky se nesl info listek, ze jim nakoupime a dovezeme. Ale pochybuji, ze si to ona bude pamatovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23576
10.4.20 08:56
@Terodaktil píše:
Tak jako jsou pro nektere tady otravni kuraci, tak jsou otravne nektere maminy nevychovanych decek, ktere s nima lezou do restauraci, kde ty jejich „zlaticka“ delaji bordel atd atd.
Ale to jak se posledni dobou sije do kuraku, to mi hlava nebere. Jak kdyby ti lidi kourili z vasich penez… ja jsem tedy nevidela nikoho, kdo by si zvesela kouril bez rousky.

Z mých peněz nekouří, z mých peněz je pak léčí… ;)
Taky vypaluješ, co? Tohle je diskuze o kouření, ne o dětech v restauracích a ty si neuvědomuješ, že svoboda kuřáka končí tam, kde začíná svoboda a práva jiného člověka. Kuřte si jak chcete, ale neobtěžujte tím smradem nikoho jiného. Já těch lidí vidím kouřit dost, stejně tak jako odhazovat vajgly na zem, když není po ruce koš. Ještě jsem neviděla kuřáka, co by si strčil vajgl do kapsy a vyhodil ho, až ten koš potká. Takže se z mých peněz nakonec i uklízí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
626
10.4.20 09:01

Jsem kuřačka.. Kouřim když nejde nikdo v mě blízkosti. Roušku mám připravenou ( staženou) na bradě. Pokud vydim, že se někdo blíží, roušku nasadim a když vím, že jsme jsme od sebe dost daleko, tak roušku zase stáhnu a pokračují v kouření cigarety. To samé dělám ikdyz nekouřím. Včera jsem šla do kopce, venku vedro, dusno.. Když vidím lidi, okamžitě roušku nasazují.. Mám ale jen nos venku..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26462
10.4.20 09:03

@Zlobolka123 ono nejde o tu rousku, jako spis ze kdyz mas zapaleno a nekdo jde kolem tebe, tak natahne ten smrad do svoji rousky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.4.20 09:06

Venku nekouřím… Jen doma. Omezila jsem to. Včera jsem měla u sebe jedno cigáro a zapalovač tak jsem šla úplně mimo lidi a aspoň půlku jsem si zapálila. Byla jsem v nervu..holka mi zabouchla doma klíče a museli jsme čekat 4 hodiny aby jsme se dostali domu

• Citovat
  • Nahlásit
626
10.4.20 09:15
@Kriss Tina píše:
@Zlobolka123 ono nejde o tu rousku, jako spis ze kdyz mas zapaleno a nekdo jde kolem tebe, tak natahne ten smrad do svoji rousky.

Já si myslím, že za tu půl sekundu co kolem sebe projdeme, nemá šanci něco natáhnout. A vždy mám cigaretu v druhé ruce, než jde druhý clovek. Jsem v tomto tolerantní.
Edit: a jeďte jdu na druhé straně chodníku, co to jde..

Příspěvek upraven 10.04.20 v 09:19

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
327
10.4.20 09:18
@Janli píše:
Z mých peněz nekouří, z mých peněz je pak léčí… ;)
Taky vypaluješ, co? Tohle je diskuze o kouření, ne o dětech v restauracích a ty si neuvědomuješ, že svoboda kuřáka končí tam, kde začíná svoboda a práva jiného člověka. Kuřte si jak chcete, ale neobtěžujte tím smradem nikoho jiného. Já těch lidí vidím kouřit dost, stejně tak jako odhazovat vajgly na zem, když není po ruce koš. Ještě jsem neviděla kuřáka, co by si strčil vajgl do kapsy a vyhodil ho, až ten koš potká. Takže se z mých peněz nakonec i uklízí…

Ne ja nekourim ;-) ale dle tveho komentare patris k tem, ktere maji prave ty „vychovane“ deti co 🤔
Z tvych penez se take leci lide s obezitou a zahlizis pak v mekaci na ne?
Jak jsem rikala ja nevidela zadneho bezohledneho kuraka bez rousky 🤷‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23576
10.4.20 09:25

@Terodaktil bavíme se tady o kuřácích, tak proč sem pořád taháš něco jinýho? Všichni o voze, ale ty musíš o lachtanovi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
327
10.4.20 09:26
@Janli píše:
@Terodaktil bavíme se tady o kuřácích, tak proč sem pořád taháš něco jinýho? Všichni o voze, ale ty musíš o lachtanovi…

Ja se vyjadrila k tematu ;-) ale potrefena husa reaguje zrovna na to „mimo misu“ ze

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1342
10.4.20 09:30

Máme zahradu, tak kouřím tam, když jsem ve městě, tak nekouřím :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10224
10.4.20 09:36

@Terodaktil Tady jde o to že ten smrad foukají nekuřákům pod nos a obtěžují je tím. Ja je vidím tedy furt jak venku hulí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65395
10.4.20 09:51

@pedrysek7 v bytě js nekourila nikdy, buď ven, nebo balkon. Vzhledem k těhotenství jsem přestala dřív, než začaly roušky.. Ale co tak vidím, lidi sundaji roušku a kouří dal.. Vadí mi to na zastávkách.. Ale neudělám nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.4.20 09:53

Já už to neřeším roušku si stáhnu a kouřím, když někdo jde kolem roušku si nasadím. Myslím, že jsem ohleduplný kuřák, býval jsem ale víc, vadí mi ta hysterie nekuřáků, někteří jsou agresivní a myslím, že oni jsou ti bezohlední. Já před dětmi nekouřím a to ani venku, doma vůbec ani na balkoně, protože měli sousedi kecy, ale cígo při cestě do a z práce nebo při venčení psů, to si vzít nenechám. A ať si hysteričtí nekuřáci melou co chtějí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23576
10.4.20 10:09
@Terodaktil píše:
Ja se vyjadrila k tematu ;-) ale potrefena husa reaguje zrovna na to „mimo misu“ ze

Co to? Ty tady začneš plácat cosi o dětech v restauracích, úplně mimo téma. Já zrovna na tenhle nesmysl vůbec nereaguju a hned se dozvím, že mám nevychovaný děti. Jako, kde jsi si to ve své hlavince vybájila a na základě čeho, to nevím a pak ještě plácáš o potrefené huse? Holka s tebou se nedá diskutovat. Jednak absolutně nejsi schopná udržet souvislou myšlenkovou linku, aby jsi druhého shodila, tak vymýšlíš nesmyslný bludy a ještě nezvládáš základní pochopení textu. Zapracuj na tom trochu, škoda, že na základních školách nejsou základy rétoriky, spoustě jedinců by to opravdu prospělo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
327
10.4.20 10:14
@Janli píše:
Co to? Ty tady začneš plácat cosi o dětech v restauracích, úplně mimo téma. Já zrovna na tenhle nesmysl vůbec nereaguju a hned se dozvím, že mám nevychovaný děti. Jako, kde jsi si to ve své hlavince vybájila a na základě čeho, to nevím a pak ještě plácáš o potrefené huse? Holka s tebou se nedá diskutovat. Jednak absolutně nejsi schopná udržet souvislou myšlenkovou linku, aby jsi druhého shodila, tak vymýšlíš nesmyslný bludy a ještě nezvládáš základní pochopení textu. Zapracuj na tom trochu, škoda, že na základních školách nejsou základy rétoriky, spoustě jedinců by to opravdu prospělo.
:potlesk:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat