Roušky a cigareta

Napsat příspěvek
2593
10.4.20 11:58

@Kriss Tina
Mě třeba nepřijde ohleduplně kouřit na balkoně… Možná k obyvatelům toho bytu, ale okolní balkony… Dávám na balkon spát malého, tak když to tam k němu táhne, není mi to příjemné. Nebo když mi tam nacichne vyprané prádlo od cigaret. Ale vzhledem k tomu že bydlíme v prvním patře nad vchodem tak si nepomůžu, kouří nám i přímo pod balkonem :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5474
10.4.20 12:37
@astoret píše:
jenže je tu malý rozdíl, veganstvím neohrožuješ jiné na zdraví..

Ne? Na psychickém ano.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16099
10.4.20 13:17

@Lara Farseer tak my sme v nejvyssim patre, dum uplne na kraji, v baraku male deti krom tech nasich nejsou, aby spali na balkone a soused vedle chodi kourit taky, obcas tam s chlapem kecaji kdyz se sejdou, takze ani bytu vedle, ktery jediny by to mohlo zasahnout, to nevadi :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2593
10.4.20 13:46

@Kriss Tina
Jo, já mluvím obecně o kouření na balkoně… Že má spousta lidí asi pocit, že je to ohleduplně. Ale fakt není. Vy mate specifickou situaci, tak to asi nevadí…

Ale i za bezdetna mě fakt michalo, když jsem si šla pro ususene prádlo a smrdelo od cigaret.

Jinak obecně k tématu. Hygienické to moc není (nasazovat a sundavat roušku), ale nedělají to jen kuřáci…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52857
10.4.20 17:19
@pedrysek7 píše:
Chci se zeptat kuřáků, jak v současné době, kdy se musí nosit ve veřejném prostoru vždy rouška, jak to řešíte s kouřením cigaret?

Necháte si cigaretu na doma nebo jdete kouřit někam stranou, kde vás nikdo nevidí?
( postranní ulice či za rok zastávky MHD)
Myslíte, že díky této pandemie člověk přestane kouřit?

Když kouříte doma, kouříte o okna, balkónu nebo dokonce přímo v bytě?

Stranou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
819
10.4.20 18:33
@Kriss Tina píše:
@Zlobolka123 ono nejde o tu rousku, jako spis ze kdyz mas zapaleno a nekdo jde kolem tebe, tak natahne ten smrad do svoji rousky.

A padne mrtev k zemi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
819
10.4.20 18:40
@astoret píše:
jenže je tu malý rozdíl, veganstvím neohrožuješ jiné na zdraví..

Krom svých dětí. Ty ovšem zásadně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52
10.4.20 23:13

Kuřáci chodí s rouškama pod bradou, cyklisti je nemají vůbec, párty všude jedou ve velkým. Mám pocit, že asi už proběhlo zrušení všech nařízení, jinak si to neumím vysvětlit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
486
10.4.20 23:16
@smajlik40 píše:
Kuřáci chodí s rouškama pod bradou, cyklisti je nemají vůbec, párty všude jedou ve velkým. Mám pocit, že asi už proběhlo zrušení všech nařízení, jinak si to neumím vysvětlit.

Moje mamka dělá na Benzině.. Za ranní směnu cca 500 lidí a odpoledne to samé. S toho je sotva polovina tankování. Většinou je to nákup - krabička cigaret nebo limonáda nebo energetický nápoj a někdy přijedou jen na párek a kafe.. A ještě jsou protivní, že neberou karty..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14604
11.4.20 00:22

@smajlik40 tak cyklistům a sportovcům je zrušili

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52
11.4.20 11:44

@Janli zrušili na cestách kde nikdo jiný není, mezi lidmi je musí mít i oni- to jsem měla na mysli

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52
11.4.20 11:47

Vláda v pondělí zmírnila omezení pro individuální sporty. Znamená to, že cyklista nebo běžec nebude muset mít od úterka roušku, pokud se bude pohybovat v místech, kde nejsou další lidé.

Bohužel si to mnozí vyložili tak, že sportovci je nemusí mít vůbec nikde. Pak já je díky mé roušce chráním a oni na mne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16099
11.4.20 12:05

@smajlik40 hele a jak myslis, ze te nakazi cyklista, ktery vedle tebe projede vterinu na kole? Nebo behas nekomu vedle kola a drzis se s nim za ruku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52
11.4.20 12:11

@Kriss Tina
Neni to o tom jak mě nakazi, ale o tom, že nedodržuje nařízení. Pokud to bereš takto, pak ani při rychlejší chůzi není možnost nakažení a roušky tedy potřeba nejsou. Já tato pravidla nevymyslela, jen mě udivuje individuální výklad některých jedinců.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19381
11.4.20 12:31
@Kriss Tina píše:
@smajlik40 hele a jak myslis, ze te nakazi cyklista, ktery vedle tebe projede vterinu na kole? Nebo behas nekomu vedle kola a drzis se s nim za ruku?

Ve zprávách to rozebrali, jak za bezcem, tak za cyklistou zůstávaji ve vzduchu kapenky. Cyklusta by měl mít odstup až deset metrů. A jít vedle něj je bezpečnější.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama