Roušky a cigareta

Napsat příspěvek
Velikost písma:
25295
11.4.20 12:33

@vokishka ja nevim no u nas cyklisti jezdí po silnici nebo cyklostezce, takze ne po chodniku kde chodi lidi a mijeli by tim nejake davy na blizkou vzdalenost :nevim: kdyz projede kolem me cyklista po silnici, tak me mine o nekolik metrů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33283
11.4.20 12:38
@Kriss Tina píše:
@vokishka ja nevim no u nas cyklisti jezdí po silnici nebo cyklostezce, takze ne po chodniku kde chodi lidi a mijeli by tim nejake davy na blizkou vzdalenost :nevim: kdyz projede kolem me cyklista po silnici, tak me mine o nekolik metrů.

Jde o cyklisty, co jedou kousek za sebou. Na běžné frekventované stezce by každý měl mít roušku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25295
11.4.20 12:50

@vokishka no to jo, ja spis reagovala na to, ze nekdo hysterci, kdyz jde pesky a nekde zahlidne cyklistu bez rousky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
172
11.4.20 12:51
@Kriss Tina píše:
@vokishka no to jo, ja spis reagovala na to, ze nekdo hysterci, kdyz jde pesky a nekde zahlidne cyklistu bez rousky.

Ale to takto nikdo nepsal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22973
11.4.20 13:07

Stejně už se přišlo na to, že se musíme všichni promořit, takže mi tohle přijde poněkud hysterický. A představte si, že jako první se má promořovat skupina aktivních a sportovních lidí, proto jim zrušili roušky při sportu ;). Takže holky klid a nohy v teple a mazejte sportovat ať posílíte kolektivní imunitu… :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
172
11.4.20 13:15

@Janli
Pak měli zrušit roušky všem, jelikož pokud sportuješ sám, nemusíš mít roušku, ale ani se nenakazíš, jelikož tam nikdo další není. Pokud sportuješ a nemáš roušku a nejsi sám ( což je proti vládnímu nařízení), můžeš nakazit lidi kolem sebe, ti ale roušku mají a tak sportovce chrání, takže sportovec je opět nenakažen. On sám mohl nakazit někoho, kdo na tom zdravotně není nejlépe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22973
11.4.20 13:20

@smajlik40 promořovat se bude postupně a pomalu. Kdyby zrušili roušky všem, jsme za měsíc tam, kde je Itálie a Španělsko. Smiř se s tím a neřeš takový ptákoviny. Chápu, že nuda v karanténě je hrozná, ale je potřeba používat zdravej selskej rozum.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
172
11.4.20 13:26

@Janli
No je vidět, že ty se nenudíš a rozum užíváš, proto máš čas reagovat.
Bohužel, lidi se omezovat nechtějí.
P. S. Zrušit roušky všem byla ironie, myslela jsem, že z textu šlo pochopit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22973
11.4.20 13:32

Nenudím. Pořád je co dělat. Možná i díky tomu mě hysterie obchází obloukem, ale chápu, že člověk, co sedí v bytě a maximálně se dostane na nějakou procházku to má jinak…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66749
11.4.20 14:22
@smajlik40 píše:
@Kriss Tina
Neni to o tom jak mě nakazi, ale o tom, že nedodržuje nařízení. Pokud to bereš takto, pak ani při rychlejší chůzi není možnost nakažení a roušky tedy potřeba nejsou. Já tato pravidla nevymyslela, jen mě udivuje individuální výklad některých jedinců.

pokud to zrušili, tak dodržuje ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
172
11.4.20 14:25

@Venetia
Jenže oni to nezrušili. Tam kde jsou lidé to mít musí všichni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66749
11.4.20 14:39
@smajlik40 píše:
@Venetia
Jenže oni to nezrušili. Tam kde jsou lidé to mít musí všichni.

aha, tak to jo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.8.21 14:09

Když jsem někde, kde je někdo se mnou, radši si vezmu respirátor, a zapálím si třeba na balkóně. Občas si dám jedno cigáro třeba u hraní na Xboxu.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat