Roušky a kouření na ulici - jak to řešíte

53
27.3.20 13:33

Roušky a kouření na ulici - jak to řešíte

Chci se zeptat kuřáků, jak v současné době, kdy se musí nosit ve veřejném prostoru vždy rouška, to řešíte s kopuřením cigaret?

Zrovna dnes je krásný den, venku mrtvo a skoro každý je doma.
Necháte si cigaretu na doma nebo jdete kouřit někam stranou, kde vás nikdo nevidí?
( postranní ulice)
Myslíte, že díky této pandemie člověk přestane kouřit?

Je to hrozné, člověk si už nemůže na ulici zapálit. Snad to brzy skončí, ale naděje není velká.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2507
27.3.20 13:36

Přestala jsem před 14 dny kouřit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13038
27.3.20 13:39

No nejlepší co můžeš udělat pro sebe (snížení rizika komplikací až se nakazíš COVID, úšetření prachů) a pro okolí je prostě přestat kouřit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16499
27.3.20 13:46

Konečně jste s tím přestali venku smrdět :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3919
27.3.20 13:49
:D
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19
27.3.20 13:49

Já třeba kuřák sem, ale nikdy nekouřím na ulici, nebo kdekoliv ve veřejných prostorech. Jen doma na zahradě, nebo v práci na dvoře. Mám to tak odjakživa. Když vidím ženské venku s cigarama, nebo maminy s děckama jak hulí na pískovišti tak je to hrozný pohled. Nerada svým zlozvykem otravuji okolí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1530
27.3.20 13:50
@terien píše:

Přesně. Já nevím, máme přece drepet doma ne? A když jdu na zdravotní procházku, tak si fakt nebudu vypalovat zobák :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3919
27.3.20 13:55
@terien píše:

A zacali smrdet doma. Kdyz budou mit cigarety vypadek, pomlati se mezi sebou o posledni krabicku. To bude teprve krizovy stav. :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14843
27.3.20 13:55

@pedrysek7 když už musíš kouřit, tak doma..nebo tedy v přírodě, kam se má chodit, když neuvidíš na půl km nikoho dalšího.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50111
27.3.20 13:57

Jestli to povede k tomu, že konečně nebudou lidi na ulici kouřit, možná začnu na těch rouškách vidět i něco pozitivního. Realita je ale taková, že běžně potkávám kuřáky, co si ji prostě na tu cigaretu sundají, kdekoliv, jako by se nechumelilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6074
27.3.20 14:00

@pedrysek7 Je to jedině dobře že se venku nehulí…nemusím to čuchat. Jinak k otázce včera jsem potkala chlápka který to neřešil sundal roušku vytáhl cigáro a normálně kouřil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6074
27.3.20 14:01

@Moctoresim A chlapi ti nevadí když kouří venku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16499
27.3.20 14:02
@malákráličice píše:
A zacali smrdet doma. Kdyz budou mit cigarety vypadek, pomlati se mezi sebou o posledni krabicku. To bude teprve krizovy stav. :jazyk:

Doma ať se třeba zabijou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2204
27.3.20 14:05

Na ulici nikdy nekouřím. Výjimečně si zakouřím, když jdu pozdě večer se psem, ale to nikdy nikoho nepotkám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2024
27.3.20 14:14

Vezla jsem kolegyni rousky a ona hned tu svou sundala a chtela kourit, ze jako u toho pokecame, nemam to rada a rychle jsem se rozloucila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama