Roušky, dotaz na majitele zahrad a sportovce

22149
26.3.20 12:48

Roušky, dotaz na majitele zahrad a sportovce

Ahoj,
mám dotaz na majitele RD se zahradou, majitele chat a chalup s pozemky a na sportovce sportující venku.
V lokalitách, kde není zákaz vycházení (jako jsou Uničov, Litovel a pod.), nosíte při pohybu na svých pozemcích roušky?
A sportovci, zejména běžci. Když běžíte na liduprázdných místech (losoparky, stadiony), kde jste sami, třeba večer. Běháte s rouškou?
Děkuji za každou slušnou a neútočnou odpověd, klidně i anonymně.
Díky :kytka:
ps. pokud už tady téma bylo, omlouvám se. Jsem tu ted málo.

Příspěvek upraven 26.03.20 v 12:50

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10223
26.3.20 12:49

@pe-terka Ne, na nasi zahrade ji opravdu nemam. Neni to verejne misto a nikdo cizi tam se mnou neni :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1068
26.3.20 12:51

Na zahradu si ji fakt neberem.koho by jsme nakazili?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2841

Na svém pozemku roušku nenosím, protože jsme tu jen v kruhu rodinném. Když jsem šla běhat, měla jsem nákrčník a nasazovala ho jen, když jsem někoho mijela, běhala jsem pustinou. Za hodinu dva lidi jsem potkala, vencili psy a roušku si taky dali až když mě viděli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70703

@pe-terka Ne, na svých pozemcích roušku nenosím, nevidím pro to sebemenší důvod, nejedná se o veřejný prostor a nemohu tam nikoho potkat.
Na druhou půlku odpovědět neumím, neb jsem od přírody lenoch :mrgreen: ale vím, že kamarád pro tyhle případy řešil nějakou „pseudoroušku“ něco hodně prodyšného, ale aby ho nikdo nemohl napadnout, že ji nemá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17668
26.3.20 12:52

Na zahradě roušky nenosime. Dětem je sundavame i na poli, v lese. Ale my opravdu za celou procházku nikoho nepotkame.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22149
26.3.20 12:54

Díky za odpovědi. Já na naší zahradě taky roušku nemám, ani naše děti. Ale už jsem pár lidí na zahradách s rouškama viděla, tak mě to překvapilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15149
26.3.20 12:56

Na zahradu ne, na behani jo, tam te muze nekdo zastavit a platit pokutu, za to ze si du zabehat, by se mi teda nechtelo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58867
26.3.20 12:57
@pe-terka píše:
Ahoj,
mám dotaz na majitele RD se zahradou, majitele chat a chalup s pozemky a na sportovce sportující venku.
V lokalitách, kde není zákaz vycházení (jako jsou Uničov, Litovel a pod.), nosíte při pohybu na svých pozemcích roušky?
A sportovci, zejména běžci. Když běžíte na liduprázdných místech (losoparky, stadiony), kde jste sami, třeba večer. Běháte s rouškou?
Děkuji za každou slušnou a neútočnou odpověd, klidně i anonymně.
Díky :kytka:
ps. pokud už tady téma bylo, omlouvám se. Jsem tu ted málo.Příspěvek upraven 26.03.20 v 12:50

Ne.
Ne.
To bych mohla nosit nakonec roušky i doma, pokud se chytám v následujících 48 hodinách větrat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15750
26.3.20 12:59

Ne. Manžel má na běhání šátek a když nikde nikdo není, tak si ho sundá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.3.20 13:01

Při běhání ano, na zahradě ne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22149
26.3.20 13:02
@Kriss Tina píše:
Na zahradu ne, na behani jo, tam te muze nekdo zastavit a platit pokutu, za to ze si du zabehat, by se mi teda nechtelo.

a jak se ti v tom dýchá při tom běhu? Mě přijde, že za chvíli je rouška profuněná, vlhká a oslizlá a že pak je to kontraproduktivní :think:
Pro mě je asi přijatelnější běhat večer na opuštěných místech, s chlapem po bohu. Bez roušky, mít ji v pohotovosti, kdyby náhodou někdo šel kolem :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
459
26.3.20 13:04

Na zahrade ne a pri behani (jezdim autem rano do lesa) ji mam jen na krku, nebo satek. Beham 4× tydne a co je karantena, jsem jeste nikoho nepotkala, jen zver :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35863
26.3.20 13:05

Na zahradě roušku nemam. Chodím do lesa, bez roušky, když náhodou vidím někoho, nasadím.
Při běhu bych to teda s rouškou neudýchala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15149
26.3.20 13:05

@pe-terka tak treba my pres zimu behame s tim multifunkčním šátkem pres oblicej normálně, abych nedychala ledovy vzduch, takze tohle neni takovy rozdil. I vidam hodne běžců a vsichni maj zakryty obličej :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama