Roušky na dětském hřišti, nosíte?

Anonymní
24.3.21 16:17

Rousky na detskem hristi

Mam petilete dite, bydlime v Praze, dodrzujeme opatreni, chodime na hriste, pokud tam neni moc lidi, vychovavam ho k ohleduplnosti, ale nevim, jak mu vysvetlit, proc konkretne dnes a jeste kdyz se oteplilo, jsme byli jedini on v rousce a ja v respiratoru na dopravnim hristi, kam postupne prislo cca dvacet dospelych s detmi a nikdo nic nemel. Hlavne ze vsechny ty mamYnky volaji po otevreni skolek a skol. Jak to resite vy? A ten kdo venku rousky nenosi, ani odpovidat nemusi :palec:

Příspěvek upraven 24.03.21 v 16:19

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3172
24.3.21 16:19

No sice nemám odpovídat, ale řeším to tak ze roušku na hřišti nemám a ani syn. A nechápu smysl tvého dotazu, jak to mas řešit? No pokud chceš tvého syna v jarním počasí trápit venku v rousce a zadelavat mu na respirační problém, je to tvá věc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48954
24.3.21 16:21

Já bych osobně dítěti hezky nahlas řekla, že ti lidi bez roušky/ respiraroru porušují pravidla a my jsme slušně vychovaní, nechceme onemocnět, tak pravidla dodržujeme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.3.21 16:21
@zudina píše:
No sice nemám odpovídat, ale řeším to tak ze roušku na hřišti nemám a ani syn. A nechápu smysl tvého dotazu, jak to mas řešit? No pokud chceš tvého syna v jarním počasí trápit venku v rousce a zadelavat mu na respirační problém, je to tvá věc.

PIMS - TS. Horsi nez hoaxovy respiracni problem z rousek :mavam: :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
12410
24.3.21 16:22

Ja treba v duchu volala po zavreni prumyslu. Kdyby to vlada udelala, rousku venku budu milerada nosit, ale resit aktualni Covidovou situaci rouskami venku mi hlava nebere :nevim:. Kazdopadne loni na jare jsem detem rikala, ze rousky se nosit maji a my to budeme dodrzovat. Co bych jim mela rikat jineho :think:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1148
24.3.21 16:23

No vidíš, já zase včera na hřišti byla jediná, kdo roušku neměl, ale zato jsem dodržovala bezpečnou vzdálenost od všech :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
24.3.21 16:23

Řešit to nemusím my máme hřiště zavřené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1923
24.3.21 16:26

My nosíme i venku, pokud nejsem široko daleko jediní. Taky se mi to blbě vysvětluje, ale syn je díkybohu tak bezprostřední, že se kolikrát začne rozčilovat nahlas, proč on to má mít, když támhleta paní nic nemá :mrgreen:. Pro mě je řešením chodit někam, kde těch lidí moc nepotkáme… ale chápu, že to jde v Praze dost těžko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6638

Klidně jsi mohla napsat veřejně a nemusíš se schovávat za anonym. Dnes jsem si říkala to samé. Plné hřiště a roušky nikdo. Ale jednalo se o lesní hřiště. Co si budeme povídat, malé děti jsou hodně blízko, kýchaji,. prskají a můžou si něco předat i venku. Na druhou stranu, když má roušku je hned mokra. Řešením je na hřiště chodit, když tam nikdo není nebo je někdo s podobným názorem a domluvit se, že nebudete blízko sebe. Já venku respirstor menosim, mám buď nano šátek a nebo obyčejný šátek. S respirátorem venku odmítám chodit, i když mám z Covidu respekt. Samozřejmě když jdeme někde, kde je hodně lidí, tak si nasadim nanorespirator a rychle jdu někam, kde nikdo není. Ale dnes mě taky pobavil rozhovor dvou mamynek, jak se těší až se otevřou obchody a hernicky a půjdou shopovat a na kafíčko s bio mlickem :lol: no jo, prostě lidi. :nevim: jinak z pims mám taky strach. Máme sousedku sestru na dětském oddělení v Motole a fakt nechci, aby tam naše děti dostaly. Jenže lidi neuvěří, dokud sami nezaziji.

Příspěvek upraven 24.03.21 v 16:28

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18281

Dneska je to peklo, davy všude. Do týdne čekám pásky na hřištích :lol: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
660
24.3.21 16:28

Nerozumim proč řešíš ostatní a ještě anonymně. Snad víš proč dítěti roušku dáváš a dokážeš zo vysvětlit svému dítěti ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
180
24.3.21 16:29

Je to těžké…nejen roušky, ale celá tahle doba…chudáci děti, že v tomhle musí mít dětství… :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6181
24.3.21 16:31

Je doporučeno, aby hřiště byla zavřená. Nechápu, proč se svým názorem na něj lezeš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31301
24.3.21 16:32
@Anonymní píše:
Mam petilete dite, bydlime v Praze, dodrzujeme opatreni, chodime na hriste, pokud tam neni moc lidi, vychovavam ho k ohleduplnosti, ale nevim, jak mu vysvetlit, proc konkretne dnes a jeste kdyz se oteplilo, jsme byli jedini on v rousce a ja v respiratoru na dopravnim hristi, kam postupne prislo cca dvacet dospelych s detmi a nikdo nic nemel. Hlavne ze vsechny ty mamYnky volaji po otevreni skolek a skol. Jak to resite vy? A ten kdo venku rousky nenosi, ani odpovidat nemusi :palec:Příspěvek upraven 24.03.21 v 16:19

Chudátko malé, v tom teple, já bych ho netrápila, nutit ho dýchat v tom mokrém kusu hadru nebo plastu… :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6964
24.3.21 16:32

Dobrovolně své dítě na hřišti v roušce nenechávám :palec:.
Chci aby děti dýchali čerstvý vzduch :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat