Roušky zdarma všem - názor

580
22.3.20 10:04

Roušky zdarma všem - názor

Dobré dopoledne,
není mi jasná jedna věc, třeba někdo bude znát odůvodnění. Proč se budou distribuovat roušky pro všechny občany? Koho spasí 1 jednorázová rouška, která se za pár hodin nošení zlikviduje?
Raději budu nosit doma vyrobené nebo šátek a tyto jednorázové ať jdou do nemocnic, kde by měly automaticky být.
Přijde mi absurdní, aby lidi dodávali šité roušky do nemocnic a 12 milionů, které teď přišly, se z většiny rozdaly po lidech.
Nemám ve zvyku zakládat podobná témata a ani nechci rýpat do naší vlády, jsem asi jedna z mála, která si myslí, že pro nás v tuto chvíli dělají dost. Ale tohle mi hlava nebere.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

18180
22.3.20 10:06

No Prymula už říkal, že asi bude lepší všem zajistit ty šité. Aby se daly použít opakovaně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1042
22.3.20 10:07

@levandule23 bohužel tak na to se ptám i já.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17716

Je to absurdni a populistické zaroven a o to druhe jde predevsim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
580
@vokishka píše:
No Prymula už říkal, že asi bude lepší všem zajistit ty šité. Aby se daly použít opakovaně.

Aha, tuhle informaci jsem nepostřehla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5505
22.3.20 10:09

Prijde mi to jako mrhani, vse bych nechala v IZS, ty potrebujeme nejvic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18180
22.3.20 10:10
@levandule23 píše:
Aha, tuhle informaci jsem nepostřehla.

To bylo někde, kde mluvil sám, ne taková ta velká tiskovka. Kdyby objednali u těch malých podniků, tak si myslím, že za pár dnů by se v pohodě podařilo. A zdravotníkům, hasičům atd ty jednorázovky ve větším množtství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
870
22.3.20 10:10

Za sebe - taky ji nechci. Někomu to ale třeba pomůže. Přijde mi to škoda nákladů na distribuci, bude se to muset nějak jednotlivě sterilně balit, finance jsou teď potřeba jinde. Je to spíš takové symbolické gesto. Ale umím si představit, že kvůli tomu někdo i vykrade cizí schránku, bohužel… :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70785
22.3.20 10:15

Misto lidem by to spis meli rozdistribuovat ambulantním doktorům. Co vim o par, tak uz jsou bez rousek a to co maji uz buh vi jak dlouho objednane, tak proste nedorazilo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3365
22.3.20 10:17

@levandule23 spíš aby se nikdo nemohl vymlouvat, že ji nemá a nebo ji nikde nesehnal atd. Prostě ji dostat od státu a má ji mít na xichtě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3591
22.3.20 10:19
@vokishka píše:

Taky jsem to nekde cetla..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70785
22.3.20 10:23

@Cenarius Jelikož se ma po 3 hodinach vyhodit, tak to nic neresi. Stejne ma druhy den pravdu, ze zadnou nema.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2135
22.3.20 10:24

Ano, raději ať to dají do nemocnic.
Pak někteří budou nosit pořád tu jednu jednorázovou dokola.
Tu látkovou si snad alespoň párkrát přeperou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19559
22.3.20 10:30

At ty nase daji lekarum. Na ten nakup jednou tydne a na prochazku do lesa nam staci ty doma site.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
639
22.3.20 10:32

Me je lito tech, co to budou muset roznaset. Pokud nekdo nema, mohl by se o ni nejak prihlasit, ale plosne bych 1 rousku nevydavala, radeji nemocnice, zubari, policie, prodavacky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama