Route 88 Rožnov - cena vstupného?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Želvuška Eluška
Povídálka 31 příspěvků 29.08.18 11:48
Route 88 Rožnov - cena vstupného?

Ahojky :mavam: Rožnováci, byli jste někdo na prohlídce v Route 88 v automobilové galerii? Chci tam vzít chlapa k narozeninám, pořád o tom mluví ale nevím kolik mají vstupné a slyšela jsem, že dost drahé. Tak podle toho chci uzpůsobit zbytek dárečků, ať mě to nezrujnuje :lol: :lol:

Reakce:
Prof. Farnsworth
Kelišová 5364 příspěvků 29.08.18 12:00
@Želvuška Eluška píše:
Ahojky :mavam: Rožnováci, byli jste někdo na prohlídce v Route 88 v automobilové galerii? Chci tam vzít chlapa k narozeninám, pořád o tom mluví ale nevím kolik mají vstupné a slyšela jsem, že dost drahé. Tak podle toho chci uzpůsobit zbytek dárečků, ať mě to nezrujnuje :lol: :lol:

Co zkusit google? Mě vrací na rpvní místě https://www.route88.cz/ :roll:

Želvuška Eluška
Povídálka 31 příspěvků 29.08.18 12:08

@Prof. Farnsworth díky ale cenu nepíšou a nemůžu se dovolat, tak se ptám tady, jestli, jste náhodou někdo nebyl a nevíte :mrgreen: :)

Prof. Farnsworth
Kelišová 5364 příspěvků 29.08.18 12:24
@Želvuška Eluška píše:
@Prof. Farnsworth díky ale cenu nepíšou a nemůžu se dovolat, tak se ptám tady, jestli, jste náhodou někdo nebyl a nevíte :mrgreen: :)

Pardon, moje chyba ;) Ta cena tam fakt není.

Na moji obranu - stává se nepěkným zvykem zakládat diskuse s dotazy na věci, které lze nalézt na netu na tři kliknutí. :(

Želvuška Eluška
Povídálka 31 příspěvků 29.08.18 12:32
@Prof. Farnsworth píše:
Pardon, moje chyba ;) Ta cena tam fakt není.Na moji obranu - stává se nepěkným zvykem zakládat diskuse s dotazy na věci, které lze nalézt na netu na tři kliknutí. :(

V pořádku :) ano, máte pravdu, i to se stává :? Ale nevidím na tom nic špatného, aspoň já dám více na rady tady v diskuzích, kde je všechno odzkoušené, kdežto na googlu už mi technickou chybu po třetím použití nikdo neřekne :D to ale není tento případ :) snad někdo bude vědět, i tak děkuju za reakci :)

karolinkka1
Nováček 6 příspěvků 1 inzerát 29.08.18 12:35

Ahoj ???? Prohlídka vozů stojí 150 Kč na osobu :)

Želvuška Eluška
Povídálka 31 příspěvků 29.08.18 12:37
@karolinkka1 píše:
Ahoj ???? Prohlídka vozů stojí 150 Kč na osobu :)

Mooooc dekujuu :srdce: :srdce: :dance:

karolinkka1
Nováček 6 příspěvků 1 inzerát 29.08.18 12:39

Rádo se stalo ???? Kdyby cokoli, napiš…mám info z první ruky ????????

karolinkka1
Nováček 6 příspěvků 1 inzerát 29.08.18 12:39
:D :mavam:
Želvuška Eluška
Povídálka 31 příspěvků 29.08.18 13:09
@karolinkka1 píše:
Rádo se stalo ???? Kdyby cokoli, napiš…mám info z první ruky ????????

Díky :oops: a ty tam pracuješ nebo tak? :)

karolinkka1
Nováček 6 příspěvků 1 inzerát 29.08.18 20:03

Neee :) Já dělám v jejich druhém podniku :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >