Rovnátka 2020 pro dospělé

Anonymní
21.5.20 08:22

Rovnátka 2020 pro dospělé

Ahoj, je mi skoro 30 let a ráda bych si nechala spravit zuby. Kolik aktuálně přibližně výjde léčba rovnátky, když si klidně nechám dát kovové a máte doporučení na ortodoncii v Praze? Nevím, jak si vybrat z té změti co je na internetu. :nevim: Viděla jsem ceny jako 60tt jen za obyč rovnátka, přitom diskuzemi se to před pár lety hemžilo částkami kolem 20tt.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4249
21.5.20 08:24

Mě řekli za spodní čelist 16tis. 5let zpět. Praha

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
168
21.5.20 09:18

Záleží, zda chceš snímatelná rovnátka nebo fixní. Ale v tomto věku se už dávají bohužel pouze fixní. Tam je také několik druhů. Ale začíná to cca na těch 20 000 Kč.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.5.20 09:18

Mame ortodontickou ordinaci 60km od Prahy a cena za kovová rovnatka v jedné čelisti je cca 9500Kč. V Praze jsou ceny hodně vyhnané nahoru. Známé dcera má rovnátka v Praze za 70 tisíc celkem. Je to celkem různé a urcite to neodráží kvalitu poskytované péče. Spíš bych volila lékaře, co není před důchodem.

• Nahlásit
  • Citovat
26
21.5.20 09:21

Právě to řešíme. Praha - kovová, spodní i horní - 40 tisíc, ale tedy čekání skoro žádné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.5.20 10:42

@infinity01 Já si pořád kladu otázku jestli pak není lepší dát peníze do toho Invisalignu. Ale to už je pálka. Jen tam odpadá hodně negativ, která klasická rovnátka mají. Můžu se zeptat kam chodíte?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
21.5.20 14:15

Mám rovnátka na horní čelisti, celková cena cca 12k. Dcera má rovnátka na obou čelistech, cena zhruba dvojnásobná. SM kraj.

Prosím zachovat anonym.

• Nahlásit
  • Citovat
818
21.5.20 14:24

S rovnatky jsem začala ve 27, už je mám dva roky a chodím do Perfect smile, kde jsem spokojená. Mám fixní s tím, že zamecky jsou průhledné, takže nejdou tolik vidět. Cena celkem za léčbu 64tis, ale neplatí se vše najednou. Brzo mi je budou sundavat :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1737
30.5.20 22:42

Mě sundali rovnátka dva roky zpět. Nosila jsem je tedy dva roky. Cena celkem za obě patra. 8500kc :palec: kovová bezniklova… Platila jsem k tomu ještě tuším dva rentgeny po 100kc a párkrát vyměnu drátků… + po sundání nosím vyndavaci rovnátka a ty staly 3000kc když to shrnu celkem to nestalo více než 14 tis ani omylem… Praha je Praha. Moji sestře se oplatilo jezdit na rovnátka k mojí dr 60km daleko. Neboť by zaplatila u nic ve velkém městě skoro 3* tolik… Jsem ze Zlínského kraje

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama