Rovnátka a vypadlý zámeček

30.5.20 22:12

Rovnátka a vypadly zámeček

Potřebuji pomoct. Dceři vypadl zámeček od rovnatek a my vůbec nevíme, co máme dělat. Je takový zkrouceny, nevíme co máme dělat, prosím pomoct. My se ani nemůžeme objednat, protože je vikend…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1869
30.5.20 22:24

Počkejte do pondělí, zavolejte na ortodoncii a měli by ji tam nalepit nový, popřípadě to cele upravit. Neotalela bych s tím, mne se toto stalo v dětství, nechali jsme to být, a měla jsem pak horní jednicky přes sebe než se to zas srovnalo (což prodloužilo dobu, kdy jsem rovnatka musela mít). Ale za den až dva to myslím moc škody nenapacha.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
a12
42673
30.5.20 22:26

Mně se kdysi ulomilo zámečků hned několik, dostala jsem balonem :mrgreen: taky o víkendu a nedelala jsem s tim nic, prostě jsem je tam nechala neprilepeny a pak jsem se objednala.. Jen teda taky aby byli na správným místě, nijak se mi to extra nehejbalo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1846
30.5.20 22:26

Do pondělí to vydrží a pak volejte. Zámeček schovejte možná půjde znovu použít a přilepit. Když ne zaplatíte si za nový. Žádnou paniku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
a12
42673
30.5.20 22:30

Teď mi teda došlo, že ja se tenkrát ani neobjednavala.. Myslím, že od 7 tam byli pro tyhle případy a mohlo se tam bez objednání..
Ale to je určitě všude jinak, tak záleží jak to máte vy..
Ale myslim, že tyhle pracoviště by to mít měli..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.6.20 22:33

@Helca83 tak jsme tam dnes byli a zítra jdem znova. Nasadili ji tam gumičky a mi nevíme, co bude dál..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama