Rovnátka - čekání

Anonymní
7.4.20 16:52

rovnátka - čekání

Ahoj chci se zeptat jak dlouho trvá než dostanete rovnátka od první konzultace s ortodontistou? Kamarádka řikala, že čekala rok, ale že se čeká i půlrok když trhají zuby a tak..
Děkuju za každou odpověd a zkušenosti..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
304
7.4.20 17:02

Záleží jak to máte akutní. Já třeba byla na konzultaci, pak jsem se musela objednat na vytažení zubu z horního patra a asi 14 dní na to mi nasazovala ortodontistka nasazovala gumičky na zuby a začali stahovat zub dolu a poté nasadila fixní rovnátka. Všechno to trvalo asi rok a půl až dva roky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.4.20 17:23

@Beth 92
já jsem objednaná nějak v červnu.. a musí mi trhat i zuby, tak se ptám jak tak cca dlouho.. rok? tybrďo sem nečekala, že je to tak dlouho.. chápu od vytažení zubů 14 dní a gumičky mezi stoličky.. ale rok? uff

• Citovat
  • Nahlásit
304
7.4.20 18:02

Sčetla jsem to i s tím vytažením zubů z patra až do té doby než mi je sundala. Je to cca, už si to přesně nepamatuji je to několik let zpátky. Asi záleží jak moc máš křivé zuby nebo jak často tam chodíš na utahování. Já ještě po sundání musela nosit nasazovací asi půl roku ale nevím jak je to u ostatních lidí, píši svůj případ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat