Rovnátka, když mi na jedné straně chybí 7?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.18 19:13
Rovnátka když mi na jedne straně chybí 7?

Ahoj, nevíte někdo, jestli mi muže dat ortodontista rovnátka, když mi na jedné straně dole chybí 7? Čili jsou zuby v nepoměru
 Dekuji

Reakce:
PupuP
Zasloužilá kecalka 512 příspěvků 21.02.18 20:12

Ano, sestra to tak má

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.18 02:24
@PupuP píše:
Ano, sestra to tak má

Dekuji

bloesty
Kecalka 298 příspěvků 22.02.18 17:13

A co tím chceš získat? Pokud ty zuby jsou křivé, tak je možné je srovnat, ale pokud jedne zub chybí, tak rovnátky se tam ten zub „dodělat“ nedá. Lze jedine srovnat ty ostatní zuby, aby sis tam pak mohla nechat dát implantát.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.02.18 06:25
@bloesty píše:
A co tím chceš získat? Pokud ty zuby jsou křivé, tak je možné je srovnat, ale pokud jedne zub chybí, tak rovnátky se tam ten zub „dodělat“ nedá. Lze jedine srovnat ty ostatní zuby, aby sis tam pak mohla nechat dát implantát.

No jde mi o to, jestli se daji zuby srovnat i bez toho zubu
Vše mam vyřízené, ale dnes jdu na vytržení té 7, chytla jsem zánět a mam svůj věk, čekací doba dlouhá. S implantátem když to bude možné potom počítám

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Opil se a pak se svlékal? Nové svědectví v případu údajného zbití Jana Tuny

Reportér Jan Tuna (45) tvrdí, že ho během vánočního večírku v pražském klubu... číst dále >

Nový chlap Celeste Buckingham: Zcestovalý fešák, který miluje slevy

Vyplatilo se počkat! Po týpcích z branže Celeste Buckingham (23) zalovila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >