Rovnátka pro 7 letého Praha

17
3.5.21 23:20

Rovnatka pro 7 leteho Praha

Ahojte holky,
Malemu doporucila zubarka rovnatka. Vravi, ze dva zuba rostu nakrivo (co ich este ani nema, ale ze rentgen to ukazal). Chcu za to 45tis za klasicke ci 50tis neviditelne.
Mne sa to zda strasne moc! Poradte, prosim, kdo ma s tym skusenosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3036
4.5.21 07:23

Rovnátka jsou drahý, to je fakt. Ale ještě je na rovnátka brzo. Když ještě zuby vyrostly. Ona už chce rovnátka řešit teď, nebo o nich mluvila do budoucna?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22809
4.5.21 07:30

@OlinaCh v 7 letech je příliš brzy na rovnátka, chce z vás tahat jen prachy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14959
4.5.21 07:58

Pokud není nějaký úplně zásadní problém s růstem zubů, tak se rovnátka dávají až na stálý chrup. Vždyť v sedmi letech mu budou ty zuby ještě padat jeden za druhým. A nepochopila jsi zubařku špatně? Neměl to být výhled do budoucna, až bude mít druhé zuby vyrostlé? Jinak ty ceny jsou za fixní rovnátka a odpovídají. Je to drahý špás.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
4.5.21 08:51

Prave ze uz teraz vravi dvolezite spravit rovnatka, ze vraji dva zouvky idu spolu (to je fakt videt’ na rentgenu) a vyzera tak, ze jeden bude uplne nad druhym, preto je to lepsie riesit teraz poviedala. Uz nam nejake vypadly, a ze rovnatkama medzery budu mensi a tych dva zoubka pekne pojdu vedle seba.
Dakujem holky za odpovied’!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3036
4.5.21 15:02
@OlinaCh píše:
Prave ze uz teraz vravi dvolezite spravit rovnatka, ze vraji dva zouvky idu spolu (to je fakt videt’ na rentgenu) a vyzera tak, ze jeden bude uplne nad druhym, preto je to lepsie riesit teraz poviedala. Uz nam nejake vypadly, a ze rovnatkama medzery budu mensi a tych dva zoubka pekne pojdu vedle seba.
Dakujem holky za odpovied’!

A to je vaše běžná zubařka? Já bych s tím šla ma ortodoncii, tam mají zkušenosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
4.5.21 21:40
@Murka píše:
A to je vaše běžná zubařka? Já bych s tím šla ma ortodoncii, tam mají zkušenosti.

Boli sme na ortodoncii u nasej zubarky, tak tam to vravili.
Inac, dneska som volala na inu ortodoncii a poviedali, ze to fakt je skoro na to, ze vsak ani sou ty zoubky venku. Objednali sme sa tam na kontrolu, tak uvidime.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3036
5.5.21 08:42

@OlinaCh Druhý názor je důležitý, pokud je ten první takový divný. Podle mě je taky prostě brzo, nikdy jsem neslyšela o nikom, kdo by měl rovnátka takto brzo. Pak dej, prosím, vědět, co vám řekli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
5.5.21 10:52
@Murka píše:
@OlinaCh Druhý názor je důležitý, pokud je ten první takový divný. Podle mě je taky prostě brzo, nikdy jsem neslyšela o nikom, kdo by měl rovnátka takto brzo. Pak dej, prosím, vědět, co vám řekli.

Dohodnute, dam viedet’. Objednali nas az na srpen, tak sa potom ozvem. Dakujem! ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat