Rovnátka thání, kdy je vhodná doba

4
1.4.21 14:51

Rovnátka thání, kdy je vhodná doba

Zdravím všechny. Řeším teď rovnátka a v srpnu jdu na nasazení kroužků. Řeším trhání. Musí ven 4 a pak i 3, která je ale v kosti takže je to na zákrok.
Volala jsem tedy své zubařce abych se mohla objednat na vytržení té 4. Ale objednala mě už na příští týden a mě to prijde moc brzo.
Jaké mate vy zkušenosti s trháním? Děkujiiiii

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
572
1.4.21 14:55

Zkusenost mam takovou, ze jsem se toho kdysik bala jako cert krize, rovnatka mela az v prvaku na gymplu a bala jsem se zbytecne.

Trhani je neprijemne, bude Te to par dnu bolet, ale rovny usmev budes mit uz naporad. Hlavne pozdeji to moc ocenis :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
1.4.21 15:01

@Sardelka a jakou dobu před rovnátky bylo to trhání? Já to budu mít skoro 5měsícu vytržené 8o 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
572
1.4.21 15:09
@Zuzu00 píše:
@Sardelka a jakou dobu před rovnátky bylo to trhání? Já to budu mít skoro 5měsícu vytržené 8o 8o

Asi mesic, pet mesicu mi prijde teda zbytecne hodne.. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1724
1.4.21 15:17

Většinou se trhá +- týden před, i já to tak mám ;) Byla jsem trhat zub teď v pondělí a jdu asi 10.4.na nasazení gumiček či co.. :think: :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5712
1.4.21 15:57

Chodí se týden, max 14 dní před. To budeš chodit půl roku bez zubu? Preobjednej se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.4.21 18:50

Po extrakci je u nás na ortodoncii nutné dodrzet dobu cca 14 dní a pak jít na nasazení kroužků. A rozhodne bych si nenechala trhat zuby z orto duvodu u klasickeho zubare, ale šla je stomatochirurgovi. Protoze uz jsme u nas videli spoustu nepovedenych extrakcí od zubarů, co to nedelají tak casto a zařazovat pak ty zuby do toho terénu je náročné a někdy až nemožné. Jinak se ale neni čeho bat. Pokud se to udela dobre, je to zakrok na minutku, kdyz nepocitam dobu nez zabere anestezie apod.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat