Rovné vlasy nahoře, vlnité dole

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2
6.8.22 00:42

Rovné vlasy nahoře, vlnité dole

Ahojte, měla bych otázku, jestli někdo nemá podobný “problém”.
Už od malička mám vlasy celkem vlnité, ale hlavně od doby co jsem se ostříhala, dost vyniká že horní vrstva vlasů je spíše rovná, zato spodní část zůstává vlnitá. Žehlit si je pořád nechci, líbí se mi že jsou vlnité, ale asi chápete že jsou někdy dost nevyzpytatelné hlavně i proto, že jsou dost husté. Někde jsem četla, že je to proto, že je horní vrsta více zničená ale nevím moc co dělat, aby se zas přirozeně vlnily nebo se alespoň sjednotily. Máte někdo tip co s tím? Popřípadě tip na nějaké produkty aj. Děkujii :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9602
6.8.22 01:23

@Anonyno Já to tak mám, mám vlasy hodně sestupně sestříhané, horní „rovná“ vrstva je jen tenká a od 2/3 délky vlasů mám zase Louny, takže tím sestříháním vyniknou.
A neřekla bych, že to musí být nutně zničenými vlasy. Já to tak mám, co si pamatuju a má to tak i moje dcera už od miminkovských vlasů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1134
6.8.22 07:15

Kdyz jsem mela dlouhe vlasy, spletala jsem si je na noc do copu. Ted mam vlasovou peci sampon+maska+ bezoplachova pece, co podporuje vlneni a sjednoti se to. Predpoklada se take dobry strih.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15908
6.8.22 10:46

Jestli máš Facebook, tak zkus skupinu Curly girl metoda

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu