Rozbíhá se mi porod?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.09.18 17:08
Rozbíhá se mi porod ?

Ahoj holky, Včera kolem 23:00 jsem začala mít silné bolesti v podbříšku a zádech jako při MS (nepravidelné) a celý den sem měla takový silný tlak na konečník, jak kdyby se mi chtělo na velkou, naštěstí se mi to podařilo zaspat, potom mě ta bolest vzbudila ve 4 ráno, šla jsem si dát teplou sprchu..na chvíli to pomohlo ale pak to zase začalo, usla jsem na 2 hodiny..dnes ráno mi odešla narůžovělá hlenová zátka, byla jsem na monitoru a jsem prý otevřená na 1Cm ale bolesti mám stále..Jsou stále silnější ale nejsou pravidelné..může to být začínající porod? nebo jsou to jen poslicci :nevim:? Termín mám za 4 dny..

Reakce:
ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1509 příspěvků 21.09.18 17:13

Já myslím že je to tady.. jen je otázka jak dlouho to bude trvat. Taky to může trvat ještě pár dní… sama mám 11 dní do termínu a průběžně poslíčkuju.

terien
Echt Kelišová 8523 příspěvků 21.09.18 17:15

Může. Já žádný poslíčky neměla, pak to začalo a za 22 hodin byla malá na světě. A to jsem do porodnice přijela na špičku prstu otevřená.

Barunkaska
Zasloužilá kecalka 734 příspěvků 21.09.18 17:47

Uplne s přehledem muze, ja mela dva dny silne poslicky ktere vzdy po par hodinach presli. Vecer jsem je zaspala ale ty posledni me rano vzbudili a furt to bylo 10 15 20 9 atkp proste nic moc pravidelnost. Az kolem 8 vecer zacali nabirat na pravidelnosti a zkracovat se tak sme jeli do porodk a byla jsem na 3prsty ukecala jsem si ze jeste pojedu domu a dam si vanu. Po vane uz po4 minutach pak po trech v 1 rano uz sme jeli, otevrena na 6prstu a v 5 se mala narodila. :-) bolesti cely den jako takova mirne neprijemna ms. Az v tech 8 to zacla byt uz silna ms a ta vydrzela az do propichnuti plodovky. Pak uz to byl mazec :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.09.18 17:57

Teď jsem si dala řádně teplou vanu a pořád stejné, takže jsem pro jistotu nachystala tašku do porodky ke dveřím :)

Barunkaska
Zasloužilá kecalka 734 příspěvků 21.09.18 20:08
@Anonymní píše:
Teď jsem si dala řádně teplou vanu a pořád stejné, takže jsem pro jistotu nachystala tašku do porodky ke dveřím :)

Ja jsem si cetla, ze idealni je bahnit se ve vane klidně hodinu, ja to tak udelala fakt jsem tam byla hodku a uz nepochybovala ze jde o porod. :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.18 15:33

Tak nakonec sme vyrazili do porodnice a už si nás tu nechali :mrgreen: rodit by sme měli dnes v noci ale jde to strašně pomalu :cert:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Mickey Rourke vypadá k světu a vrátil se k ex. Jaké ženy se prohnaly jeho životem?

Bouřlivák Mickey Rourke (66) to dal znovu dohromady s ruskou modelkou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >