Rozbitá přeska u jídelní židličky - kde koupit novou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zaneth
Ukecaná baba ;) 1752 příspěvků 07.05.09 12:45
Rozbitá přeska u jídelní židličky - kde koupit novou?

Zdravím všechny a prosím o radu.
Na jídlení židličce zn. peg perego se nám rozbilo zapínání. Jedná se o starší židličku, kde přesku (umístěná na pásku mezi nožičkami) tvoří 2 okýnka a do ní se zacvakávaly z každého boku čtvercové díly umístěné na páscích jdoucích kolem pasu. Přeska je velká 6.5×4,5 cm. Protože pásky jsou na pevno, potřebovala bych sehnat něco podobného, protože jinak je židlička perfektní. Moc všem předem děkuji za pomoc.

Reakce:

ZelvaVeruna
Závislačka 4242 příspěvků 07.05.09 14:12

Ahoj Zaneth,
my kupovali zidlicku Peg Perego v Babystar a to je vyhradni dovozce PP tusim. Nedavno tady jedna maminka shanela nahradni pultik na zidlicku a doporucila jsem ji tuto prodejnu a vim, ze ji ho tam sehnali a slibili poslat. Tak treba by ti pomohli tam?
Nevim odkud jsi, prodejna je v Praze v Pocernicich nebo v Brne u Baumaxu, nebo zkus www.babystar.cz :wink:

BaraF
Závislačka 2724 příspěvků 07.05.09 14:17

Vem pozůstatky přesky sebou a vyraž do nějaké dobré galanterie, takového toho starého obchůdku kde se prodává vlna na pletení, knoflíky, zipy atd.. U nás taková jedna je, chodím tam když zničíme jezdec na zipu (najdou odpovídající zip, zkušeným hmatem sundají jezdec, nandají ho na ten tvůj, zaplatíš jen cenu zipu) a koupila jsem tam i sponu do autosedačky (pán si ji prohlídl, koukl do katalogu, za tři dny byla u nás).
Systém, který popisuješ mají u spon oba naše kočárky Graco (sedm let starý a předloňský), možná v prodejně kočárků taky pochodíš.

zaneth
Ukecaná baba ;) 1752 příspěvků 07.05.09 18:34

Galanterii jsem zkoušela a bez úspěchu. Vím, že jedna velká je ve Spálený ( Praha) a do Veruno, Babystaru jsem zavolala a paní byla moc ochotná, dala mi číslo na servis, ale ten pracuje až v pondělí. :-( A do pondělka bez židličky?
Nenapadne některou pražandu ještě nějaká galanterka v Praze. Prodejnu kočárků vyzkouším v sobotu. Jakou velikost má ta spona na graco? Nemůžeš to BaraF změřit? Nebo ještě líp, třeba vyfotit? Díky , díky.

BaraF
Závislačka 2724 příspěvků 08.05.09 15:24

Tak já zkusím vložit fotku, rozměr té střední části (bez „oka“) je 3,5×5cm. 

A kámoška u golfek Hauc tohle, je to úplně obyč spona třeba na batoh nebo ledvinku: 

Snad se to zobrazí, když už jsem si kvůli tomu nastudovala jak se fotky vkládají do galerie atd.
A k problému se židličkou, provizorně bych dítko připoutala třeba plínou nebo páskem.

akinorev
Kecalka 321 příspěvků 08.05.09 19:55

Ahoj zanet

Já jsem nedavno sháněla pultík a plostrování..jak píše Verča…zavolej si sem..jsou tam mooc ochotní.Ono se totiž na tyhle stoličky už nic nevyrábí.Jak mi bylo v tomhle obchodě řečeno.Ale měl tam náhodou ještě jednu nepoužitelnou,ale novou,tak mi to poslali…

http://www.babystar.cz/

Luciaskah
Nováček 1 příspěvek 07.04.14 23:58

Pro případ, že by zas někdo hledal http://www.plasty-jablonec.cz/…1-detail-výrobku-Pětibodová-spona-s-plastovými-komponenty/?id=KOM06­2 :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >