Rozbrečela jsem se, když jsem se dozvěděla pohlaví :(

Anonymní
4.4.16 21:22

Rozbrečela jsem se, když jsem se dozvděděla pohlaví =(

Ahoj,

píšu sem takovou choulostivou záležitost, o které si netroufám s nikým mluvit nahlas. Sama vím, jak moc nevděčná jsem a jak je to strašné ode mně, jako od mamiminky. Ale nedokážu si to sama nějak urovnat. Třeba mi někdo pomůžete/poradíte.

Máme doma 2 kloučky, jsou zdraví, krásní, milujeme je. Jediné mínus je, že jsem si strašně přála holčičku. Už u prvního jsem sem tam neodolala a koupila si něco růžového pro další miminko. Původní dohoda byla, že budeme mít 2 děti. Nakonec jsem manžela přemluvila ještě na jedno, i když mě v žertu varoval, že on umí jenom kluky. Já doufala, že to přecejenom bude holčička, aspoň jedna. Nestalo se, čekáme opět chlapečka. Vím, že je to dar mít zdravé děti a hlavní je, aby bylo miminko v pořádku. Přesto jsem se u doktorky rozplakala, když mi řekla, že to bude kluk (manžel u toho naštěstí nebyl) a pořád se s tím nějak nemůžu smířit. Vím, že další mít nebudeme - nejenom, že bychom víc nezvádli, ale oba předcházející porody byly císařem, tedy teďje také naplánovaný císař a do dalšího bych už opravdu nešla (tedy je v plánu při operaci i sterilizace).

Nějak se s tím vším pořád nedokážu vyrovnat a je to pro mě těžké. Prošla jste některá z vás něčím podobným? Máte některá samé kluky (nebo samé holky) a mrzí vás to, nebo to berete v pohodě?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
4.4.16 21:26

Já to chápu, ale mám to zase naopak. Chtěla bych kluka, nakonec mi to nemrzí, mám úžasné dcery a jsem za ně šťastná, protože jsou zdravé a věř, že to je opravdu dar, na pohlaví potom ani nezáleží

• Nahlásit
  • Citovat
9599
4.4.16 21:27

No, mám to namícháné, ale věř, že nejdůležitější jsou zdravé děti, vím, o čem mluvím.
Ale chápu tě, u prvního jsme to taky řešila, potom taky no a u třetí už jsem chtěla jen to zdraví.
Neboj, i kluici jsou fajn, to přece víš :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22291
4.4.16 21:27

Ano, mám tři dcery, syna jsem si přála. Dnes jsem moc ráda, že mám dcery a že i ta poslední je tak úžasná holčička. Bůh ví, jestli by můj vysněný rošťácký a šikovný kluk celý táta nebyl oplácané nemehlo po mně. To by bylo teprve zklamání! :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2562
4.4.16 21:28

Jsme každá nějakým způsobem blbka. Já bych zase chtěla samé kluky (mám jednoho), miluju je, jsou skvělí. Holčičky my nic neříkají, jen ty miloučké dcerky mých milých kamarádek…ale jak začnou fňákat! No moje nervy. Nicméně, kdybych měla holčičku svou, stoprocentně bych ji milovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9024
4.4.16 21:32

Kamarádka čeká patou dceru.
Mě záleží pouze na zdravi.
Zakladatelko, at je mimi zdrave a pohodové! Si to ještě rozmysli se sterilizaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1639
4.4.16 21:33

Já mám jen jedno dítě, chtěla jsem tak 3..nikdy už druhé mít nebudu…to je teprv hrozný víš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35636
4.4.16 21:35
@Anonymní píše:
Ahoj,

píšu sem takovou choulostivou záležitost, o které si netroufám s nikým mluvit nahlas. Sama vím, jak moc nevděčná jsem a jak je to strašné ode mně, jako od mamiminky. Ale nedokážu si to sama nějak urovnat. Třeba mi někdo pomůžete/poradíte.

Máme doma 2 kloučky, jsou zdraví, krásní, milujeme je. Jediné mínus je, že jsem si strašně přála holčičku. Už u prvního jsem sem tam neodolala a koupila si něco růžového pro další miminko. Původní dohoda byla, že budeme mít 2 děti. Nakonec jsem manžela přemluvila ještě na jedno, i když mě v žertu varoval, že on umí jenom kluky. Já doufala, že to přecejenom bude holčička, aspoň jedna. Nestalo se, čekáme opět chlapečka. Vím, že je to dar mít zdravé děti a hlavní je, aby bylo miminko v pořádku. Přesto jsem se u doktorky rozplakala, když mi řekla, že to bude kluk (manžel u toho naštěstí nebyl) a pořád se s tím nějak nemůžu smířit. Vím, že další mít nebudeme - nejenom, že bychom víc nezvádli, ale oba předcházející porody byly císařem, tedy teďje také naplánovaný císař a do dalšího bych už opravdu nešla (tedy je v plánu při operaci i sterilizace).

Nějak se s tím vším pořád nedokážu vyrovnat a je to pro mě těžké. Prošla jste některá z vás něčím podobným? Máte některá samé kluky (nebo samé holky) a mrzí vás to, nebo to berete v pohodě?

ja mam taky tri kluky, a netajim se tim, ze jsem alespon jednu holku chtela. Ted (nejmladsimu jsou 2) se uz tim ale ani za mak netrapim. Jedine, co me stve, ze s holkama je to preci jen asi mene narocne - jakkoli rodice holcicek jsou presvedeceni, ze ne. Spolecny pobyt na nejake dovolene obvykle ukaze, jak to ve skutecnosti je - holky obcas delaj problemy, kluci obcas nedelaj problemy. Ale jestli je to jedine, z ceho mam v zivote sedivet, je to banalita.
jak jsem zabredla s kjlukama, samotne se mi dost zmenily zajmy. Se zajmem chodim do technickych muzei a Elsu znam jedine jako lvici :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.4.16 21:37

:hug: chápu tě. Já budu mít jedináčka a moc jsem si přála holčičku, naštěstí to vyšlo (i když ještě je v břiše :-)). Všichni tipovali chlapečka - dle tvaru břicha atd. Měla jsem stavy, kdy jsem pochybovala o sobě, že jsem špatný člověk, protože to miminko za to nemůže a bála se, že chlapečka nebudu mít ráda. Věřím, že se to u tebe spraví, neobviňuj se, zajdi si k psycholožce. Mně to hodně pomohlo (řešila jsem i jiné věci, ale terapeutka byla velmi ohleduplná a ulevilo se mi, když jsem to ze sebe dostala).

• Nahlásit
  • Citovat
Martina321
4.4.16 21:40

Já se před týdnem dozvěděla, že čekáme druhého kluka. U doktora jsem to ještě ustála a doma jsem brečela skoro celý dopoledne. Je to týden a pořád na to trochu myslím. Nevím, proč sem chtěla holku, jsem spíš takový klučičí typ, baví mě auta, hokej, od mala jsem si víc hrála s klukama, holky mi přišly jako pipiny, pardon. :) na žádný závěr sem nepřišla, asi jen každý v okolí má holky, kluka jako kamaráda má můj syn jednoho, holek asi deset. Všechny moje kamarádky mají holky. Asi to tak mělo bejt, ale přesně vím, že do třetího nejdu, dopadla bych jako ty. Měla bych tři. :mrgreen: v kolikátém si týdnu? Třeba se ještě doktorka spletla. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
12746
4.4.16 21:43

Kdyby to bylo tvoje první tak ti řeknu, že si blbá. U třetího už je to pochopitelnější. Máš zdravý děti a to je základ

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31695
4.4.16 21:44

Taky mám 3 kluky..třetí se naštěstí na utz neukázal, takže mi ušetřil zklamání, po porodu zdravýho dítěte nejde být zklamaná. další mimi momentálěn v plánu není, ale uvidíme, co bude, ještě mi není 30, všichni 3 jsou přirozeně, takže u nás ještě šance na 4. dítě nějaká je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8382
4.4.16 21:45

Já tě chápu, vzhledem k tomu, jak se většina mého okolí vymezuje proti tchýním, tak mít dceru je docela nutnost, aby člověk občas viděl vnouče a nemusel hlídat každé slovo, které vypustí z úst.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3761
4.4.16 21:46

Upřímně to nechápu, já mám jedno dítě holku (ale v těhotenství mi bylo úplně šumák co to bude) a další asi nebude - ze zdravotních důvodů - to je teprve na prd :? ale budiž co se dá dělat

se mnou stejně byla těhotná ségra co čekala první dítě - kloučka a pořád jsem dokolečka slyšela - a jak to, že já taky nečekám holčičku? A proč ty čekáš holčičku a já ne? atd… Upřímně mi bylo toho nenarozenýho chlapečka líto

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7499
4.4.16 21:51

Mám taky tři syny :hug: A můžu říct, že je to skvělý už teď a do budoucna v tom vidím jen to dobré, budou krásná klučičí partička. Uý teď si skvěle vyhrajou, prostě jinak než kluk s holkou. Nehledě na to, že sdílí hračky, pokoj, dědí oblečení.. ale to už je vedlejší.
Na druhou stranu neříkám, že ve mně nikdy nehlodal pocit, jaké by to bylo mít holčičku. Dovedu si představit, jak bych jí oblíkala, jak by si tatínka omotala kolem prstu.. Ale užívám si ten náš chlapský trojlístek, navíc si přijdu v rodině jako královna. A nikdo mi nebude brát oblečení, šminky a kabelky :D Myslím, že kluci jsou celkově víc v pohodě, na nic si nehrají, spoustu věcí neřeší.. a zatím si se mnou i rádi povídají a sdílejí vše možné, tak jsem spokojená :) No a když nám řekl doktor pohlaví, malinko se mi taky draly slzy do očí, ale vlastně jsem nevěděla, jestli malinkým zklamáním, že iluze holčičky je pryč, nebo úlevou. Držím palce, ať máš doma taky super trojku a cítíš se naplněná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama