Rozčarování ze seznamky

Anonymní
10.12.19 15:30

Rozčarování ze seznamky

Jsem s dítětem ještě na RD, ale už dlouho jsme sami. Protože ale žijeme na vesnici a krom hřišť/nákupů/doktorů se nikam moc nedostaneme, rozhodla jsem se zkusit seznamku, ač to není můj šálek čaje…
Mám za sebou několik schůzek a musím přiznat, že to je z bláta do louže. A to i přesto, že jsem se sešla pouze s těmi, kteří mě nějak zaujali (zájemce o sex a na první pohled podivné existence jsem hned vyselektovala). Jeden celou dobu zarytě mlčel, na otázky odpovídal jedním slovem a více než jednu větu dokázal říct akorát o motorkách (o těch ale zase já nevím vůbec nic). Další se celou dobu chvástal, kolik má peněz (vím, kolik stála jeho minulá dovolená i za kolik bude ta budoucí, kolik bere, kolik stálo auto…). Třetí rovnou řekl, že ženu s dítětem bude brát jako poslední možnost, když už fakt nikoho lepšího nenajde (proč se tedy scházel?). Čtvrtý tvrdil, že si zapomněl peněženku, a když jsem řekla, že se to může stát, že útratu zaplatím (ani jsem neočekávala, že by to původně platil vše on) objednal si to nejdražší, co tam měli…A v tomto duchu proběhly i další „rande“ s tím, že po dnešku nevím, jestli tu seznamku nemám úplně zrušit. Podle profilu mělo jít o muže s hustou kšticí černých vlasů, cca 180 cm, čtyřicátník. Přijedu na místo, rozhlédnu se a vidím pouze nějakého důchodce. Volám tedy dotyčnému a komu myslíte, že začal zvonit telefon? Ano, onen zcela šedivý důchodce s přehazovačkou, odhadem cca 55 let, min. o 5 cm menší než já 8o
Holky, tak nevím, jestli to má smysl a co dělám špatně. Sama se na profilu prezentuji tak, jaká opravdu jsem. Schválně i fotku tam mám, kde nejsem skoro namalovaná, ať dotyčný ví, jak skutečně vypadám… Ani nemám nějaké vysoké nároky, prostě by byl fajn prima parťák do pohody i nepohody…nemusí to být žádný urostlý sličný svalovec :roll:
Nejradši bych se seznámila mimo virtuální svět, ale s malý dítětem a na venkově jsou ty možnosti velmi omezené :think:
Prosím o anonym, po dnešku si připadám jako největší zoufalec :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7557
10.12.19 15:33

To je sileny teda..hele ja mela stesti na Badoo plnym uchylu, doted to nechapu :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.12.19 15:36

@Tarjei Asi je to prostě o štěstí… Já doufala, že po odchodu táty dítěte, který se zamiloval jinde, jsem si tu smůlu už vybrala… ale prostě přitahuji jen samé exoty nebo já už fakt nevím :? A to ani netlačím na pilu, nechci s někým být za každou cenu, ale přeci jen ta spřízněná duše a pohlazení občas chybí…

• Citovat
  • Nahlásit
7557
10.12.19 15:37
@Anonymní píše:
@Tarjei Asi je to prostě o štěstí… Já doufala, že po odchodu táty dítěte, který se zamiloval jinde, jsem si tu smůlu už vybrala… ale prostě přitahuji jen samé exoty nebo já už fakt nevím :? A to ani netlačím na pilu, nechci s někým být za každou cenu, ale přeci jen ta spřízněná duše a pohlazení občas chybí…

Jenze tech exotu je tam asi tak 98 procent no…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3786
10.12.19 15:40

Chudakuuu :lol: :lol: :oops: já jen co vím z Badoo, tak tam je to spíš o sexu :lol: sama jsem dřív zkoušela lide.cz myslím? A taky špatný, i když ten kluk byl fajn, ale měl toho víc a nevybral si mě, no :lol: :lol: ale rande mělo úspěch, takže aspoň tak :mrgreen:

Hele myslím že to je jako přebírání hnoje, jednou musíš něco najít :mrgreen: mně nakonec dohodila chlapa kámoška.. na Badoo byl ovšem taky, ale tam koukal na úplně jiný holky, mimo jeho ligu, takže taky nepochodil :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1025
10.12.19 15:40

Ahoj taky jsem měla štěstí na Badoo plném uchýlu jak píše @Tarjei . Ale nutno dodat, nebylo to hned, nynějšího partnera jsem tam poznala asi až po půl roce. A to nepočítám že jsem si seznamku zakládala už dřív ale nikdy nic. Takže chce to prostě čas a nevzdávat to. ☺️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7557
10.12.19 15:41

@Lainaire8 prebirani hnoje :lol: :mrgreen: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
379
10.12.19 15:43

Ahoj, mě teda zaujal ten první co zarytě mlčel připomněl mi manžela :-) on taky pořád mlčel, nebýt našeho společného kamaráda, ani bych se tenkrát nedozvěděla, že mě má rád :-) a moc toho nenamluví doteď :-) což je asi štěstí, protože doma bysme se asi jen překřikovali :-)

no nic jen mě tak napadlo, proč byl ten první vlastně špatný…třeba byl jen nesmělý a časem by trochu roztál, pokud jsi se teda líbila i ty jemu samozřejmě… to jen jestli ti nevadil i z jiného důvodu, dala bych mu možná ještě šanci když zbytek byl tak objektivní bída ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7557
10.12.19 15:45

Ono to chce brat sportovne ty magory tam, moc si to nepoustet k telu a nic si od toho neslibovat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

A to já nejsem na Badoo, ale na Štěstí, které mně ohledně koncentrace exotů a úchylů přišlo střídmější :lol:
Ale dnešek mě fakt rozčaroval, tak krásný den, mohla jsem jít s malým někam do přírody a ne jej trávit procházkou s pánem, který mohl být suverénně mým otcem :D O projetých 70 km ani nemluvě :)

• Citovat
  • Nahlásit
594

Já nevím, asi bych to brala sportovně a víc jako srandu. Nechodit na ta setkání s tím, že „třeba teď už konečně“, ale že se prostě vyvětráš, že tomu všemu dáváš šanci, že se snažíš…a pokud ho máš poznat, potkáš ho přes seznamku anebo v reálném životě, ale důležité je nesedět v koutě:)) Slyšela jsem i o lidech, kteří šli na setkání ze seznamky a partnera poznali díky tomuto randeti, ale nešlo o původní osobu :D
Co zkusit třeba i nějaký speed dating a tak? Dělá se teď v každém větším městě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
279
10.12.19 15:47

Já jsem se seznámila s nynějším manželem na stesti.cz, ale bylo to náročný, taky jsem myslela, že nikdo normální tam není a už jsem chtěla profil smazat, no našel se :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.12.19 15:47

Nevzdávej se, třeba tam ten pravý na tebe čeká :) já si jako osamělá maminka taky hledala partnera na seznamce respektive na Badoo a našla ;) čekáme miminko a je to fajn chlap, který tam nehledal sex. Ale jako ty jsem se sešla s x podivíny než jsem na něj narazila. Nevím na jaký seznamce jsi, ale zkus Badoo tam musí mít všichni fotky a hodně lidí tam má ověřený profil s fotkou, tak že doporučuji vybírat si jen takové. A držím palce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.12.19 15:50

@emimi_zuzka Jojo, já si to pak říkala taky. Ještě mně tam tedy svítila kontrolka, že nemá žádné známé či přátele, jak jsem pochopila z „rozhovoru“. Ale když jsem mu pak psala, už neodpověděl, asi tam neproběhly vzájemné sympatie ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.12.19 15:52

@mývalova žena Speed dating se tu v okolí nedělá, až ve městě, které je od nás už dost daleko a hlavně nemám hlídání pro dítě, jedině ho vzít s sebou :lol: :lol:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat