Rozcházím se a bojím se toho

Anonymní
20.6.20 14:35

rozcházím se a bojím se toho

Holky, po dvou letech s ním končím. Já už se trápím pár měsíců, on si asi ničeho není vědom, protože je to jeho povahou. Uráží, ale asi to vůbec nevnímá (prostě řekne, že jsi blbá, když něco nevíš), diktuje mi, jak se mám chovat, lpí na detailech typu před sprchováním si rozlož ten složený ručník (když to neudělám, je zle), do ložnice přijď bez ručníku, ten musíš nechat v koupelně (když jdu zahalená do ručníku, výčitky, vzdechy, jsem strašná…) atd. atd. Jednou jsem si odložila oblečení při sprchování na otevřená dvířka pračky v koupelně - není jinak kam a nechala tam přes noc - zjistil to v noci a spustil, co to má znamenat, že to nikdy neviděl a že toto už nikdy. To byl takový hukot, že jsem se tehdy lekla, že jsem něco rozbila. Od té doby, než se jdu sprchovat, tak dvířka pračky zavírá, abych na ně nemohla oblečení dát. Tak si ho dávám na podlahu a pak donesu do kuchyně na židli. Nesmím se mýt jeho sprcháčem, protože on mi koupil můj - ten si musím vyndat ze skřínky. Schválně ho pak nechávám ve sprchovém koutě, on ho vždycky uklidí do skříňky, takže ho musím zase vyndat…

No je toho víc.

Z rozchodu mám depku, protože on je emočně trochu labilní, aby si něco neudělal. Asi ochlazení z mé strany vnímá, takže o to víc útočí, až je to pro mě nesnesitelné.

Jak se šetrně rozejít?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5196
20.6.20 14:41

Tys uz tady psala pred nejakou dobou.
Doporucuji si vlezt do te puvodni diskuze, precist si rady, ktere jsi tam dostala a podle toho se zaridit.

V opacnem pripade, je opakovane zakladani stejnych dotazu mlacenim prazdne slamy aneb hazeni perel veprum! :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.6.20 14:44
@Chytrak píše:
Tys uz tady psala pred nejakou dobou.
Doporucuji si vlezt do te puvodni diskuze, precist si rady, ktere jsi tam dostala a podle toho se zaridit.V opacnem pripade, je opakovane zakladani stejnych dotazu mlacenim prazdne slamy aneb hazeni perel veprum! :mavam:

o rozchodu jsem tu nepsala

• Nahlásit
  • Citovat
929
20.6.20 14:45

Účinná medicína je vždy hořká. Odejdi normálně, nenech se zviklat sladkými řečmi a především výčitkami či výhrůžkami. Takový komediant a manipulátor Ti bude vyhrožovat i sebevraždou. Odejdi, s ním Tě nic dobrého nečeká. Partner, který má rád, Tě pohladí a obejme s láskou, tu vycítíš vždy. Pitomec, který řeší ručník, není partner, to je nesnesitelný dement.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5196
20.6.20 14:47
@Anonymní píše:
o rozchodu jsem tu nepsala

Ne, jenom o rucniku a sprchaci :lol:

Ty rady cos tam dostala plati stale, vis ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
283
20.6.20 14:48

Asi budu znít trochu sviňsky, ale není vůbec tvůj problém, že bude neúměrně reagovat. Je dospělej, ať se s tím vypořádá sám a jak chce. Myslím, že už ti dal dost důvodů, proč se rozloučit, takže bych to dál nelámala přes koleno, ale narovinu mu řekla sbohem, mám tě plný zuby. Má nejspíš OCD, mám ho taky, ale naučila jsem se okolí nebuzerovat a uvědomila jsem si, že tahle záležitost je můj problém. Takže si uklízim a dělám co potřebuju sama a chlapa s tím neotravuju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
426
20.6.20 14:49

Hlavně nic nevysvětluj, cokoliv co řekneš proti tobě použije.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.6.20 14:49

Dostávám sms typu pokud chceš utrápit chlapa, který tě miluje, tak se ti to daří

• Nahlásit
  • Citovat
22733
20.6.20 14:50

Střihne si nějakej hysterickej výstup a to bude všechno. Neboj se, ten si rozhodně nic neudělá. Ale dá si záležet na tom, aby sis to myslela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.6.20 14:50
@Chytrak píše:
Ne, jenom o rucniku a sprchaci :lol:Ty rady cos tam dostala plati stale, vis ;)

to souhlasím a ani jedno neřeším

řeším, jak šetrně pryč - šetrně pro mě, ale i pro něj

• Nahlásit
  • Citovat
27436
20.6.20 14:52
@Anonymní píše:
Holky, po dvou letech s ním končím. Já už se trápím pár měsíců, on si asi ničeho není vědom, protože je to jeho povahou. Uráží, ale asi to vůbec nevnímá (prostě řekne, že jsi blbá, když něco nevíš), diktuje mi, jak se mám chovat, lpí na detailech typu před sprchováním si rozlož ten složený ručník (když to neudělám, je zle), do ložnice přijď bez ručníku, ten musíš nechat v koupelně (když jdu zahalená do ručníku, výčitky, vzdechy, jsem strašná…) atd. atd. Jednou jsem si odložila oblečení při sprchování na otevřená dvířka pračky v koupelně - není jinak kam a nechala tam přes noc - zjistil to v noci a spustil, co to má znamenat, že to nikdy neviděl a že toto už nikdy. To byl takový hukot, že jsem se tehdy lekla, že jsem něco rozbila. Od té doby, než se jdu sprchovat, tak dvířka pračky zavírá, abych na ně nemohla oblečení dát. Tak si ho dávám na podlahu a pak donesu do kuchyně na židli. Nesmím se mýt jeho sprcháčem, protože on mi koupil můj - ten si musím vyndat ze skřínky. Schválně ho pak nechávám ve sprchovém koutě, on ho vždycky uklidí do skříňky, takže ho musím zase vyndat…

No je toho víc.

Z rozchodu mám depku, protože on je emočně trochu labilní, aby si něco neudělal. Asi ochlazení z mé strany vnímá, takže o to víc útočí, až je to pro mě nesnesitelné.

Jak se šetrně rozejít?

Odejdi dokud je čas a dokud jste bez dětí…

Když bude vyhrožovat sebevraždou, tak řekni, že zavoláš záchr. složky, že si chce něco udělat a odvezou ho a on si to dobře rozmyslí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.6.20 14:54
@smarket píše:
Asi budu znít trochu sviňsky, ale není vůbec tvůj problém, že bude neúměrně reagovat. Je dospělej, ať se s tím vypořádá sám a jak chce. Myslím, že už ti dal dost důvodů, proč se rozloučit, takže bych to dál nelámala přes koleno, ale narovinu mu řekla sbohem, mám tě plný zuby. Má nejspíš OCD, mám ho taky, ale naučila jsem se okolí nebuzerovat a uvědomila jsem si, že tahle záležitost je můj problém. Takže si uklízim a dělám co potřebuju sama a chlapa s tím neotravuju.

Je to takový pedant, co musí mít všechno na svém místě a mělo by být dle jeho představ. Já jsem dost tvárná, ale přes něco vlak taky nejede. A podle reakcí okolí se údajně se mnou v lecčems obrousil. Ale i tak jsou tam ještě věci typu sprcháč a ručník, které jsou pro mne nepřijatelné. vysvětlovala jsem mu, že jsou pod mojí rozlišovací schopností, neb řeším daleko závažnější věci, ale on to nějak nechápe.

• Nahlásit
  • Citovat
16348
20.6.20 14:55
@Anonymní píše:
to souhlasím a ani jedno neřešímřeším, jak šetrně pryč - šetrně pro mě, ale i pro něj

az odejde do prace, zbal si kufr, na stul mu poloz dopis s vysvetlenim a pak setrne za sebou zavri dvere, ale se nahodou nespokodily.

Pak ho setrne blokni v mobilu a pokud mate spolecne pratele, dej jim echo, ze mozna bude vyvadet, tak at to berou s rezervou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6790
20.6.20 14:58
@Anonymní píše:
to souhlasím a ani jedno neřešímřeším, jak šetrně pryč - šetrně pro mě, ale i pro něj

No a co na tom jako chces vymyslet? Jak presne setrne? Uz jsi mela byt pryc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6790
20.6.20 14:58
@warita píše:
az odejde do prace, zbal si kufr, na stul mu poloz dopis s vysvetlenim a pak setrne za sebou zavri dvere, ale se nahodou nespokodily.Pak ho setrne blokni v mobilu a pokud mate spolecne pratele, dej jim echo, ze mozna bude vyvadet, tak at to berou s rezervou.

Podepisuju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama