Rozchod a hledání bytu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.05.19 10:48
Rozchod a hledání bytu

Ahoj holky,

Včera jsem zakládala diskuzi, ten kdo nečetl přidávám odkaz: https://www.emimino.cz/…adum-352154/

Zakládám nove z toho důvodu, aby byla diskuze aktivní a mohlo přispět více lidi.

Dnes ráno jsem příteli zavolala, zda je v pořádku. Vůbec nic jsem o něm nevěděla a měla strach.
Byl cely vysmaty a at mu nevolám a zavěsil.

Tudíž jsem celou situaci již ukončila. I přesto, ze ho miluju, už to nejde. Napsala jsem mu zprávu, at se nedivi mému impulzivnimu chování, když absolutně nerespektuje moje názory a kamarádi jsou mu přednější.

Bohužel to pro me bude moc těžké, rozchody snasim velice špatně a bolestne. Chci to ale mít za sebou co nejrychleji a rada bych se zeptala, zda nevíte o nějakém volném pokoji v Praze? Na Facebooku nejsem, takže tam hledat nemohu.

Budu vám vděčná za názory. Vůbec nevím, jak to zvládnu.

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.05.19 10:52

Volne byty a pokoje se preci neinzeruji jen na FB ;) zkus spolubydleni.cz nebo bezrealitky.cz

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.05.19 10:54

Zkouším všude, i tady, aby to bylo rychlejší :)

pikola
Generální žvanilka 21059 příspěvků 06.05.19 11:01

My ti říkali, ať mu nevoláš :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.05.19 11:02

@pikola já jen chtěla se ujistit, zda mu nic není. :(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.05.19 11:02

Strašně bych si prala, aby mu to došlo, změnil se, ale to se nestane

Gaforia
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 06.05.19 11:29

Nezmeni se, to Ti garantuju.. ja s mym manzelem, dokud jsem nebyla tehotna, jsme taky radi chodili po barech a klubech.. co vikend, to akce. Pak jsem otehotnela. A ejhle.. ja nikam nemuzu a on chodi porad. Devce, to Ti rikam, ze tohle je teprve neco na nervy. Takze pokud mas problem uz ted, tak to radeji ukonci dokud je cas, protoze pak to spolu s hormonama nerozdychas uz vubec. To mi ver..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.05.19 11:32

@Gaforia ahoj, ono to už ukončené je. Omluvil se a at si prý najdu toho pravého. Ze na moje scény už nemá. Tak jsem mu napsala, ze scény dělám jen proto, ze me nerespektuje a nedokáže dělat nic, co by potěšilo me. Nic… jemu to jedno.

Já se bohužel na všechny chlapy moc upnu citové a to mi pak působí takové rány.

Nejhorší je, ze misro Toho, abych ho úplně odstrihla a začala žít bez nej, budu čekat, ze se ozve a bude skrabat na dveře. Až taková kráva jsem.

Gaforia
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 06.05.19 11:38
@Anonymní píše:
@Gaforia ahoj, ono to už ukončené je. Omluvil se a at si prý najdu toho pravého. Ze na moje scény už nemá. Tak jsem mu napsala, ze scény dělám jen proto, ze me nerespektuje a nedokáže dělat nic, co by potěšilo me. Nic… jemu to jedno.

Já se bohužel na všechny chlapy moc upnu citové a to mi pak působí takové rány.

Nejhorší je, ze misro Toho, abych ho úplně odstrihla a začala žít bez nej, budu čekat, ze se ozve a bude skrabat na dveře. Až taková kráva jsem.

Ja Ti rozumim.. ale vybral si. Dala jsi ultimatum, on ma jasno. Tak to respektuj. Tim, ze se budes ted doprosovat u nej jeste vic klesnes a zpatky ho tim rozhodne neziskas.. zkus se z toho spis poucit a priste uz jinak. Nikdo nema rad, kdyz je na nej nekdo az tak citove upjatej. To strasne utlacuje. Ber to jako zkusenost. Kazdy vztah, kterym projdes Te ma necemu naucit.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.05.19 12:38

Upřímně, také jsem taková byla, vyčítala, doprošovala se, řešila někdy i blbosti, rozcházela jsem se a čekala, kdy se bude doprošovat partner.. Stydím se za svoje chování v té době. Celé to bylo nejspíš způsobené tím, že jsem se hodně spálila se svojí první láskou, nevěřila klukům a hlavně ani sobě. Pak jsem potkala současného partnera a najednou jsem měla vedle sebe chlapa, který mě skutečně miloval, vážil si mě a s ním jsem si opět začala vážit sama sebe a najednou byla hysterka pryč. Jsme spolu 6 let a žádná zbytečná scéna, žádné sebeponižování, máme spolu miminko a plánujeme svatbu. Jinak řečeno, snaž se zapomenout, už mu nevolej a nedoprošuj, jsi mladá a někde bude i pro tebe pravý chlap pro život. Co se týče bydlení, tak určitě hledej na fb, sreality, bezrealitky atd, určitě se něco rychle najde. :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.05.19 12:40

Dekuju moc, snažím se, ale porad tam je ta iluze, ze se mi ozve. Hlavně tohle není poprvé… už nedolezu

PetrDOA
Stálice 100 příspěvků 08.05.19 12:27

Nedolejzej. Mej svoji hrdost. Ja dolejzal taky a ted jsem na debila v ocich cele jeji rodiny. Proste to nebyl ten pravej.

Váš příspěvek
Reklama