Rozchod a poslední rozhovor

914
6.8.20 17:07

Rozchod a posledni rozhovor

Nevim, co delat…

Poslednich asi 10 dnu se mi pritel zdal nejaky divny. Byla jsem na dovolene a nevideli jsme se, ale nezvykle malo mi psal a na romanticke vzkazy ode me zadna odezva.

Dnes jsem se ho zeptala, jestli se neco deje. Napsal mi, ze ano, ale ze to probereme osobne. Samozrejme jsem se zeptala, co to znamena. Rekl mi, ze nevidi spolecnou budoucnost a chtel by se jen kamaradit. Dokonce uz si dopisuje s jinou slecnou. Nedokazu ho nenavidet, ted jsem jen v soku a nevim, co delat. Vsechno mi to napsal velice laskave a v podstate si vazim jeho uprimnosti. Ale ten smutek je nezmerny.

Nabidl mi, ze to jeste muzeme probrat osobne. Nevim, co delat. Nedokazu si nase setkani vubec predstavit. Zadne veci u nej nemam, byl to kratky vztah - jen tri mesice, ale moc jsem se do nej zamilovala a z meho pohledu nam to dobre klapalo. Tohle prislo jako blesk z cisteho nebe.

Nejsem ted schopna normalne myslet, jedine, co mam pred ocima je prehlusit tu bolest nejakym sebeposkozovanim. Najdu tu par slov utechy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7262
6.8.20 17:13

@Plavuše Žádnej chlap nestojí za to, aby jsi se sebepoškozovala!!
Drž se :hug:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Pet32
6.8.20 17:17

Na vztah musí být dva, ty jsi zamilovaná, on si mezitím už hledal jinou slečnu. Poplač si a uleví se ti

• Citovat
  • Nahlásit
1098
6.8.20 17:20

Urcite bych si nepodrezavala zily, ale kdyz pujdes s kamaradkou poplakat s lahvi vina nebo neceho tvrdsiho v ruce, tak se ti taky ulevi…po trech mesicich to je jeste velka zamilovanost, tak verim, ze to boli :hug:…ale to prejde relativne brzo, kdyz se nebudete vidat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
532
6.8.20 17:23

Řekl (nebo napsal) ti to na rovinu. To je mezi muži zvláštní úkaz. Jednalo se o velice krátký vztah, věř, že po delší době by to bylo horší. Vím, že to hodně bolí, ale vyplač se, vypovídej se, opij se, jen si, prosím, neubližuj. Bolest z rozchodu bohužel patří k životu, teď se zdá situace neřešitelná, po nějakém čase zase bude líp…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9893
6.8.20 17:29

Ja uz bych ho videt asi nechtela. Bude ti hrozne a taky se muze stat, ze udelas neocekavane veci. Treba se budes doprosovat atak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1950
6.8.20 17:32

Urcite si neublizuj! Vybrec se, popovidej s kamaradkou, preboli to, byli jste spolu kratce. Ani bych uz se s nim neschazela, rekl ti to narovinu ve zprave, uz neni podle mne co resit osobne. Ani bych se s nim nekamaradila, ty jsi zamilovana, nedelalo by to dobrotu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
914
6.8.20 17:37

Dekuju za dosavadni vzkazy… ja vim, ze to asi prozije spousta lidi, ale nikdy se se mnou jeste nikdo, do koho jsem byla zamilovana, nerozesel. Davala jsem si pozor, abych se nezamilovala moc brzy. Myslela jsem si, ze on me miluje, podle jeho chovani… to, ze uz si vypisuje s jinou, me dost zasahlo. Evidentne jsem mu byla uplne ukradena, strasne to boli :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
244
6.8.20 17:40

Mě se líbí, jak to chce probrat osobně a pak ti na první otázku všechno vyklopí přes telefon. Tak aspoň víš hned, na čem jsi. Necítil to stejně a takový vztah nechceš, aby to bylo jednostranné. Poplakej a jdi dál, kamarádka je nejlepší řešení, není dobré být sama v takové situaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
265
6.8.20 17:41
@Plavuše píše:
Nevim, co delat…

Poslednich asi 10 dnu se mi pritel zdal nejaky divny. Byla jsem na dovolene a nevideli jsme se, ale nezvykle malo mi psal a na romanticke vzkazy ode me zadna odezva.

Dnes jsem se ho zeptala, jestli se neco deje. Napsal mi, ze ano, ale ze to probereme osobne. Samozrejme jsem se zeptala, co to znamena. Rekl mi, ze nevidi spolecnou budoucnost a chtel by se jen kamaradit.****Dokonce uz si dopisuje s jinou slecnou.Nedokazu ho nenavidet, ted jsem jen v soku a nevim, co delat. Vsechno mi to napsal velice laskave a v podstate si vazim jeho uprimnosti. Ale ten smutek je nezmerny.

Nabidl mi, ze to jeste muzeme probrat osobne.Nevim, co delat. Nedokazu si nase setkani vubec predstavit. Zadne veci u nej nemam, byl to kratky vztah - jen tri mesice, ale moc jsem se do nej zamilovala a z meho pohledu nam to dobre klapalo. Tohle prislo jako blesk z cisteho nebe.

Nejsem ted schopna normalne myslet, jedine, co mam pred ocima je prehlusit tu bolest nejakym sebeposkozovanim. Najdu tu par slov utechy?

Ahoj Plavuše, je mi to líto. Vzpomínám na podobné chvíle a vím, jak devastující to je. Zvenčí se lehce řekne, že to přejde, bude lépe… A ano bude, ale také to bude trvat.

Být opět v této situaci, utnu jakýkoli kontakt, nereaguji na žádnou zprávu. Každý kontakt s ním by dával jen planou naději (tobě) a zadní vrátka (jemu). Neprotahuj to tím. Čím dříve ukončíš všechen kontakt s ním, tím rychleji se zahojíš.

Sama píšeš, že si vaše setkání vůbec nedovedeš představit. Taky proč. Nemá smysl sypat do čerstvé rány sůl. Kamarádství po takovém rozchodu je hloupost, jen fráze, kterou si rozcházející léčí svědomí - psal ti, že je v kontaktu s nějakou slečnou, nechci ti ublížit, nebudu rozvádět, co si o tom myslím.

Pokud ti můžu jen trošičku promlouvat do duše. Vyplakej se, vypovídej, najdi si někoho, kdo s tebou probere sebemenší detail. Rozumím, co mi myslíš tím sebepoškozováním, těch cest je tolik, vím… ale prosím neblbni.

Držím ti pěsti…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18148
6.8.20 17:44

Už se s ním nescházej, zbytečně by ti to ublížilo. Smaž si jeho číslo, změn si vyzvánění a jdi se zničit do posilovny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1387
6.8.20 17:55
@terien píše:
Už se s ním nescházej, zbytečně by ti to ublížilo. Smaž si jeho číslo, změn si vyzvánění a jdi se zničit do posilovny.

Dobrej nápad :palec: To by to sebepoškozování mohlo nahradit… pokud to neodflákne :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15479
6.8.20 18:02
@Moringa píše:
Dobrej nápad :palec: To by to sebepoškozování mohlo nahradit… pokud to neodflákne :mrgreen:

Přesně, ať se hrdinsky sebeznici sklapovackama a sexy břicho se hodí pro další vztah.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4212
6.8.20 18:07

Vím přesně jak se cítíš. Ale věř že je dobrý vědět na čem jsi. Že ti to řekl narovinu. Mě moje první láska, tenkrát mu bylo 18, zničehonic začal ignorovat. 8o Fakt jsem to nechápala, asi po tydnu ignorace jsem za ním šla domů, šli jsme ven, a furt jsem se ho vyptavala. Ani nebyl schopný se semnou rozejít. Prostě dement. I kdyby jen přes SMS.. Lepší než nevědět vůbec. :pocitac: Občas jsme se potkali na nějaký akci, on mě pozdravil, já jeho ne. Pak už mě zdravit přestal… Ačkoliv je to z mojí strany ani nevím jak bych to nazvala, trapný? :lol: Tak já nemám zájem se sním bavit…Prostě mi v ty době fakt ublížil, nemám zájem ho vidět, jizva na srdicku proste bude..

Příspěvek upraven 06.08.20 v 18:09

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
914
6.8.20 18:08

@Mija Podzimní

Dekuji ti za krasny vzkaz. Ja jsem ted stejne mimo mesto a teoreticky by k nasemu setkani melo dojit nejdriv za tyden. Ale musim ti dat za pravdu, taky se mi jevi, ze by to asi nebyl nejlepsi napad. Natoz s nim kamaradit - to by mi jen davalo falesne nadeje. Ale je strasne tezke k tomu pristupovat takhle racionalne. Je to strasne zvlastni pocit. Pri poslednim setkani jsme se loucili polibkem a o nicem jsem nemela ani tuseni.

S tou novou holkou me dostal. Kdyby ji nepoznal, tak by me asi dal vesele vodil za nos. Podle me uz se mu to muselo v hlave honit delsi dobu. Ja jsem se po rozchodu, ve kterem jsem byla ta, kdo se rozchazel, nedokazala hned seznamovat. Citim se opravdu ponizene. Tolik krasnych okamziku, ktere pro me znamenaly tolik a pro nej nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama