Rozchod a společné bydlení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Psisuchar
Povídálka 30 příspěvků 26.05.19 18:10
Rozchod a společné bydlení

Ahoj, chci se zeptat zda ma někdo podobnou zkušenost. Přítel se se mnou po 3letech dnes rozešel. Důvod já. Me chování, žárlivost, horka hlava, hádky. Řekl mi ze už takhle žít nechce, že se nikdy nezměním a radši prý teď než za par let s děckem. Miluje mě vim to, ale dál už prý nemůže a nechce takhle prožít celý život. Rozešli jsme se x krát, ale tohle je jiný. Cítím to. Prý už to mám přijmout, že šancí mi dal aź hanba. Jenže spolu žijem. Byt si našel on, pryč půjdu já, ale teď nemám kam jít a ani na kauci ted také ne. Nevyhazuje mě hned. Ale nevim jak tu teď třeba ještě měsíc s nim žít.

Příspěvek upraven 26.05.19 v 18:21

Reakce:
Janli
Echt Kelišová 8925 příspěvků 26.05.19 18:15

Budeš to muset zkousnout a přežít. Najdi si spolubydlení nebo jdi na ubytovnu.

Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30607 příspěvků 26.05.19 18:16
@Psisuchar píše:
Ahoj, chci se zeptat zda ma někdo podobnou zkušenost. Přítel se se mnou po 3letech dnes rozešel. Důvod já. Me chování, žárlivost, horka hlava, hádky. Řekl mi ze už takhle žít nechce, zde se nikdy nezměnil a radši prý ted než za par let s deckem. Miluje me vim to, ale dal už prý nemůže a nechce takhle prožít celém život. Rozešli jsme se x krát, ale tohle je jiný. Cítím to. Prý už to mám přijmout, ze šanci mi dal az hanba. Jenže spolu zijem. Byt si našel on, pryč půjdu já, ale ted nemám kam a ani na kauci ted také ne. Nevyhazuje me hned. Ale nevim jak tu ted třeba ještě měsíc s nim žít.

jednoduché. Něco si mezitím najdeš, půjdeš k rodičům nebo kamarádce nebo to prostě vydržíš. To jsou řešení, která Tě snad napadnou samotnou, co čekáš jiného.

sediza
Ukecaná baba ;) 2457 příspěvků 26.05.19 18:19

Našla bych si neco urychleně. Já jsem se rozešla s přítelem a tyden byla u kamaradů a do týdne uz jsem podepisovala smlouvu na podnajem jednoho pokoje -spolubydlení. Jinak bych asi zainvestovala do psychoterapie, abyste si nepokazila i další vztah…

Psisuchar
Povídálka 30 příspěvků 26.05.19 18:32

Jo já vim, že máte pravdu, jen si to asi ještě neuvědomuju a rozum teď neposlouchá.

Lioness34
Závislačka 2666 příspěvků 26.05.19 18:53
@Psisuchar píše:
Jo já vim, že máte pravdu, jen si to asi ještě neuvědomuju a rozum teď neposlouchá.

Jinými slovy nechceš a doufas ze změní názor, když tam bydlet budeš?? Já nevím jak moc to spolu mate a vím ze je to bolestivé ale bydlet donekonečna tak nemůžeš… tak zvaz jít k rodičům… třeba mu budeš chybět a ještě se to změní :nevim: těžko říct…

Chytrak
Závislačka 3356 příspěvků 26.05.19 18:56
@Psisuchar píše:

Tak bude muset zacit poslouchat, co nejdriv. :)
Varoval te, dal ti mnoho sanci, ale tys myslela, ze to neudela, ze jo. A bum, je to tady!

Tak se prober a zacni to resit, at muzes z baraku vypadnout co nejdriv. Tyhlety hranicni situace nedelaji nikomu dobre.

Psisuchar
Povídálka 30 příspěvků 26.05.19 19:11
@Lioness34 píše:
Jinými slovy nechceš a doufas ze změní názor, když tam bydlet budeš?? Já nevím jak moc to spolu mate a vím ze je to bolestivé ale bydlet donekonečna tak nemůžeš… tak zvaz jít k rodičům… třeba mu budeš chybět a ještě se to změní :nevim: těžko říct…

Ježíš to ne, jen jak pišu tak teď nemám kam jít. Vim že názor nezmění.

Lioness34
Závislačka 2666 příspěvků 26.05.19 19:12
@Psisuchar píše:
Ježíš to ne, jen jak pišu tak teď nemám kam jít. Vim že názor nezmění.

Tak k rodičům kamarádce nebo spolubydleni… čím drtiv to odjizijes tím lip. Drz se, vím, ze je to bolestivé :hug:

Psisuchar
Povídálka 30 příspěvků 26.05.19 19:18

@Chytrak Tak to není, taky ma své mouchy nemyslim si že je to jen ma vina, ve všem musí mít pravdu, je cholerik a vše musí byt podle něj. Důvodu žárlit mi dal až až. Nikdy jsem nemyslela že mi bude odpouštět do nekonečna, právě naopak.

Příspěvek upraven 26.05.19 v 19:20

Lioness34
Závislačka 2666 příspěvků 26.05.19 19:19
@Psisuchar píše:
@Chytrak Tak to není, taky ma své mouchy nemyslim si že je to jen ma vina, ve všem musí mít pravdu, je cholerik a vše musí byt podle něj. Důvodu žárlit mi dal až až. Nikdy jsem nemyslela že mi bude odpouštět do nekonečna, právě naopak.

Já si nemyslím ze by to byla jen tvoje chyba… asi se k sobě nehodite - on psycho a ty na to reagujes jak reagujes… o důvod víc proč jít o dům dal ;)

Psisuchar
Povídálka 30 příspěvků 26.05.19 19:32

Nehodíme to máš pravdu, oba vedle sebe potřebujem klidného člověka

Váš příspěvek
Reklama