Rozchod a stěhovaní do nového města

Anonymní
5.6.21 22:36

Rozchod a stěhovaní do nového města

Ahoj holky, hodně naivní otázka :lol:.. jak se smířit s tim, že je konec a musim začít od znova? :roll:, jsme spolu s přítelem skoro rok, v červenci jsme se měli stěhovat do nového bytu, který jsem dostala od rodičů, před pár dny jsme se, ale definitivně rozešli, vím, že je to spravně, pořád jsme se hádali, rozcházeli-scházeli, několikrát mě zmlátil a tak dále.. prostě jsme měli strašně toxický vztah, kolikrát jsem si přála ať se v klidu rozejdeme a máme oba klid, no ale když se tak stalo nějak se s tim nedokážu smířit, strašně mi chybí už teď a to jsem se od něj do nového bytu ještě neodstěhovala, mám pocit jako bych nedokázala žít s nim ani bez něj.. a hlavně to stěhování do nového města.. nikoho tam neznám.. je to 100km daleko a všechny blízké kamarádky mám tady, nedokážu si představit, že už za pár dní tam budu žít sama a bez kamarádů.. moc dobře vim, že s nim mě nic hezkého nečeká, ale ta představa, že za chvilku budu někde úplně sama mě strašně děsí a chci, aby šel se mnou :zed: :zed: :zed: :zed: potřebuju mu odpustit, přenést se přes rozchod a začít znovu.. jen nevím jak a už z té představy mám totální úzkosti
Předem se omlouvám za můj prasopis :cert:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1008
5.6.21 22:41

A jdeš do velkého města??? pokud jo najdeš tam plno přátel

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
790
5.6.21 22:45

Jak muze cloveku chybet osoba ktera ji jen ublizuje?

Nechci nejak rypat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.6.21 22:47

@B4RC3LON4 právě že ne, je to strašnej prdelákov, město kde jsem se narodila, ale několik let už tam nežiju

• Citovat
  • Nahlásit
1008
5.6.21 22:48
@Anonymní píše:
@B4RC3LON4 právě že ne, je to strašnej prdelákov, město kde jsem se narodila, ale několik let už tam nežiju

Pokud ses tam. narodila musíš tam někoho znát kolik to má obyvatel?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1129
5.6.21 22:50

No promiň, ale buď ráda, že to skončilo… Takhle hezkej vztah vážně vypadat nemá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.6.21 23:02

@Len123l taky nechápu, o to víc si připadám hloupá, že to takhle cítim, on veděl proč mi neustále snižovat sebevědomí..

• Citovat
  • Nahlásit
5
5.6.21 23:09

@B4RC3LON4 no tak jasně pár lidí tam znám, ale teď žiju v Praze a mám tady spoustu kamarádů, představa, že se vrátim zpět do města s 16tis obyvatel, budu žít sama a ještě k tomu začínat od znova v nové práci, nevim.. hlava říká, že je to správně (odpoutam se od něj, nebudu platim nájem, ale jen energie takže uštetřím hodně peněz..) ale stejně se s tim nedokážu smířit a mám z toho hrozně špatný pocit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
a12
46399
5.6.21 23:09
@B4RC3LON4 píše:
Pokud ses tam. narodila musíš tam někoho znát kolik to má obyvatel?

hele taky jsem se přestěhovala v podstatě na vesnici kde jsem žila od narození a neznám tady téměř nikoho 8o a to jsem predtim bydlela hned ve vedlejším městě :mrgreen:
když jsme měli první schůzku ve skolce, znala jsem tam jen jednu maminku :nevim:
všechny ostatní jsou naplava.. kdyby to aspon byly manželky kluků odsud, ale vůbec :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
701
5.6.21 23:13

Ja se ze 100tis mesta po rozchodu stehovala do 2,5tis obce a bylo to nejlepsi rozhodnuti. A i tam jsem si udelala nove pratele, dokonce lepsi, nez ty predtim.

Myslim si, ze nejdulezitejsi by pro Tebe melo byt dostat se od manipulátora, co Ti ublizuje a vic a vic si Te omotava. On se nikdy nezmeni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
938
6.6.21 06:54

Město s 16 tis. obyvateli je podle tebe prdelákov? :zed: Jsem myslela, že se vracíš na vesnici s 500 obyvateli.
Je vidět, že ti ta Praha nějak vlezla do hlavy. Měla by ses přestěhovat aspoň do New Yorku… ale tam bys zase byla za tu z prdelákova ty :nevim: No, stěhování ti absolutně nezávidím. Se svým postojem a nadřazeností jsou tvé obavy o nová přátelství naprosto oprávněné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
790
6.6.21 07:34
@Anonymní píše:
@Len123l taky nechápu, o to víc si připadám hloupá, že to takhle cítim, on veděl proč mi neustále snižovat sebevědomí..

To sem nechtela ab si si si připadala hloupa. To tak vubec nebylo mysleno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
790
6.6.21 07:38

Ty se nebojis jit od partnera. Ty se bojis travit chvili sama se sebou. Ver ze az to vyzkousis tak je to skvele. Muzes si delat co ches.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5943
6.6.21 07:53
@Anonymní píše:
Ahoj holky, hodně naivní otázka :lol:.. jak se smířit s tim, že je konec a musim začít od znova? :roll:, jsme spolu s přítelem skoro rok, v červenci jsme se měli stěhovat do nového bytu, který jsem dostala od rodičů, před pár dny jsme se, ale definitivně rozešli, vím, že je to spravně, pořád jsme se hádali, rozcházeli-scházeli, několikrát mě zmlátil a tak dále.. prostě jsme měli strašně toxický vztah, kolikrát jsem si přála ať se v klidu rozejdeme a máme oba klid, no ale když se tak stalo nějak se s tim nedokážu smířit, strašně mi chybí už teď a to jsem se od něj do nového bytu ještě neodstěhovala, mám pocit jako bych nedokázala žít s nim ani bez něj.. a hlavně to stěhování do nového města.. nikoho tam neznám.. je to 100km daleko a všechny blízké kamarádky mám tady, nedokážu si představit, že už za pár dní tam budu žít sama a bez kamarádů.. moc dobře vim, že s nim mě nic hezkého nečeká, ale ta představa, že za chvilku budu někde úplně sama mě strašně děsí a chci, aby šel se mnou :zed: :zed: :zed: :zed: potřebuju mu odpustit, přenést se přes rozchod a začít znovu.. jen nevím jak a už z té představy mám totální úzkosti
Předem se omlouvám za můj prasopis :cert:
Promiň, ale možná ještě od něj dostaneš pořádnou ránu, aby se ti rozsvítilo.
@Anonymní píše:

Tebe jako dítě mlátili, že ti to přijde normální, jako to, co nestojí za řeč? Pro většinu žen je to ta poslední kapka. Ty bys to chtěla vrátit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat