Rozchod a ztracená důvěra

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Adrisis
Nováček 6 příspěvků 15.04.18 18:06
Rozchod a ztracena důvěra

Mám po rozchodu, hodně mě to vzalo, i když jsem spolu nebyli ani rok, ale byl to první vážný vztah, první člověk do kterého jsem se opravdu zamilovala. Problém je v tom, že mi začalo pomáhat, když jsem na něj nadávala, vždycky se mi pak ulevilo a mohla jsem dal fungovat, no bohužel jsem si vybrala špatnou osobu jako svoji vrbu. A ta osoba to bejvalému všechno vykecala, všechno špatný co jsem o něm řekla. Ten je na mě samozřejmě naštvanej, jako kdyby nestačilo, že jsem udělala další kraviny (statusy na fb, blbost ja vim, pak jsem si teda začala vylévat srdíčko do chatu se svou ted už bývalou kamarádkou) no a ty věci se dostali mezi další lidi a já jsem ted za krávu, která kudy jde, tudy na něj hází špínu. Psala jsem si s nim o tom, protože dle jeho slov se s semnou bavit nehodlá, po tom co o něm vykládám, chtěla bych to nějak urovnat ale nevím jak. Podle něj se ukázalo co jsem zač, přitom já mu nikdy ublížit nechtěla, tak rozešel se s semnou přes sms, naprosto nečekaně, řešil to s kámošema, místo toho aby náš vztah řešil s semnou, kdo by nebyl naštvanej? Potřebovala jsem „upustit páru“, která měla ale zůstat mezi kamarádkami. Jsem z toho zoufalá, nejen ze jsem přišla o něj, ale ted s semnou nikdo nechce mít nic společného. Chci to urovnat, ale nevím jak, abych to ještě nezhoršila… Mám to nechat až to vychladne? Nebo napsat? Ale nechci se vnucovat. Náhodný setkání?

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineP4ja
Závislačka 4546 příspěvků 15.04.18 18:29

Tak to je zajímavé, ty ho pomlouváš, kde můžeš a pak jseě naštvaná, že vztah řeší s kamarádama a ne s tebou?? Přečti si, co píšeš…
Být tebou, tak do toho nevrtám a zalezu hluboko než to přejde, a doufám, že i to lidi neřeknou mezi sebou, že za zády pomlouváš ty, se kterýma chodíš.

nostress
Extra třída :D 12616 příspěvků 15.04.18 18:30
@Adrisis píše:
Mám po rozchodu, hodně mě to vzalo, i když jsem spolu nebyli ani rok, ale byl to první vážný vztah, první člověk do kterého jsem se opravdu zamilovala. Problém je v tom, že mi začalo pomáhat, když jsem na něj nadávala, vždycky se mi pak ulevilo a mohla jsem dal fungovat, no bohužel jsem si vybrala špatnou osobu jako svoji vrbu. A ta osoba to bejvalému všechno vykecala, všechno špatný co jsem o něm řekla. Ten je na mě samozřejmě naštvanej, jako kdyby nestačilo, že jsem udělala další kraviny (statusy na fb, blbost ja vim, pak jsem si teda začala vylévat srdíčko do chatu se svou ted už bývalou kamarádkou) no a ty věci se dostali mezi další lidi a já jsem ted za krávu, která kudy jde, tudy na něj hází špínu. Psala jsem si s nim o tom, protože dle jeho slov se s semnou bavit nehodlá, po tom co o něm vykládám, chtěla bych to nějak urovnat ale nevím jak. Podle něj se ukázalo co jsem zač, přitom já mu nikdy ublížit nechtěla, tak rozešel se s semnou přes sms, naprosto nečekaně, řešil to s kámošema, místo toho aby náš vztah řešil s semnou, kdo by nebyl naštvanej? Potřebovala jsem „upustit páru“, která měla ale zůstat mezi kamarádkami. Jsem z toho zoufalá, nejen ze jsem přišla o něj, ale ted s semnou nikdo nechce mít nic společného. Chci to urovnat, ale nevím jak, abych to ještě nezhoršila… Mám to nechat až to vychladne? Nebo napsat? Ale nechci se vnucovat. Náhodný setkání?

Tak předně by sis měla lépe vybírat kamarádky. Myslím, že tento vztah je už passé, ale poučení do dalších vztahů. Pokud budeš mít nějaký problém s partnerem, tak to řeš hlavně s ním. ;)

PeknyVlasy
Kecalka 182 příspěvků 15.04.18 18:32

Kamarádka si také na přítele 2 roky jen stěžovala. Nikdo mu to sice neřekl, ale ten vztah se prostě rozpadl, když tohle o sobě lidé roznášejí, tak to prostě neklape, nefunguje. Mají se vzájemně podporovat a prostě se mít rádi. Vezmi si z toho ponaučení, navíc, hovořit se má o lidech jen jakoby byli u diskuse přítomni. Neznamená to, že se musí mluvit jen kladně, ale konstruktivně a pravdivě.

Adrisis
Nováček 6 příspěvků 15.04.18 18:34
@P4ja píše:
Tak to je zajímavé, ty ho pomlouváš, kde můžeš a pak jseě naštvaná, že vztah řeší s kamarádama a ne s tebou?? Přečti si, co píšeš…
Být tebou, tak do toho nevrtám a zalezu hluboko než to přejde, a doufám, že i to lidi neřeknou mezi sebou, že za zády pomlouváš ty, se kterýma chodíš.

Nepřijde mi že by to bylo napsané nějak hodně zmateně aby se to nedalo pochopit. Já si jen vylila srdce po rozchodu „kamarádce“ která to bohužel roznesla dál. On náš vztah řešil s kamosema před rozchodem. Místo toho aby to probral s se mnou v čem vidí problém atd, probíral to s kamosema a me jen poslal zprávu, ze je konec. Už je to pro vás srozumitelnější?

Uživatel je onlineP4ja
Závislačka 4546 příspěvků 15.04.18 18:42

@Adrisis No psala jsi, že ti pomáhalo, když jsi na něj nadávala, tak z toho nebylo patrné kdy. Já to pochopila tak, že jsi na něj nadávala. Kámoška to vykecala a on se kvůli tomu rozešel. Protože se ukázalo jaká jsi.

Adrisis
Nováček 6 příspěvků 15.04.18 18:48
@P4ja píše:
@Adrisis No psala jsi, že ti pomáhalo, když jsi na něj nadávala, tak z toho nebylo patrné kdy. Já to pochopila tak, že jsi na něj nadávala. Kámoška to vykecala a on se kvůli tomu rozešel. Protože se ukázalo jaká jsi.

Dobře, spisovatel asi ze mne nebude :nevim: nadávat mi pomáhalo po rozchodu, protože se se mnou rozešel pres zprávu, kde psal, ze to řešil s klukama a ze došli k tomuhle rozhodnuti. Takze jsem si vylila srdce kamosce, která to vykecala. Včera jsem si u něj byla ještě pro nějaký věci a bylo mi řečeno, ze se s mnou nebude bavit, po tom co o něm vykladam a věci mi hodil jen z okna jak psovi kost. Takže jsem vlastně ted já ta špatná co ho všude pomlouva…

Uživatel je onlineP4ja
Závislačka 4546 příspěvků 15.04.18 18:56

@Adrisis Já bych to neřešila. Ve výsledku je to stejné. On asi neměl koule na to s tebou řeit osobně. A tys udělala to stejné. Tím, jak jsi na něj nadávala a řešila to s „kamarádkou“ a pak přes FB, tak jsi mu akorát dala munici a v podstatě se zařadila k němu. On to řešil s kamarády a ty zase s kamarádkou, i když to byla až reakce na rozchod, takže si nemáte moc, co vyčítat.
Radím příště takovéhle věci nevypouštět, pokud si ještě chceš nechat otevřená vrátka pro návrat. A obvlášť ne takové kraviny, jako to psát na FB. A ani ne do chatu, protože to ten dotyčnej může vzít, zkopírovat a přeposlat ostatním

sakulek
Kecalka 203 příspěvků 16.04.18 12:26

Já si myslím, že se člověk z rozchodu potřebuje vypovídat… potřebuje s lidmi sdílet ty důvody, slyšet - ujistit, že to už opravdu nebylo k tomu… Je to blbý, ale je to tak. A pokud se rozhodnou být zase někdy spolu, je to rozhodnutí jen těch dvou. Možná je kamarádi/rodina nebudou chápat a budou ten návrat shazovat. Ale je to jen o nich dvou. A třeba k návratu dojde po letech a v tom momentě už jsou to dva naprosto odlišní lidé ;).

Nicméně, psát něco veřejně/soukromě na FB je blbý, stejně tak jako mluvit o něm sprostě a vymýšlet si. Ideální je jít s někým hodně blízkým na pivo a tam si o tom promluvit :D. Jasný, že vnímání křivd je v tomhle posunutý a ty věci nikdy nejsou a nebudou objektivní, bude to spíše o subjektivních pocitech a vnímání viny/křivdy.

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 15888 příspěvků 16.04.18 13:18
@Adrisis píše:
Nepřijde mi že by to bylo napsané nějak hodně zmateně aby se to nedalo pochopit. Já si jen vylila srdce po rozchodu „kamarádce“ která to bohužel roznesla dál. On náš vztah řešil s kamosema před rozchodem. Místo toho aby to probral s se mnou v čem vidí problém atd, probíral to s kamosema a me jen poslal zprávu, ze je konec. Už je to pro vás srozumitelnější?

Mluvila jsi o něm pravdu? Jestli ano, tak nevidím problém.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Malá vzpomínka na Malou: 12 fotek roztomilé Táni, které jste ještě neviděli!

Říkejte si, co chcete, ale Taťána Malá nám bude chybět! Exministryně... číst dále >

Jaromír Bosák je youtuber! Komentátor nemusí konce fotbalu na ČT litovat

Dlouhé roky byl Jaromír Bosák (53) považován za nejlepšího sportovního... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Napřed porodím a pak se vdám. Jméno vybere dcera, říká Eliška Kaplický

Eliška Kaplický (40) zakládá po devíti letech novou rodinu. „Tentokrát to... číst dále >

Reklama