Reklama

Rozchod, ale přesto spolu žijeme

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.18 22:02
Rozchod ale přesto spolu žijeme

Ahoj nejspíš potřebuji radu nebo povzbudit rozešli jsme se s partnerem ale stále spolu žijeme máme dvě malé děti a ja protože nemám ani kam odejít (nemám rodinu a ani dobře placenou práci) zůstávám u něj v bytě. Za rozchod můžu já podvedla jsem partnera, když to zijstil probrali jsme to a dal mi šanci s milencem jsem to ukončila jenže od té doby bylo vše špatně… On si našel,, kamarádku '' párkrát mě v opilosti zbil dokonce mě před dětmi napadl že jsem se bála o vlastní život :,( a tak jsme se dostali k rozchodu jenže takhle se nedá žít v jednom bytě… On se odpoledne ztratí a vrací se až druhý den a já trpím mrzí mě rozbitá rodina ale co mám dělat? Nevím jak se hnout od něj když už mě nechce… Máme dvojčata a o ty se nestará nezajímá od té doby co jsme rozešli

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

nostress
Extra třída :D 13201 příspěvků 25.08.18 22:06
@Anonymní píše:
Ahoj nejspíš potřebuji radu nebo povzbudit rozešli jsme se s partnerem ale stále spolu žijeme máme dvě malé děti a ja protože nemám ani kam odejít (nemám rodinu a ani dobře placenou práci) zůstávám u něj v bytě. Za rozchod můžu já podvedla jsem partnera, když to zijstil probrali jsme to a dal mi šanci s milencem jsem to ukončila jenže od té doby bylo vše špatně… On si našel,, kamarádku '' párkrát mě v opilosti zbil dokonce mě před dětmi napadl že jsem se bála o vlastní život :,( a tak jsme se dostali k rozchodu jenže takhle se nedá žít v jednom bytě… On se odpoledne ztratí a vrací se až druhý den a já trpím mrzí mě rozbitá rodina ale co mám dělat? Nevím jak se hnout od něj když už mě nechce… Máme dvojčata a o ty se nestará nezajímá od té doby co jsme rozešli

A proč jsi ho podvedla?

Veru1987
Zasloužilá kecalka 668 příspěvků 25.08.18 22:07
@nostress píše:
A proč jsi ho podvedla?

to už asi neklapalo…jinak přece nepodvedu… si teda myslím

jege
Ukecaná baba ;) 1324 příspěvků 25.08.18 22:12

Njn, Tebe pálí dobré bydlo, to se pak špatně radí. Nejdříve ho podvedeš, a když to nemůže vydýchat a šílí, ale nakonec se s tím smíří, zařídí si život jinde a Tebe přesto dovolí žít u něj, tak se Ti zase nelíbí, že Tě už nechce.

Pokud nemáš kam jít a nemáš ani z čeho žít, tak Ti asi nic jiného nezbývá než mu být vydaná na milost a nemilost. Zkus se mezitím poptat v různých azylových domech a získat nějaké informace, jak se osamostatnit. Pochopil jsem správně podle příspěvku, že byt je jeho a nejste manželé?

meduzza
Echt Kelišová 8716 příspěvků 25.08.18 22:16
@Anonymní píše:

Kolik je dětem?

LittleTea
Povídálka 16 příspěvků 25.08.18 22:17

Na to že nemáš kam jít jsi měla myslet před tím než jsi ho podvedla. Máš dvě děti a je to nezodpovědné.
Proč jsi ho podvedla? Není lepší si o problémech promluvit než to řešit takto?
Chlapovi bych dala prostor nechodit za ním atd, ať si to v sobě srovná a smíří se s tím.
Případně si pak budeš muset zařídit nějaký podnájem pokud se to nezlepší takhle žít s dětmi nepůjde.
Držím palce ať to dobře dopadne!

Markéta80
Hvězda diskuse 39655 příspěvků 25.08.18 22:22

Hodně blbá situace :? , tohle bude blbé soužití a ještě zajímavější až si do bytu přivede novou partnerku ;) Milenec asi nepomůže co :think: Co nejdřív se osamostatnit a odejít, co taky jiného, ale s tím jsi měla počítat když na to přijde že Tě nepochválí ;)

Malike
Extra třída :D 11639 příspěvků 25.08.18 22:30
@Anonymní píše:

Budeš si muset najít podnájem a začít od nuly i s dětmi.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.18 22:32
Zakladatelka

Vím že jsem udělala obrovskou chybu… Neklapalo nám to… Než jsem otěhotněla chtěli jsme jít od sebe ale kvůli dětem jsme spolu zůstali, je jim pět let. Celé těhotenství jsem zůstávala sama žila v malém bytě a protože jsem měla rizikové těhotenství byla jsem na neschopence, pomalu jsem neměla peníze na nic na vybavicku pro děti, na jídlo na nic on mi nepomohl finančně chodíval spíš s kamarády na pivo po narození dětí jsem byla pořád na vše sama on měl své koníčky, děti miloval a když měl chvilku a byl s námi byl perfektní jenže já se cítila nešťastná a sama… A udělal tu obrovskou chybu… A ano zkousela jsem s ním mluvit ale neměl zájem

Netopýr1
Zasloužilá kecalka 569 příspěvků 25.08.18 22:32

Počkej, on tě tříská a tebe mrzí rozbitá rodina. Aha. :think: azylovy dům, děti do školky, ty do práce, něco ušetřit a pak aspoň podnájem.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.18 22:33

…,že tam byla nevera přece muze neomlova napadeni a uz vubec ne pred dětmi. Jste rodice, i kdyz uz nejste par. Zacala bych hledat nejake bydleni, spolubydleni s jinou maminkou a koukala po brigadach. A jak nekdo zminil, uz to asi neklapalo, nebo vam bylo malo co mate… mozna to bude tezke, ale ted je to trapeni, a co bude dal to ted nikdo nemuze vedet…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.18 22:39
@Netopýr1 píše:
Počkej, on tě tříská a tebe mrzí rozbitá rodina. Aha. :think: azylovy dům, děti do školky, ty do práce, něco ušetřit a pak aspoň podnájem.

Ano mrzí mě rozbitá rodina… Protože já udělala tu chybu s nevěrou… A myslím že každý chce pro své děti úplnou rodinu… Fungující…

andelka83
Neúnavná pisatelka 19592 příspěvků 25.08.18 23:34

Udělala jsi chybu že sis s ním pořídila dvě děti,holt chybný výběr ( znám,též jsem odešla z manželství se dvěma dětma,sotva skolkovyma). Někdy je lepší nefunkční vztah ukončit.
Dětem je pět, nechodí do školky a ty do práce? Možností kam odejít je dost,obvykle se to řeší pronájmem a příspěvkem na bydlení pokud je potřeba. Vyřešit svěření do péče, vyměřit alimenty, požádat o přídavky..jen se do toho pustit.

AnnaNuvoletta07
Kecalka 380 příspěvků 25.08.18 23:49

Jak zde už bylo navrženo; přemýšlela bych o spolubydlení, to je asi nejslušnější levná varianta a posléze si našla pořádnou práci a poté bydlení vlastní. Takhle rozvrácený vztah se už dohromady nedá. Nechoval se k vám pěkně od začátku a nečekala bych, až si nastěhuje nějakou ženskou do bytu nebo začne být ještě víc zle. :think:

Lucius08
Zasloužilá kecalka 618 příspěvků 25.08.18 23:54

Problém ve vztahu se přece neřeší nevěrou… Děti miloval a byl skvělý jak s vámi byl si psala, nevěru neumí rozdychat, a podle toho co jsem četla, ho to totálně zlomilo. Takže tě milovat musel. Ale už to nejspíš je pryč. Tak di za milencem :nevim: . Nebo se vzchop, najdi si lépe placenou práci a odejdi od něj, a netrap ho už.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Starosta italského Riace čachroval s migranty, teď má zákaz do svého města

Měla to být výkladní skříň soužití místních a migrantů, kteří sem proudí z... číst dále >

Herečka Kristen Bell kritizuje Sněhurku: Dává to dětem špatný příklad

Pokud máte někdy pocit, že se lidstvo řítí do záhuby, tento článek vás o tom... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >