Rozchod během těhotenství s otcem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
vyrkul12
Nováček 5 příspěvků 02.04.19 08:33
Rozchod během těhotenství s otcem

Ahoj, chtěl bych radu nebo možná spíše názor na momentální problém, který mám. Zamilovali jsme se do sebe a už po pár měsících mi sdělila velice radostnou zprávu, že je v tom. Děti jsem vždycky chtěl a měl strašnou radost stejně jako ona. Celé těhotenství jsme si užívali a byli spolu šťastní. Po porodu se svět nemohl zdát krásnější, ona v pohodě malé zdravé vše bylo v pořádku do doby než nezapadla znovu. To už bylo na talíři, že nemá čas na sebe a své koníčky, že spolu nic nepodnikáme atd… Je sice pravda, že vzhledem k našemu rozpočtu jsem trávil veškerý čas v práci a o víkendech si chtěůl odpočinout a hlavně být s nimi, ale to neakceptovala. Chce se bavit chce si užívat a druhé dítě už se mnou prý nechce. Ve čtvrtém měsíci těhotenství se se mnou rozešla, s tím že už mně nechce ani vidět. Bral jsem to tak, že to jsou hormony a je toho na ní moc ale po týdnu mi představila svého nového kluka. Nechci jí zpět a po tomhle bych ani jí nemohl nikdy věřit, přece jen holka ve čtvrtém měsíci otce dvou dětí jen tak neopustí, ale co je horší začala mi s dětmi dělat peklo. O druhém se se mnou nechce bavit vůbec a co se týče dcery každým týdnem mi zkracuje styk s ní. Prý ve svých dvou letech na mně není zvyklá(???). Teď mi ji nechce dávat, asi to jejímu novému vadí. Nějaké rady, zkušenosti a postřehy? Nechtěl jsem to řešit soudně ať jí nestresuji, protože je těhotná ale skrze malou mně zahnala do kouta a nevidím jinou možnost než soud - což vzhledem k jejímu stavu nechci a navíc s dvouletým dítětem. Díky všem.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
stinga
Kelišová 5946 příspěvků 3 inzeráty 02.04.19 08:37

@vyrkul12 ale na soudu jí hlavu neutrhnou, jinak než přes soud to určitě nepůjde, ještě předtím můžeš zajít na OSPOD poradit se

mofiz
Závislačka 2726 příspěvků 1 inzerát 02.04.19 08:39

Tohle půjde bohužel jen soudně. :nevim: ohledy bych nebrala sama jsem na to doplatila.

zoidberg
Extra třída :D 12749 příspěvků 02.04.19 08:40

No hlavně čas hraje pro ni. Ty díky své ohleduplnosti k jejímu těhotenství budeš před soudem vypadat, jako že nemáš o dítě zájem. Takže vem rozum do hrsti, pokud byla schopna se s tebou rozejít, tak bude schopna i dojít k soudu. Navíc ono to docela trvá, času na přípravu bude mít hodně. Jo a hlavně nepodepisuj souhlasné prohlášení na matrice, že jsi otec. Je to příliš podezřelé, otec bude nejspíše ten nový floutek.

vyrkul12
Nováček 5 příspěvků 02.04.19 08:41

Podle toho co jsem našel, tak OSPOD je vždy na straně matky :(

vyrkul12
Nováček 5 příspěvků 02.04.19 08:43

No na druhé dítě určitě nechám dělat testy otcovství.

zoidberg
Extra třída :D 12749 příspěvků 02.04.19 08:44
@vyrkul12 píše:
No na druhé dítě určitě nechám dělat testy otcovství.

Better for you 8)

Beckyttine5
Kecalka 416 příspěvků 02.04.19 08:44
@vyrkul12 píše:
Podle toho co jsem našel, tak OSPOD je vždy na straně matky :(

OSPOD je na straně dítěte..

vyrkul12
Nováček 5 příspěvků 02.04.19 08:50
@Beckyttine5 píše:

To asi záleží na koho natrefíš, většinou jsem četl něco jiného…

vyrkul12
Nováček 5 příspěvků 02.04.19 08:56
@zoidberg píše:
No hlavně čas hraje pro ni. Ty díky své ohleduplnosti k jejímu těhotenství budeš před soudem vypadat, jako že nemáš o dítě zájem. Takže vem rozum do hrsti, pokud byla schopna se s tebou rozejít, tak bude schopna i dojít k soudu. Navíc ono to docela trvá, času na přípravu bude mít hodně. Jo a hlavně nepodepisuj souhlasné prohlášení na matrice, že jsi otec. Je to příliš podezřelé, otec bude nejspíše ten nový floutek.

No to doufám že ne. Dceru miluji nadevše ale kluka jsem si prostě přál celou dobu. Snad to vyjde nějak, aspoň na víkendy a přes týden je mít u sebe.

lenka197917
Kecalka 133 příspěvků 02.04.19 09:07

no držím palce, ať ti to dobře dopadne

Lexter
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 3 inzeráty 02.04.19 09:13

Hodně štěstí chlape, jinak než soudně to asi nepůjde. Já bych se asi dost vztekl kdyby mi tohle někdo provedl. Odstřihávat rodiče od dítěte který, pokud mluvíš pravdu, nic neprovedl a dítě miluje může jen člověk pokleslé morálky. A s takovým se v rukavičkách nejedná.

Uživatel je onlinej.a.n.i1
Hvězda diskuse 65634 příspěvků 02.04.19 09:46
@Beckyttine5 píše:

No, tomu bych ve všech případech tak uplne neverila…

Uživatel je onlinekarkarka
Závislačka 3493 příspěvků 02.04.19 09:49

To druhe dite nejspis ani nebude tvoje.

pikola
Generální žvanilka 20514 příspěvků 02.04.19 10:19

Mě přijde divný, jak někdo může chodit a spát s ženskou co má v břiše dítě od jiného :nevim: jako ten její nový frajer.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama