Rozchod - co dál, chci ho zpět on mě ne

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.19 14:42
Rozchod co dal chci ho zpět on mě ne

Dobrý den,
jsem měsíc po rozchodu s přítelem, a chtěla bych slyšet názor na to od ostatních lidí, než od rodiny, která zná jak mě tak i mého ex, a chce pro mě to nejlepší. S mým ex jsem byla rok, seznámili jsme se spolu přes fb, kdy si mě přidal do přátel a začali jsme si spolu psát. Hned jsme si začali rozumět a asi po měsíci psaní jsme se setkali. Jelikož bydlel ode mě asi 500km tak jsme se viděli až po nějaké době, kdy zamnou přijel hned jsme se do sebe zamilovali a už to bylo. Nejkrásnější období v mem životě zamilované smsky, telefonáty, společné trávení víkendu díky té dálce jsme se viděli co druhy víkend. No proste už jsme si říkali konečně to je ta práva láska, která bude až do konce… já 19 on 23. Jenže já ještě studovala i studují a on už pracuje. Takže bylo nemožné přemýšlet o tom ze bych já šla za nim. Nebo on zamnou jelikož je voják a má tam svou jednotku. Nikdy jsem nikoho tak moc nemilovala jak jeho a myslím ze on to měl stejně. Perfektně si rozuměl s moji rodinou a já s jeho. Já pak zase začala chodit do školy on odjížděl v neděli do práce psali jsme si neustále jsme si volali, vždycky jsme se na sebe moc těšili. Hodně jsme toho spolu viděli, rádi jsme chodili do kina, na procházky, rádi jsme plánovali, rádi jsme chodili po obchodech, na večeře, na wellness, do ZOO v únoru jsme si i koupili zájezd do Řecka… jenže já musela chodit o víkendech na brigády jelikož přes týden jsem chodila do školy on tu zamnou přijel byl tu sám já přišla z práce byli jsme u nás další den musel zase jet do práce nebo přijel jeli jsme k nim a tam cely víkend odpocivali protože byl unavený na sex chut neměl jen někdy… k tomu já jsem si napsala par zpráv s jedním klukem kterému jsem napsala ze ho mám asi jenom rada ten můj to našel a zjistil to byl z toho hodně špatný ale pak bylo zase už všechno v pořádku nám to Klapalo ve všech směrech ale nevěřil mi pořad mi všechno kontroloval s kým si píšu a kde jsem s kým proč… vím za toto si mužů sama ale já si už s nikým nepsala neměla jsem to zapotřebí… společné zájmy jsme skoro už neměli protože jsme na sebe neměli moc času on byl blázen do aut nikam se mu moc nechtělo protože byl pořad unavený a já pak uz taky týden škola víkend práce a pořad dokola… teď tu nedávno byl cely víkend všechno úžasné jak moc mě miluje a ze jsem jeho všechno, pak odjel přijel týden před naši plánovanou dovolenou a byl už takový chladný, měl špatnou náladu byl unavený začal mi říkat co všechno mu na mě vadí a ze mám jen samé sny a ze nešetřím na naši společnou budoucnost a ze bych ani za nim nesla a ze to nemá cenu já ho poslala domu protože mě to strašně moc mrzelo a byla jsem zrovna v práci tak odjel pak mi psal jak ho to mrzí a ze mu moc chybím a ze si o tom spolu promluvime a zkusíme to nějak znovu, protože mu na mě moc záleží tak jsem souhlasila ale druhy den po plánování co spolu všechno navštívíme mi večer napsal ze jeho city ke mě ochladli a ze už má dost těch hádek a ze by chtěl zůstat kamarád ze mě má moc rad a ať si jedu na dovolenou s někým jiným ale ať mu dam 2/3 z ceny a pak mi psal ze mu chybim ze mu na mě záleží a ze neví jestli máme ještě nějakou šanci tak ho už nekontaktuju jelikož to byla velká podpasovka od nej s tou dovolenou :zed: :zed: a strašně mě to mrzí ze mě nechal jet samotnou a ze už nám nedal šanci :roll: :,( záleží mi na nej ale sama teď nevím jestli bych to chtěla všechno zpátky :( ta dálka dělala svoje teď bych za nim i šla a dokážu si představit ze bychom to zkusili znovu ale třeba až tak za rok :( psal mi ze chce čas aby si to všechno urovnal v hlavě ale bojím se ze chce spis zapomenout

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uslava
Ukecaná baba ;) 1681 příspěvků 18.08.19 14:52

Do toho Řecka pojedete a nebo už jste byli?

poradíanetka
Povídálka 21 příspěvků 18.08.19 14:55

V tom Řecku jsem byla s bratrem jelikož ex tam semnou už jet nechtěl

Ennny
Závislačka 4233 příspěvků 18.08.19 14:56

Jak malé děti, ještě na to nejste zralí ani jeden na vážný vztah.

Uslava
Ukecaná baba ;) 1681 příspěvků 18.08.19 14:57
@poradíanetka píše:
V tom Řecku jsem byla s bratrem jelikož ex tam semnou už jet nechtěl

Ty jsi tady o tomhle už jednou psala ne?

poradíanetka
Povídálka 21 příspěvků 18.08.19 14:58

Asi mate pravdu ale ta dálka dělala svoje :pensive:on se zachoval jako dítě s tím ze se semnou nedokázal rozejít z oči do oči ale přes fb

poradíanetka
Povídálka 21 příspěvků 18.08.19 14:59

Ne nepsala :slight_smile: teď to píšu poprvé

Ennny
Závislačka 4233 příspěvků 18.08.19 15:01

Tak si najdi někoho dospělého a nejdéle půl hodiny od domu a budeš spokojená, tohle stejně nemá budoucnost

DustInTheWind
Ukecaná baba ;) 1337 příspěvků 18.08.19 15:16
@Anonymní píše:
v únoru jsme si i koupili zájezd do Řecka…
plánování co spolu všechno navštívíme mi večer napsal ze jeho city ke mě ochladli a ze už má dost těch hádek a ze by chtěl zůstat kamarád ze mě má moc rad a ať si jedu na dovolenou s někým jiným ale ať mu dam 2/3 z ceny a pak mi psal ze mu chybim ze mu na mě záleží a ze neví jestli máme ještě nějakou šanci tak ho už nekontaktuju jelikož to byla velká podpasovka od nej s tou dovolenou :zed: :zed: a strašně mě to mrzí ze mě nechal jet samotnou a ze už nám nedal šanci :roll: :,( záleží mi na nej ale sama teď nevím jestli bych to chtěla všechno zpátky :( ta dálka dělala svoje teď bych za nim i šla a dokážu si představit ze bychom to zkusili znovu ale třeba až tak za rok :( psal mi ze chce čas aby si to všechno urovnal v hlavě ale bojím se ze chce spis zapomenout

jste si ten zájezd koupili napůl a on pak chtěl vrátit 2/3?

poradíanetka
Povídálka 21 příspěvků 18.08.19 15:25

Mu to proplatila práce a chtěl vrátit 2/3 z jeho částky kdy neplatil on vlastně nic

Uživatel je onlinepohledzdruhestrany
Extra třída :D 10207 příspěvků 18.08.19 15:36
@poradíanetka píše:
Mu to proplatila práce a chtěl vrátit 2/3 z jeho částky kdy neplatil on vlastně nic

Mu to neproplatila práce, prostě benefit, kterej mohl využít jinak, třeba s jinou holkou, co si nevypisuje s jinejma o tom, jestli to je láska nebo kamarádství.

poradíanetka
Povídálka 21 příspěvků 18.08.19 15:41

Měli jsme krizi spolu já už nevěděla co k němu cítím ale pak se to zase urovnalo a na chvíli to bylo dobré

DustInTheWind
Ukecaná baba ;) 1337 příspěvků 18.08.19 15:43
@poradíanetka píše:
Mu to proplatila práce a chtěl vrátit 2/3 z jeho částky kdy neplatil on vlastně nic

Aha, tak to jo, když to bylo z jeho části. Sice ti nechal „za nic“ třetinu z jeho části (on sám si to musí odpracovat, nemá to za nic).

Ale zase kdyby chtěl to proplacení od zaměstnavatele vykešovat, tak by mu asi nikdo nedal víc než ty dvě třetiny. :think:

Zase tak moc tě nežere a proč bys ve svém věku měla řešit vztah na dálku s někým, kdo ani neví co chce.

mau-mau
Závislačka 4334 příspěvků 18.08.19 15:45

„Konečně ta pravá láska, která bude až do konce.. je mi 19“ :mrgreen:.. Tak přemýšlím, jestli jsem v 19 uvažovala stejně.. :think: Ne :lol: Nevim, proč jsi měla ještě toho 2., byť na psaní. Ve stavu total zamilovanosti mi to přijde divné :nevim: Nejste na společný vztah zralí, hledej dál :palec: ;) Tohle bych neslepovala, ta dálka je moc, pokud se ani jeden v nejbližší době nehnete :(

poradíanetka
Povídálka 21 příspěvků 18.08.19 15:47

Pořád ho miluju a mrzí mě že nám už nedal šanci a ukončil to :,( proto to tak řeším není to žádný hajzlik je to hodný kluk ale moc věci mu na mě vadilo jako mě na něm

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama