Rozchod - další ženy, tlustá čára za minulostí

Anonymní
8.11.19 17:20

Rozchod - další ženy, tlustá čára za minulostí

Zdravím

Je to 14 měsíců co jsem se rozešel s ex (byla má první). Holt jsem to nezvládl a prostě jsem ten vztah ukončil (důvod rozcohdu, já nevěděl co chci a furt přemýšlel hola byla super, jen já se ztrácel sám v sobě). Po rozcohdu cca asi 3 měsíce.. jsem za ní zašel, že to byla chyba. To už mě poslala k šípku.. ferově, nedivím se ji. Jak mi řekla že mě nechce (bylo to v 12. měsíci 2018) tak mě to zničilo… 8 měsíců jsem se jen trápil, brečel, litoval se, řešil co jsem to udělal, analyzoval… nemá to cenu, je prostě konec (tohle jsem si uvědomil) a já strašně ale strašně zhořknul životem.

Chtěl bych se Vás zeptat (ano asi jsem už moc zoufalý, že se ptám tady… ale věřte mi, že jsem se v mém okolí lidí ptal, ale asi jsem se moc trápil o rozchodu a všichni semnou přerušili kontakt) Jak na holky? Zní to opravdu divně ale ty holky jsou tak krásné ale přitom tak nebezpečné… chci zapomenout na svou ex… udělal jsem obrovskou chybu s rozchodem a nedokážu si sám asi odpustit.. je teď s lepším přeju ji to, opravdu… necitím proti ní žádnou zášť nic.. jen v sobě.. nemusel jsem to dělat, měl jsem být více uvědomělý a vědět.. co jsem měl doma. Zapomněl jsem zmínit, mě je momentálně 23 (jak jsme se rozcházeli bylo mi 22 a jí 21) a byli jsme spolu 3 roky.

Teď jsem ve fázi, kdy už nebrečím, spíše přemýšlím trošku mě to píchne, ale hned se snažím zaměstnat a nemyslet na to. Tkže to nejhorší mám asi za sebou.

Tudíž k Vám a proč jsem tady vůbec napsal. No… jak na holky?

Jsem kompletně nezkušený který měl jen 1 holku, ano líbat s holkami to jsem se líbal.. ale k sexu nedocházelo. nevím jak v tom chodit… vidím kámoše který je (a to nebrete nijak zle) no… je fakt škaredý a malý a vychrtlý.. ale má tolik úspěchu.. a já vedle něho, blondatý vysoky svalnatý (tohle nepíšu abych si honil ego ale rozchod udělal ze mě kultuistu :D, spíše aby jste měli aspoň trošku představu jak vypadám) 183 cm 88kg, stále studuji (3 ročník VŠ), mám práci k oboru, nemám problem mluvit s ženami, nemám ani problém přijít mezi holky a začit si snimi povídat jen abych „prolomil ledy“ ne, z tohohle nemám strach.. můj problém je asi to, že nedokážu vycítit, že by mě ta holka chtěla/chtěla by mě líbat/ chtěla by semnou spát. Prostě ty signály nevidím.

Tudíž k mojí otázce. Jak se mám přestat trápit s chybou, kterou jsem udělal (rady jako nemyslí na minulost moc nepomáhají) a prostě si užívat momentálně svobodného života.. života s holkami apod. Pokud se ptáte, proč bych chtěl holky a ne jen tu jednu na celý život? Momentálně jsem tak zhořknul tím životem, že mi přijde že se ani nezamiluji… proto nějaké kamarádky na sex asi potřebuji ( to je taky sranda, protože mi přijde, že to trápení z rozchodu mě tak zničilo, že i mé libido se dost potlačilo.)

Předem děkuji za jakoukoliv zpětnou vazbu, omlouvám se za chyby v textu, píšu na mobilu cestou do práce)

Prozatím vše.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

8.11.19 17:23
@Anonymní píše:
Zdravím

Je to 14 měsíců co jsem se rozešel s ex (byla má první). Holt jsem to nezvládl a prostě jsem ten vztah ukončil (důvod rozcohdu, já nevěděl co chci a furt přemýšlel hola byla super, jen já se ztrácel sám v sobě). Po rozcohdu cca asi 3 měsíce.. jsem za ní zašel, že to byla chyba. To už mě poslala k šípku.. ferově, nedivím se ji. Jak mi řekla že mě nechce (bylo to v 12. měsíci 2018) tak mě to zničilo… 8 měsíců jsem se jen trápil, brečel, litoval se, řešil co jsem to udělal, analyzoval… nemá to cenu, je prostě konec (tohle jsem si uvědomil) a já strašně ale strašně zhořknul životem.

Chtěl bych se Vás zeptat (ano asi jsem už moc zoufalý, že se ptám tady… ale věřte mi, že jsem se v mém okolí lidí ptal, ale asi jsem se moc trápil o rozchodu a všichni semnou přerušili kontakt) Jak na holky? Zní to opravdu divně ale ty holky jsou tak krásné ale přitom tak nebezpečné… chci zapomenout na svou ex… udělal jsem obrovskou chybu s rozchodem a nedokážu si sám asi odpustit.. je teď s lepším přeju ji to, opravdu… necitím proti ní žádnou zášť nic.. jen v sobě.. nemusel jsem to dělat, měl jsem být více uvědomělý a vědět.. co jsem měl doma. Zapomněl jsem zmínit, mě je momentálně 23 (jak jsme se rozcházeli bylo mi 22 a jí 21) a byli jsme spolu 3 roky.

Teď jsem ve fázi, kdy už nebrečím, spíše přemýšlím trošku mě to píchne, ale hned se snažím zaměstnat a nemyslet na to. Tkže to nejhorší mám asi za sebou.

Tudíž k Vám a proč jsem tady vůbec napsal. No… jak na holky?

Jsem kompletně nezkušený který měl jen 1 holku, ano líbat s holkami to jsem se líbal.. ale k sexu nedocházelo. nevím jak v tom chodit… vidím kámoše který je (a to nebrete nijak zle) no… je fakt škaredý a malý a vychrtlý.. ale má tolik úspěchu.. a já vedle něho, blondatý vysoky svalnatý (tohle nepíšu abych si honil ego ale rozchod udělal ze mě kultuistu :D, spíše aby jste měli aspoň trošku představu jak vypadám) 183 cm 88kg, stále studuji (3 ročník VŠ), mám práci k oboru, nemám problem mluvit s ženami, nemám ani problém přijít mezi holky a začit si snimi povídat jen abych „prolomil ledy“ ne, z tohohle nemám strach.. můj problém je asi to, že nedokážu vycítit, že by mě ta holka chtěla/chtěla by mě líbat/ chtěla by semnou spát. Prostě ty signály nevidím.

Tudíž k mojí otázce. Jak se mám přestat trápit s chybou, kterou jsem udělal (rady jako nemyslí na minulost moc nepomáhají) a prostě si užívat momentálně svobodného života.. života s holkami apod. Pokud se ptáte, proč bych chtěl holky a ne jen tu jednu na celý život? Momentálně jsem tak zhořknul tím životem, že mi přijde že se ani nezamiluji… proto nějaké kamarádky na sex asi potřebuji ( to je taky sranda, protože mi přijde, že to trápení z rozchodu mě tak zničilo, že i mé libido se dost potlačilo.)

Předem děkuji za jakoukoliv zpětnou vazbu, omlouvám se za chyby v textu, píšu na mobilu cestou do práce)

Prozatím vše.

proč jsi nespal s holkou, se kterou jsi chodil?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.11.19 17:33
@pohledzdruhestrany píše:
proč jsi nespal s holkou, se kterou jsi chodil?

s tou jedinou spal ne?

Chlape vzmuž se, kdybys nepsal o holce, tak bych si tipla, že jsi na kluky, neuraž se, ale jsi jak křehká květinka :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
10249
8.11.19 17:55

Hlavní kouzlo je v tom, že se neutopíš ve svém strachu a nenecháš se zaplavit nejistotou.

To je docela těžký, no, ale je potřeba to zkoušet a z neúspěchů a odmítnutí se nehroutit, ale brát to jako cestu jak věcem porozumět a příště to zkusit líp.

Primárně se začni věovat nějaké činnosti, kde se budou vyskytovat i holky a nebudeš je zkoušet balit. PRostě budete dělat něco, co vás baví a budete o tom normálně mluvit a ty si odmytizuješ ženské jako něco strašně krásného a děsně nebezpečného a zjistíš, že i holky jsou lidi. To dost pomůže v tom nepanikařit z nich.

A pak bude výrazně jednodušší nějakou z těch co už znáš a je ti symatická pozvat na kafe a neočekávat od toho víc než kafe - tedy rande které nedopadne úplně katastrofou.

Respektive možná je jednodušší začít používat tinder a to přežití kafe trénovat na holkách co neznáš- jen je potřeba počítat s tím, že většinou to teda bude ten učební materiál jak to nedělat - ne úplně tvou vinnou, takovéhle rychlorandění má svoje výhody (je to nejjednodušší cesta jak se dostat k nezávaznému sexu) a svoje nevýhody - většinou to zahrnuje fakt velkou porci trapna. Ale jako tréningkový materiáln na schopnost komunikace a otrkání se dobrý.

A koukám že existujou lidi, pro který možná budou rady Jodrana Petersona užitečné

zkus si pořídit tuhle knihu

https://www.kosmas.cz/…l-pro-zivot/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.11.19 18:20

Jsi ještě mladej, měl by si taky něco zažít. Málo komu to vyjde, že je s jedním partnerem od 18 až do smrti. Jít do toho životního vztahu nevybouřenej, je podle mě chyba. Měl by si v první řadé pochopit, že teď jsi nevázaný a je čas sbírat zkušenosti a bavit se :) tak nebuď tak zkoprnělej a uvolni se trošku :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
8.11.19 18:21
@welovefashion píše:
s tou jedinou spal ne?Chlape vzmuž se, kdybys nepsal o holce, tak bych si tipla, že jsi na kluky, neuraž se, ale jsi jak křehká květinka :-)

:think: asi máš pravdu, zřejmě myslel „poté“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20578
8.11.19 18:22

Chce to ten rozum nechat spadnout do klina :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
10249
8.11.19 18:39
@wildcherry píše:
Chce to ten rozum nechat spadnout do klina :mrgreen:

V podstatě „amen“. Ale problém je jak to udělat :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20578
8.11.19 18:55
@Ou píše:
V podstatě „amen“. Ale problém je jak to udělat :-D

Tak jak na to, tam jsem zase ja davala,,amen,, tobe :lol:…Ted to jen sladit :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama