Rozchod dlouhodobého vztahu

18.6.21 10:44

Rozchod dlouhodobého vztahu

Ahoj holky, jsem úplně totálně v háji, nespím nejím všechno je špatně. S přítelem jsme se snažili 3 roky o dítě bez úspěchu, pak už mělo dojít k umělému oplodnění ale zjistili se že je muž neplodný a že my máme šanci s dárcem. Celkově ty 3 roky byli náročné hlavně pak poslední rok kde člověk chodil k doktorům. Náš vztah prošel totální krizi a došlo k rozchodu. Bydlíme v domě ktery patří příteli takže já se odstěhuji, jdu do jiného města a chci si koupit byt. Byli jsme spolu 9 let a nevím co mám dělat, mě je 30 je mu 37 Já jej pořád miluju, on říká že ne. Musim začít znovu, najednou tu nemám partnera, budu žít sama a všechno se starat sama. Pak ještě něčím kde najdu nového partnera a jestli jej budu tak milovat jako toho prvního. Nechci mít dítě s kýmkoliv. Máte někdo podobnou zkušenost. Jak dlouho jste se z toho dostávali. Já hubnu jak na běžícím pase. :nevim: :zed: :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5189
18.6.21 10:47
@Kopretiinka123 píše:
Ahoj holky, jsem úplně totálně v háji, nespím nejím všechno je špatně. S přítelem jsme se snažili 3 roky o dítě bez úspěchu, pak už mělo dojít k umělému oplodnění ale zjistili se že je muž neplodný a že my máme šanci s dárcem. Celkově ty 3 roky byli náročné hlavně pak poslední rok kde člověk chodil k doktorům. Náš vztah prošel totální krizi a došlo k rozchodu. Bydlíme v domě ktery patří příteli takže já se odstěhuji, jdu do jiného města a chci si koupit byt. Byli jsme spolu 9 let a nevím co mám dělat, mě je 30 je mu 37 Já jej pořád miluju, on říká že ne. Musim začít znovu, najednou tu nemám partnera, budu žít sama a všechno se starat sama. Pak ještě něčím kde najdu nového partnera a jestli jej budu tak milovat jako toho prvního. Nechci mít dítě s kýmkoliv. Máte někdo podobnou zkušenost. Jak dlouho jste se z toho dostávali. Já hubnu jak na běžícím pase. :nevim: :zed: :roll:

Tak uprimne ted bych dite pustila z hlavy a spise se snazila co nejlepe usporadat zivot a praci jinde..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7454
18.6.21 10:49

No co máš dělat… Žít dál. Žít tím, co je a bude, ne tím, co se uzavřelo.
Celé léto před tebou, tak se hlavně nezavírat doma, chodit ven, na procházky, poznávat nové město, nové lidi, věnovat se nějakým aktivitám, které dělají i muži a ona nějaká příležitost se seznámit bude.
A ano. Toho pravého pak budeš milovat ještě mnohem víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11472
18.6.21 10:52

@Kopretiinka123 Je to těžký, to chápu. Ale ber to jako novou životní etapu. Zase bude dobře neboj :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
96
18.6.21 10:54

Pocitej s tim, ze to bude tak rok trvat, nez hlava povoli. Idealni cas zacit pracovat na sobe, zkusit nove konicky atd. Mozna prijde i prevoznik…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9818
18.6.21 11:00

Vůbec nemudruj o tom, jestli budeš někoho milovat tak, jako miluješ jeho.
Osudová láska je prostě jen taková pohádka. Na světě je spousta chlapů, ano budeš mít problém ve svém věku najít někoho kompatibilního, protože je přebráno. Nebudu ti lhát do kapsy, ale jde to.
Navíc si přestaň idealizovat tady toho. Protože jste spolu byli 9 let, nepochybuji o tom, že jsi toho do vztahu spoustu vložila i majetkově a odcházíš s holým zadkem?
Už to ukazuje, že je někde problém a že toto nebyl tak úplně dokonalý partner.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1343
18.6.21 11:03

30, úžasný věk začít znovu. Ja se rozešla po 7.5 letech vztahu a byla 3 roky sama. Na 30 jsem si pořídila a našla nového partnera, kterého mám ještě radši, než předchozího.
A jak píše @Muz007 našel se na rok a půl i převozník.
Ale rok trvalo, než se mozek vzpamatoval a začal fungovat.
Ne nadarmo se říká, že raději toho chlapa zabít. Takhle bych to v hlavě měla srovnáné rychleji než se utápěla v myšlenkách, jestli má novou přítelkyní, jak se mu daří atp.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12285
18.6.21 11:35

Ja jsem skoro rok po rozchodu, byli jsme spolu 16 let a ja ho stale miluji, bohuzel nebo bohudik mame spolu dve deti. ty to mas jednodusi v tom, ze nebudes bydlet tam, kde jste spolu bydleli a ze se uz nikdy nemusite videt. :hug: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6829
18.6.21 11:39
@Kopretiinka123 píše:
Ahoj holky, jsem úplně totálně v háji, nespím nejím všechno je špatně. S přítelem jsme se snažili 3 roky o dítě bez úspěchu, pak už mělo dojít k umělému oplodnění ale zjistili se že je muž neplodný a že my máme šanci s dárcem. Celkově ty 3 roky byli náročné hlavně pak poslední rok kde člověk chodil k doktorům. Náš vztah prošel totální krizi a došlo k rozchodu. Bydlíme v domě ktery patří příteli takže já se odstěhuji, jdu do jiného města a chci si koupit byt. Byli jsme spolu 9 let a nevím co mám dělat, mě je 30 je mu 37 Já jej pořád miluju, on říká že ne. Musim začít znovu, najednou tu nemám partnera, budu žít sama a všechno se starat sama. Pak ještě něčím kde najdu nového partnera a jestli jej budu tak milovat jako toho prvního. Nechci mít dítě s kýmkoliv. Máte někdo podobnou zkušenost. Jak dlouho jste se z toho dostávali. Já hubnu jak na běžícím pase. :nevim: :zed: :roll:

To se stava. Neobjevila jsi ameriku. Co te na tom tak udivuje? Ze se musis starat sama o sebe?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6829
18.6.21 11:41
@FraDeu píše:
30, úžasný věk začít znovu. Ja se rozešla po 7.5 letech vztahu a byla 3 roky sama. Na 30 jsem si pořídila a našla nového partnera, kterého mám ještě radši, než předchozího.
A jak píše @Muz007 našel se na rok a půl i převozník.
Ale rok trvalo, než se mozek vzpamatoval a začal fungovat.
Ne nadarmo se říká, že raději toho chlapa zabít. Takhle bych to v hlavě měla srovnáné rychleji než se utápěla v myšlenkách, jestli má novou přítelkyní, jak se mu daří atp.

Nikdy me nenapadlo premyslet o nejake ex „jak se ji dari a jestli ma noveho frajera“. K cemu to je jako dobre?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
824
18.6.21 11:49

No, se mnou se rozešel partner, když mi bylo 28 let po 8 letech. Byla jsem v haj..háji. Trvalo 2 roky než jsem se z toho dostala, bylo několik one night stands, seznamky. Když mi bylo 30,potkala jsem manžela. Nějakou dobu jsme randili, bylo to na dálku, takže ne zase tak intenzivní. Když mi bylo 33,brali jsme se, první dítě v 34,ted v 37 druhé. Manžela mám moc rada, ale upřímně přiznávám, že kdyby mě netlačil čas, tak spolu nejsme. Asi na na mě bylo i vidět, že hodně tlacim na pilu, ono to chlapy odpuzuje a o to to je těžší. Můj problém navíc byl, že fakt nejsem nějaká krasavice, která by si ve 30 mohla vybírat. To bylo tak do těch 26,ze se kolem mě chlapi točili. Ve 30 už ne. To kolem 30, 35 se raději ohledli za tou petadvacitkou.

Poradila bych ti, abys na vztahy netlačila, nechala to spíš plynout a zkusila si více než já užít svobody.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4440
18.6.21 12:01
@Santa Juana píše:
Můj problém navíc byl, že fakt nejsem nějaká krasavice, která by si ve 30 mohla vybírat. To bylo tak do těch 26,ze se kolem mě chlapi točili. Ve 30 už ne. To kolem 30, 35 se raději ohledli za tou petadvacitkou.

To mě zaujalo, jako že je žena od určitého věku pro chlapy už neviditelná chápu, ale co se zlomilo mezi 26-30, to mi přijde dost brzy? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4440
18.6.21 12:03

Já bych si z toho odnesla, že příroda věděla, co dělá a je dobře, že spolu to dítě nakonec nemáte. Dost možná by se vztah rozpadl i s ním. V tomhle věku není na nic pozdě (pozdě teda není nikdy, ale je fakt, že od určitého věku je to složitější). Dej si nějaký čas oraz, buď sama se sebou, obreč to, jak potřebuješ, ono to časem přebolí :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
423
18.6.21 12:29

Ve 30 není důvod házet flintu do žita. Na světě je chlapů, dřív nebo později se určitě někdo zajímavý připlete do cesty. Hlavně myslet pozitivně a nelitoval se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
479
18.6.21 15:16

Ja jsem ukoncila vztah po 10 letech. Stale jsem ho mela rada, bylo to spis z rozumu. Je to rok a ja jsem konecne v pohode. Nemam uz vycitky ze se trapi, ze jsem udelala urcite spatne, ze uz nikoho nenajdu atd.. byli doby kdy jsem se chta vratit, jsem rada ze jsem to neudelala. Neni to prijemne.. ty hubnes, ja pribirala. Jen cas to zahoji :srdce: a urcite na tebe nekde ceka novy a tu rodinu mit budes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat