Rozchod dohoda o svereni do pece alimenty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.17 19:00
Rozchod dohoda o svereni do pece alimenty

Ahojky
Rozchazim se s partnerem - mame 2 deti (6, 1,5 r) navrhla jsem nejdříve dohodu na svereni a alimenty dostala hsem formulář na opatr. soudu a čekám jak se vyjádří ale chtějí tam uvést důvody rozchodu u nás je to zavszny důvod - domácí násilí (psychické, fyzické, ekonomické, sociální) oflusne názory na výchovu deti zafny můj romar ale když to tam uvedu tak on mi to urco nepodepise, on nic špatného nedělá bla bla bla ale vymyslet si nechci kdo mate zkušenost co a hak a případně pojzd teda odmítne jak postupovat dal. Uz se chi někam hnout aby pochopil ze uz opravdu končím. Dik ta rady

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

arada
Extra třída :D 10947 příspěvků 06.12.17 19:27

Když to nepodepíše, orčí to soud.Za sebe bych do dohody s takovým člověkem nešla.

makynk
Povídálka 32 příspěvků 06.12.17 19:37

Nechat to na soudu, pokud ty důvody jsou pravdivé tak vyhraješ

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16022 příspěvků 06.12.17 20:42
@Anonymní píše:
Ahojky
Rozchazim se s partnerem - mame 2 deti (6, 1,5 r) navrhla jsem nejdříve dohodu na svereni a alimenty dostala hsem formulář na opatr. soudu a čekám jak se vyjádří ale chtějí tam uvést důvody rozchodu u nás je to zavszny důvod - domácí násilí (psychické, fyzické, ekonomické, sociální) oflusne názory na výchovu deti zafny můj romar ale když to tam uvedu tak on mi to urco nepodepise, on nic špatného nedělá bla bla bla ale vymyslet si nechci kdo mate zkušenost co a hak a případně pojzd teda odmítne jak postupovat dal. Uz se chi někam hnout aby pochopil ze uz opravdu končím. Dik ta rady

A co ti má podepsat?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.17 20:43

@Kobliha51 no ten návrh o svěření do péče a alimenty formou naší dohody, ale chci si to nechat potvrdit soudem. dali mi to na tom opatrovnickém soudě at si to vyplním podepíšeme a podám.

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16022 příspěvků 06.12.17 20:48
@Anonymní píše:
@Kobliha51 no ten návrh o svěření do péče a alimenty formou naší dohody, ale chci si to nechat potvrdit soudem. dali mi to na tom opatrovnickém soudě at si to vyplním podepíšeme a podám.

Aha. Já myslela, že návrh na rozvod musí podepsat oba. A on to vlastně ani manžel není. Tohle je dohoda. Když to nepodepíše, rozhodne soud. Bylo by dobře, kdybys měla právníka.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.17 20:56

A je tu někdo kdomá takto dohodu s partenerem kde probíhalo domácí násilí? je to vubec reálné, jak mám jako dokazovat že to je pravda?

arada
Extra třída :D 10947 příspěvků 06.12.17 21:20
@Anonymní píše:
A je tu někdo kdomá takto dohodu s partenerem kde probíhalo domácí násilí? je to vubec reálné, jak mám jako dokazovat že to je pravda?

Proč to chceš řešit dohodou.Nech si vše soudně.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.17 21:26

@arada chtěla bych mu dat šanci se dohodnout bez těch soudních tahanic ale samo ze pokud to nepůjde podám to sama. Ale zase nechci jen tak dohodu na slovo chci mít nějakou vymyhatelnost kdyby náhodou člověk mu do hlavy nevidi

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.17 21:28

@arada proč myslíš? Mas nějaké osobní zkušenosti?

arada
Extra třída :D 10947 příspěvků 06.12.17 21:36
@Anonymní píše:
@arada proč myslíš? Mas nějaké osobní zkušenosti?

Je toho kolem dost a ještě k tomu s takovým člověkem, jakýho popisuješ. Uvědom si, že dohodu může, ale nemusí plnit. Kdežto pokud nebude plnit soudně stanovené, je postižitelný. On tě týrá a ty chceš být za hodnou? Proč?

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16022 příspěvků 06.12.17 22:04
@Anonymní píše:

máš svědky? Hlášení na policii? Ošetření lékařem?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.17 22:11

@Kobliha51 nemam maximslne par lidi kteti vědí co mi provádí táhne se to uz od nsrozei prvního dítěte. Ty fyzické jdou tak 1 za pul roku a bohužel jsem byla blba a nikam nehladila ale chodm do poradny, k psychoohovi uz pres rok kde jsem to vše líčila

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 07.12.17 08:52
@Anonymní píše:
Ahojky
Rozchazim se s partnerem - mame 2 deti (6, 1,5 r) navrhla jsem nejdříve dohodu na svereni a alimenty dostala hsem formulář na opatr. soudu a čekám jak se vyjádří ale chtějí tam uvést důvody rozchodu u nás je to zavszny důvod - domácí násilí (psychické, fyzické, ekonomické, sociální) oflusne názory na výchovu deti zafny můj romar ale když to tam uvedu tak on mi to urco nepodepise, on nic špatného nedělá bla bla bla ale vymyslet si nechci kdo mate zkušenost co a hak a případně pojzd teda odmítne jak postupovat dal. Uz se chi někam hnout aby pochopil ze uz opravdu končím. Dik ta rady

s takovým člověkem bych do dohody nešla.. nechala bych to na soudu.. pokud je tam násilí, tak se s nim chceš domlouvat? na čem, proboha..

Káťa.S11
Nováček 1 příspěvek 30.12.17 02:51
Soudní předvolání

Dobrý den, mám dotaz nevím jestli píšu správně, ale došlo mi předvolání ohledně svěření dítěte do péče 9 let a vypočítání výživného. Došli mi dva dokumenty, na jednom je potvrzení výše hodinové mzdy, pracovní doba a místo výkonu práce a na druhém roční příjem 2017.Oba mám již potvrzené na tom, jak je hodinová mzda je psané, že mam soud informovat do 30 dní o výši ročního příjmu a zaslat to potvrzení na soud. Zatimco na druhém, kde mám roční potvrzení příjmu je psané, že to mám předložit,,PŘI JEDNÁNÍ " u soudu. Tak se ptám mám to tam poslat nebo si to mám vzít ssebou k soudu na to jednání? Něják mě to zmátlo děkuji za rady. A ještě bych chtěla radu. Když jsem byla 1.-3.měsíc v roce 2017 na pracovním úřadě, kde jsem pobírala podporu v nezaměstnanosti a byla mi vypočítána z předchozího zaměstnání potřebuji asi také potvrzení za ty 3.měsice že? Děkuji

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Zdravotní stav Menzela se nezlepšuje, jaké změny provedla jeho žena Olga?

Kolem režiséra Jiřího Menzela (80) je opět rušno, podle dostupných informací... číst dále >

Vondráčková přestává být poslušnou ženou a Plekancovi to vrací!

Když Tomáš Plekanec informoval o rozpadu manželství s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Kiki a Viki se vrací k rodině. Děti do dětských domovů nepatří

Sestry Kiki a Viki se po několika letech stěhování po ubytovnách a... číst dále >

Reklama