Rozchod jako záchrana

Anonymní
4.12.19 05:20

Rozchod jako záchrana

Dobré ráno ve spolek. Zajímal by mě Váš názor a Vaše zkušenosti se „slepovanými“ vztahy. S přítelem nám to poslední dobou neklape a tak uvažuju o tom, že to po novém roce ukončím. I když „neklape to“ není správný výraz. Rozumíme si jako nejlepší přátelé, sex funguje bez problémů, můžeme se jeden na druhého spolehnout a jsme si oporou. Máme jediný problém a sice ten, že přítel mě už delší dobu nemiluje. Vím to, protože spolu mluvíme otevřeně. Donedávna sám nechápal, kam se to vytratilo, protože jsem pro něj prý ideální partnerka a výjimečná žena. No po spoustě návštěv v poradně a když se konečně odhodlal zajít k psychologovi kvůli depresím, které ho trápí už 10 let se odborníci shodli na diagnóze hypersexualita. Proto mě prý i přestal milovat, protože jsem pro něj „překážkou“ v plnění svých tužeb. 14.ledna je objednán na první sezení k sexuologovi. Já už ale nějak ten pocit, že to tam není nedávám, proto zvažuju rozchod, aby si mohl během léčby srovnat myšlenky a uvědomil si, co vše ve mě má a co ke mě doopravdy cítí. Beru to jako poslední možnost jak náš vztah zachránit. Co si o tom myslíte? A je vůbec možné udržet slepovaný vztah?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
714
4.12.19 06:04

Nemyslím si, že sa vám to podarí zachrániť. Pre teba ale bude rozchod najlepšie riešenie. Mala som kolegyňu, ktorá mala toto doma. Čistá hrúza, neustále podvádzaná, lebo on ho neudržal v gatiach. Taky chudobný Charlie Sheen :mrgreen: Stále tvrdil ako ju miluje, ale to bol len vypočítavý ťah od neho. Tvoj je aspoň úprimný, že ťa už nemiluje. Tak zober svoju hrdosť a nechaj ho jeho pudom. Predsa nechceš mať čochvíľa kvapavku alebo HIV. Aj ona bola furt u gynekológa kvôli rôznym chorobám a nákazám, hnus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5085
4.12.19 06:25

Dokud bude přemýšlet pohlavním orgánem, tak nemůžeš nic dělat. Nech ho jít. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13389
4.12.19 06:34

Bylo by rozumne ukoncit partnersky vztah a pracovat na vztahu pratelskem. Asi by bylo skoda o neho v zivote uplne prijit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29227
4.12.19 07:14
@Anonymní píše:
Dobré ráno ve spolek. Zajímal by mě Váš názor a Vaše zkušenosti se „slepovanými“ vztahy. S přítelem nám to poslední dobou neklape a tak uvažuju o tom, že to po novém roce ukončím. I když „neklape to“ není správný výraz. Rozumíme si jako nejlepší přátelé, sex funguje bez problémů, můžeme se jeden na druhého spolehnout a jsme si oporou. Máme jediný problém a sice ten, že přítel mě už delší dobu nemiluje. Vím to, protože spolu mluvíme otevřeně. Donedávna sám nechápal, kam se to vytratilo, protože jsem pro něj prý ideální partnerka a výjimečná žena. No po spoustě návštěv v poradně a když se konečně odhodlal zajít k psychologovi kvůli depresím, které ho trápí už 10 let se odborníci shodli na diagnóze hypersexualita. Proto mě prý i přestal milovat, protože jsem pro něj „překážkou“ v plnění svých tužeb. 14.ledna je objednán na první sezení k sexuologovi. Já už ale nějak ten pocit, že to tam není nedávám, proto zvažuju rozchod, aby si mohl během léčby srovnat myšlenky a uvědomil si, co vše ve mě má a co ke mě doopravdy cítí. Beru to jako poslední možnost jak náš vztah zachránit. Co si o tom myslíte? A je vůbec možné udržet slepovaný vztah?

Nemáte-li děti, neslepovala bych.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6488
4.12.19 08:18

Pokud tě nemiluje, tak myslím že ani není co slepovat. Spíš ste spolu asi už že zvyku. Každá zamilovanost někdy vyprcha, ale jestli vyprcha i láska tak pak se budeš akorát desit kdy někoho potká a zamiluje se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
950
4.12.19 08:35

Kdyby jste se k sobe i vrátili, jsi srovnana s tim, ze by v mezidobi pretahl vse, co se dalo?
Ja myslim, ze k tobe je dost uprimny. Rekl, ze mu prekazis ve „stesti“ a ze te nemiluje, to je fakt, ktery se jen tak nezmeni. Myslim, ze jakmile se rozejdete, vykasle se na sexuologa a bude klatit vse, co mu prijde do cesty a bude spokojeny. Ty bys mela neustale nervy, jestli nespi s jinyma nebo by sis zvykla a neresila to. Ale chces takto zit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5299
4.12.19 08:48
@zrnko píše:
Kdyby jste se k sobe i vrátili, jsi srovnana s tim, ze by v mezidobi pretahl vse, co se dalo?
Ja myslim, ze k tobe je dost uprimny. Rekl, ze mu prekazis ve „stesti“ a ze te nemiluje, to je fakt, ktery se jen tak nezmeni. Myslim, ze jakmile se rozejdete, vykasle se na sexuologa a bude klatit vse, co mu prijde do cesty a bude spokojeny. Ty bys mela neustale nervy, jestli nespi s jinyma nebo by sis zvykla a neresila to. Ale chces takto zit?

Presne tak. Vrátila bych ho do oběhu. Zakladatelko, dřív nebo později někoho potkáš a s tímto můžete být ve finále kamarádi. Když to budete protahovat, ublíží ti…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7199
4.12.19 09:05

Ahoj,
no, tohle je docela smutný příběh, protože se ti bude v tobě blbě uzavírat. Vlastně není nic špatně, ale není moc šance na spokojené pokračování vztahu. Přitom jsi nic neprovedla, neudělala špatně…
Je to celkem netypická diagnóza, ale může být. Když s partnerem mluvíte otevřeně, možná zkuste probrat i tohle. Jak si to on představuje sám. Chce mít prostor srovnat si sám vše v sobě? Fajn, pak asi to ukončení vztahu může dávat smysl i s ohledem na budoucí možný návrat k sobě. Nebo chce tebe při sobě, protože pak všechny ty návštěvy odborníků apod. zvládne líp? Pak by asi bylo dobré zůstat.
Bohužel je to asi jeden z těch nemnoha případů, kdy vlastně dobrou radu dostat nemůžeš. Ono asi ideální řešení není…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15057
4.12.19 09:25

Nemiluje tě a láká ho poznávat nové známosti. S tím se ve vztahu nedá být. Byl by z tebe jen uliček nervů a on by stejně dřív nebo později odešel za jinou.
Usetri si měsíce/roky trápení a s klidným svědomím to ukonci, on už to v době ukončené má.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.12.19 09:50

Ideální partnerka by pro něj byla ta, která by mu nebránila v jeho sexuálních tužbách, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
267
4.12.19 10:40
@Anonymní píše:
Dobré ráno ve spolek. Zajímal by mě Váš názor a Vaše zkušenosti se „slepovanými“ vztahy. S přítelem nám to poslední dobou neklape a tak uvažuju o tom, že to po novém roce ukončím. I když „neklape to“ není správný výraz. Rozumíme si jako nejlepší přátelé, sex funguje bez problémů, můžeme se jeden na druhého spolehnout a jsme si oporou. Máme jediný problém a sice ten, že přítel mě už delší dobu nemiluje. Vím to, protože spolu mluvíme otevřeně. Donedávna sám nechápal, kam se to vytratilo, protože jsem pro něj prý ideální partnerka a výjimečná žena. No po spoustě návštěv v poradně a když se konečně odhodlal zajít k psychologovi kvůli depresím, které ho trápí už 10 let se odborníci shodli na diagnóze hypersexualita. Proto mě prý i přestal milovat, protože jsem pro něj „překážkou“ v plnění svých tužeb. 14.ledna je objednán na první sezení k sexuologovi. Já už ale nějak ten pocit, že to tam není nedávám, proto zvažuju rozchod, aby si mohl během léčby srovnat myšlenky a uvědomil si, co vše ve mě má a co ke mě doopravdy cítí. Beru to jako poslední možnost jak náš vztah zachránit. Co si o tom myslíte? A je vůbec možné udržet slepovaný vztah?

myslim ze dnes jsou ty diagnozy prekombinovany a lecos se uz prehani. Proste chce kukat vsude jinde a ty mu prekazis. kur.vnik to je. Zadna diagnoza. Najdi si dozraleho jedince ktery se bude chovat normalne. jeho nech plavat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15057
4.12.19 10:52

Souhlasím s tím, že dneska se všema moznyma diagnozama omlouvá snad každé nežádoucí chování - jeho diagnóza prelozena do češtiny - nemiluje tě a láká ho nějaká jiná. Hotovo dvacet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2210
4.12.19 10:56
@Cekk píše:
myslim ze dnes jsou ty diagnozy prekombinovany a lecos se uz prehani. Proste chce kukat vsude jinde a ty mu prekazis. kur.vnik to je. Zadna diagnoza. Najdi si dozraleho jedince ktery se bude chovat normalne. jeho nech plavat
:mrgreen: Vidim to stejne, bohuzel. Nic bych neslepovala, jinak se holka budes akorat dlouhodobe trapit. :hug:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.12.19 20:32
@zrnko píše:
Ja myslim, ze k tobe je dost uprimny. Rekl, ze mu prekazis ve „stesti“ a ze te nemiluje, to je fakt, ktery se jen tak nezmeni. Myslim, ze jakmile se rozejdete, vykasle se na sexuologa a bude klatit vse, co mu prijde do cesty a bude spokojeny. Ty bys mela neustale nervy, jestli nespi s jinyma nebo by sis zvykla a neresila to. Ale chces takto zit?

On mi řekl, že mě nemiluje. To, že jsem překážka nám řekla doktorka v partnerské poradně. On mě jako překážku nebere, bere svou závislost jako překážku v našem vztahu. On se opravdu snaží se sebou něco dělat a zatím se mu daří odolávat. Věřím, že mu za terapie časem pomůže se z toho dostat a za nějaký čas by mohlo být po závislosti. Tady jde spíš o tu lásku, která vyprchala. S tou nám žádná terapie nepomůže a proto se chci rozejít. Protože doufám, že až o mě přijde teprve mu dojde co ke mě cítí. I kdyby mu došlo, že už mě nechce. Aspoň bychom měli za sebou to, co by časem stejně asi přišlo.. Jak to tady ale čtu, nejspíš jsou naděje na záchranu mizivé

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat