Rozchod. Jsem z toho hodně špatná

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
26
30.11.21 21:54

Rozchod. Jsem z toho hodně špatná

Ahoj. Mám rok a půl staré dítě a partner od nás poprvé odešel když mala neměla ani měsíc. Přišla jsem na to že si píše s jinou a pak s ni dokonce i něco měl. Potom se omlouval a ja ho vzala zpět. Skoro celé těhotenství mi dělal peklo a ja si myslela že po porodu se uklidní. Ale opak byl pravdou. Pořád hádání a schazeni a rozchazeni. Často mluvil o své ex a několikrát za ní byl. Naposledy jsme spolu byli na vanoce. Domluvili jsme se na tom, že bude chodit do práce a víkendy budem trávit spolu. Kvůli covidu, protože mě to vzalo hodně lidí a blízkých členů rodiny. Jen jsem po něm vždy chtěla aby šel na test abych se nemusela porad strachovat, jenže on nechtěl a kvůli tomu jsme se porad hádali, ze mu zakazují dítě ale přitom to nebyla pravda. Dozvěděla jsem se, že me u všech pomlouva ze jsem neschopná atd. Přitom jsem od začátku na vše sama i finančně. Nedávno mi poslal fotku se svoji novou pritelkyni a mě to hodně vzalo. Cely rok nejevil o dítě zájem. Ale všude vykládá ze mu ho zakazuji. Strašně mě ponizoval a nadával mi, ja jsem mu taky pak něco rekla ale mrzelo mě to a omluvila jsem se ale on nikdy. :,( :,( :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1415
30.11.21 21:57

Na co se ptas? S cim chces poradit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27774
30.11.21 22:01

Tak už jsi skoro rok sama, to na něj pořád čekáš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
30.11.21 22:06
@pikola píše:
Tak už jsi skoro rok sama, to na něj pořád čekáš?

Byli jsme pořád v kontaktu a on mi pořád tvrdil ze nas chce a najednou během pár týdnů úplně otočil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66356
30.11.21 22:08

@Londa1 a ty jsi špatná z toho, že ses takového volá zbavila? Proboha, proč? Kolo bych o něj neoprela :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27774
30.11.21 22:12
@Londa1 píše:
Byli jsme pořád v kontaktu a on mi pořád tvrdil ze nas chce a najednou během pár týdnů úplně otočil.

On o dítě nejevil zájem, to ti nestačilo? Příště dej na činy a ne slova.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
30.11.21 22:13

@Londa1 Zakladatelko, vím, že je těžké nechat jít někoho, koho máš ráda, ale v tomto případě ti nic jiného nemohu radit. Tento člověk ti akorát ubližuje, nemyslí to s tebou dobře a ty se jen ve finále trápíš. Věnuj se teď miminku a hlavně sama sobě a netrap se věcmi, které už nejde ovlivnit. Rozchod není konec světa, ikdyž se to tak může často zdát, věřím, že si nakonec najdeš někoho lepšího, kdo bude mít rád jek tebe, tak i dceru. Na bývalého kašli, nestojí ti za to. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
30.11.21 22:13
@martina.se píše:
@Londa1 a ty jsi špatná z toho, že ses takového volá zbavila? Proboha, proč? Kolo bych o něj neoprela :think:

Pred týdnem me kontaktoval ze je sám a zase se chtěl vrátit. Přitom vím že je s tou svoji. Jen pořád lže. Večer uz nepíše vůbec. V neděli me opět vulgárne urazel. Byla jsem do něho hodně zamilovaná, ale sama sebe nechapu proč me to tak bolí. Dala jsem mu opravdu všechno a on me znicil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
30.11.21 22:15
@babeandbae píše:
@Londa1 Zakladatelko, vím, že je těžké nechat jít někoho, koho máš ráda, ale v tomto případě ti nic jiného nemohu radit. Tento člověk ti akorát ubližuje, nemyslí to s tebou dobře a ty se jen ve finále trápíš. Věnuj se teď miminku a hlavně sama sobě a netrap se věcmi, které už nejde ovlivnit. Rozchod není konec světa, ikdyž se to tak může často zdát, věřím, že si nakonec najdeš někoho lepšího, kdo bude mít rád jek tebe, tak i dceru. Na bývalého kašli, nestojí ti za to. :srdce:

Děkuji moc. Dala jsem mu možnost mít rodinu a lepsi zivot než má. Říkám si pořád kde jsem udělala chybu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4406
30.11.21 22:18

@Londa1 tak aspoň víš jak jsi byla hloupá. Takový chlap to je hrůza přeci. Aby ses s ním zahazovala. On je jednoduchý buran a dela si s tebou co chce. Proč se už nesebereš a sebelituješ se? Aspoň víš že příště dávat vše takovýmu opravdu nemáš. Mě se zdá jako by sis to dělala sama. Tím že „dáváš vše blbovi“ a pak se „necháš zničit“. Není tam nějaký hlubší problém co bys měla v sobě řešit?

Příspěvek upraven 30.11.21 v 22:19

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11839
30.11.21 22:19
@Londa1 píše:
Děkuji moc. Dala jsem mu možnost mít rodinu a lepsi zivot než má. Říkám si pořád kde jsem udělala chybu.

U sebe, že si sama o sobě myslíš, že jsi nula a potřebuješ takového ulhaneho zmetka, který není dobrý vůbec k ničemu. Že se nedokážeš postavit na vlastni nohy a jít jinou cestou a tohodle volá nechat jiným.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
30.11.21 22:21
@Leviatan píše:
@Londa1 tak aspoň víš jak jsi byla hloupá. Takový chlap to je hrůza přeci. Aby ses s ním zahazovala. On je jednoduchý buran a dela si s tebou co chce. Proč se už nesebereš a sebelituješ se? Aspoň víš že příště dávat vše takovýmu opravdu nemáš. Mě se zdá jako by sis to dělala sama. Tím že „dáváš vše blbovi“ a pak se „necháš zničit“. Není tam nějaký hlubší problém co bys měla v sobě řešit?Příspěvek upraven 30.11.21 v 22:19

Chtěla jsem mít pouze spokojenou rodinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4406
30.11.21 22:24
@Londa1 píše:
Děkuji moc. Dala jsem mu možnost mít rodinu a lepsi zivot než má. Říkám si pořád kde jsem udělala chybu.

Chybu děláš v tom že přebíráš zodpovědnost za za toho druhého. Musíš se smířit a tím že za druhe odpovědnost nemáš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4406
30.11.21 22:26

@Londa1 no a proč jsi chtěla mít spokojenou rodinu s takovým člověkem?? Proč se vůbec pokoušíš mít spokojenou rodinu s někým kdo není schopný vytvořit spokojenou rodinu. Ještě doufáš že když se vrátí tak najednou se něco jako změní?

Příspěvek upraven 30.11.21 v 23:47

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10382
30.11.21 22:29
@Londa1 píše:
Chtěla jsem mít pouze spokojenou rodinu.

Jenže spokojená rodina začíná výběrem vhodného partnera. Neznamená to najít si kdejakého vola, dát mu „všechno“, nechat se zničit a stejně nemít nic. Nejdůležitější ze všeho je vážit si sama sebe a nenechat sebou „orat“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat