Rozchod kvůli kolegovi z práce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.05.19 10:34
Rozchod kvůli kolegovi z práce

Zdravím Vás všechny.
Už jsem tu pročetl spoustu diskusí na toto téma a tak bych rád znal názor na situaci, kterou momentálně prožívám.
Byl jsem s přítelkyní 6 let. Bylo to krásné, dokonalý vztah. Dělal jsem vše, co jsem ji na očích viděl. Jedný mráček byl, když mi na začátku vztahu řekla veškeré detaily svých sexuálních zkušeností a tak jsme to nějakou dobu probírali. Jinak nic. Hodně jsme cestovali, užívali si večeře, filmy, prostě pohodový vztah. Přítelkyně nemohla mít děti (hormonální problémy) a tak jsme se s tím smířili a naučili žít. Navíc přítelkyně děti nesnášela.
Pomohl jsem přítelkyni v její kariéře, pracuji jako manager, tak jsem ji předal všechny zkušenosti a pomáhal ji se nasměrovat tam, kam chtěla. To jí přidalo sebevědomí, což bylo dobře, ale najedou mi začla říkat co mám jak dělat (nevadilo mi to, některé postřehy byly dobré), ale odmítala přijímat jakékoli poznámky.
V dubnu nastoupila do nové práce, shodli jsme se na tom, že projektový management je pro ni to nejlepší. Byla na pozici šťasná a začla na sebe sypat hodně práce. Byla naprosto spokojená a vše doma jen kvetlo. Přestěhovali jsme se blíže k její práci, pořídili přítelkyni auto a fungovali dále v zajetých kolejích.
V únoru, letošního roku, začla být přítelkyně přepracovaná a poměrně agresivní. Najednou to vystupňovalo v hádku (druhou v našem vztahu), která byla jednostranná. Když jsem řekl jakoukoli námitku, bylo mi řečeno, že nemám právo si stěžovat, protože si nikdy nestěžuji. Najednou ji začlo vadit všechno.
Na konci března, před mými narozeninami, jsme měli domluvený golf. Večer před tím u nás spala kamarádka, vše bylo v pohodě, ještě večer jsme se objímali a povídali si o tom, kam pojedeme na velikonoce a co budeme dělat v New Yorku, který jsem ji koupil k narozeninám. Když jsme měli jet na golf, řekla mi, že má hodně práce a ať jedu sám. Odjel jsem tedy, ještě jsme si vyměnili pár zamilovaných zpráv a když jsem se vrátil z golfu, byla pryč. Byl jsem zablokovaný n telefonu, na FB, to samé udělala její rodina i kamarádka, co u nás spala. Snažil jsem se s přítelkyní spojit, ale neměl jsem jak. Následně mi napsala email (dlužila mi peníze za auto), kde mi sdělila, že jsem manipulátor, žárlivec, egoista, vše ji zakazuji, nikam nesmí chodit, žije pouze můj život atd…Prostě všechny vlastnosti, co jsem ve vztahu nikdy neměl. Měla naprostou svobodu, bezmezně jsem ji věřil. Maximálně jsem občas utrousil poznámku, že hodně pije, nebo proč nikam nechodí. Spíše jsme vše podřizovali jí (např. výběr bytu, aby neměla strach, když tam bude sama, nebo když jsme šli na nějakou akci, odcházeli jsme většinou dříve, když ona chtěla). Následně opět nulová komunikace. Mezi tím jsem vezl kolegu z práce domů a váhodou jsem potkal její auto u jejího kolegy před domem. Šel jsem tedy zazvonit, abychom si alespoň něco řekli, zvonek nefungoval, tak jsem šel zaklepat na okno a tam seděla má přítelkyně na videochatu s kolegou. Zaklepal jsem, přišla k oknu, podívala se a odešla. Asi za dve hodiny se u mě objevil její kolega, že mu volala vystrašená, tak že jede z Německa a co jsem tam prý dělal. Druhý den jsem dostal od přítelkyně email, že s kolegou nic nemají, že potřebovala někde složit hlavu. Následně žádná komunikace. Po třech týdnech mi poslala peníze za auto s tím, že nemám nárok na žádný úrok a že se s platbou zpozdila, protože byly nějaké problémy v bance.
Minulé úterý mi napsala email, že pro mě byla pouze služka a onuce, že jsem sobecký a zlý a že mám hrozný charakter. Následně mi volal její kolega s tím, jestli se náhoudou nepotuluji kolem jeho domu, protože slečna má strach a je ve stresu. Že jsou od začátku spolu a že už semnou nechce slečna nikdy mluvit.
Kolegu jsem znal už z jedné jejich akce, kde viseli oba neustále na telefonu (stále jsem věřil) a jeho sestra tam říkala, že teď zkouší dostat jednu blondýnu (přítelkyně je blond).
Každopádně, jsou přímí kolegové, pán má dítě z prvního manželství (bojím se, aby během tahanice o dítě nevyplul na povrch jeden problém, co jsme kdysi s přítelkyní řešili), pije a jeho sestra říkala, že je rapl.
Mám pocit, že přítelkyně se nechala ukecat, teď je zamilovaná a zaslepená našeptáváním. Také se bojím, že to ve výsledku nedopadne dobře.
Já toto beru jako obrovskou životní lekci, jen se trápím, že zůstanu sám. Slečna odešla na mé 39 narozeniny, spálila všechny mosty a já zůstál nastavený na to, že děti nikdy nebudou a také se strachem, komu věřit a komu ne.
Také uvažuji co bude, až to slečně krachne (jestli krachne), jsem dobračisko a vždy jsem ji chránil. Sice ji hrdost nedovolí přijít, ale co kdyby…
Díky moc všem za Vaše názory.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Lexter
Ukecaná baba ;) 1240 příspěvků 06.05.19 10:39

Stručně řečeno, narostl jí hřebínek. Dotlačil jsi ji na mistrovství a už tě nepotřebuje.

Russet
Neúnavná pisatelka 15971 příspěvků 06.05.19 10:41
@Anonymní píše:
Zdravím Vás všechny.
Už jsem tu pročetl spoustu diskusí na toto téma a tak bych rád znal názor na situaci, kterou momentálně prožívám.
Byl jsem s přítelkyní 6 let. Bylo to krásné, dokonalý vztah. Dělal jsem vše, co jsem ji na očích viděl. Jedný mráček byl, když mi na začátku vztahu řekla veškeré detaily svých sexuálních zkušeností a tak jsme to nějakou dobu probírali. Jinak nic. Hodně jsme cestovali, užívali si večeře, filmy, prostě pohodový vztah. Přítelkyně nemohla mít děti (hormonální problémy) a tak jsme se s tím smířili a naučili žít. Navíc přítelkyně děti nesnášela.
Pomohl jsem přítelkyni v její kariéře, pracuji jako manager, tak jsem ji předal všechny zkušenosti a pomáhal ji se nasměrovat tam, kam chtěla. To jí přidalo sebevědomí, což bylo dobře, ale najedou mi začla říkat co mám jak dělat (nevadilo mi to, některé postřehy byly dobré), ale odmítala přijímat jakékoli poznámky.
V dubnu nastoupila do nové práce, shodli jsme se na tom, že projektový management je pro ni to nejlepší. Byla na pozici šťasná a začla na sebe sypat hodně práce. Byla naprosto spokojená a vše doma jen kvetlo. Přestěhovali jsme se blíže k její práci, pořídili přítelkyni auto a fungovali dále v zajetých kolejích.
V únoru, letošního roku, začla být přítelkyně přepracovaná a poměrně agresivní. Najednou to vystupňovalo v hádku (druhou v našem vztahu), která byla jednostranná. Když jsem řekl jakoukoli námitku, bylo mi řečeno, že nemám právo si stěžovat, protože si nikdy nestěžuji. Najednou ji začlo vadit všechno.
Na konci března, před mými narozeninami, jsme měli domluvený golf. Večer před tím u nás spala kamarádka, vše bylo v pohodě, ještě večer jsme se objímali a povídali si o tom, kam pojedeme na velikonoce a co budeme dělat v New Yorku, který jsem ji koupil k narozeninám. Když jsme měli jet na golf, řekla mi, že má hodně práce a ať jedu sám. Odjel jsem tedy, ještě jsme si vyměnili pár zamilovaných zpráv a když jsem se vrátil z golfu, byla pryč. Byl jsem zablokovaný n telefonu, na FB, to samé udělala její rodina i kamarádka, co u nás spala. Snažil jsem se s přítelkyní spojit, ale neměl jsem jak. Následně mi napsala email (dlužila mi peníze za auto), kde mi sdělila, že jsem manipulátor, žárlivec, egoista, vše ji zakazuji, nikam nesmí chodit, žije pouze můj život atd…Prostě všechny vlastnosti, co jsem ve vztahu nikdy neměl. Měla naprostou svobodu, bezmezně jsem ji věřil. Maximálně jsem občas utrousil poznámku, že hodně pije, nebo proč nikam nechodí. Spíše jsme vše podřizovali jí (např. výběr bytu, aby neměla strach, když tam bude sama, nebo když jsme šli na nějakou akci, odcházeli jsme většinou dříve, když ona chtěla). Následně opět nulová komunikace. Mezi tím jsem vezl kolegu z práce domů a váhodou jsem potkal její auto u jejího kolegy před domem. Šel jsem tedy zazvonit, abychom si alespoň něco řekli, zvonek nefungoval, tak jsem šel zaklepat na okno a tam seděla má přítelkyně na videochatu s kolegou. Zaklepal jsem, přišla k oknu, podívala se a odešla. Asi za dve hodiny se u mě objevil její kolega, že mu volala vystrašená, tak že jede z Německa a co jsem tam prý dělal. Druhý den jsem dostal od přítelkyně email, že s kolegou nic nemají, že potřebovala někde složit hlavu. Následně žádná komunikace. Po třech týdnech mi poslala peníze za auto s tím, že nemám nárok na žádný úrok a že se s platbou zpozdila, protože byly nějaké problémy v bance.
Minulé úterý mi napsala email, že pro mě byla pouze služka a onuce, že jsem sobecký a zlý a že mám hrozný charakter. Následně mi volal její kolega s tím, jestli se náhoudou nepotuluji kolem jeho domu, protože slečna má strach a je ve stresu. Že jsou od začátku spolu a že už semnou nechce slečna nikdy mluvit.
Kolegu jsem znal už z jedné jejich akce, kde viseli oba neustále na telefonu (stále jsem věřil) a jeho sestra tam říkala, že teď zkouší dostat jednu blondýnu (přítelkyně je blond).
Každopádně, jsou přímí kolegové, pán má dítě z prvního manželství (bojím se, aby během tahanice o dítě nevyplul na povrch jeden problém, co jsme kdysi s přítelkyní řešili), pije a jeho sestra říkala, že je rapl.
Mám pocit, že přítelkyně se nechala ukecat, teď je zamilovaná a zaslepená našeptáváním. Také se bojím, že to ve výsledku nedopadne dobře.
Já toto beru jako obrovskou životní lekci, jen se trápím, že zůstanu sám. Slečna odešla na mé 39 narozeniny, spálila všechny mosty a já zůstál nastavený na to, že děti nikdy nebudou a také se strachem, komu věřit a komu ne.
Také uvažuji co bude, až to slečně krachne (jestli krachne), jsem dobračisko a vždy jsem ji chránil. Sice ji hrdost nedovolí přijít, ale co kdyby…

Když to udělala takhle, žádné rozloučení a tak, nechala bych ji být. Žádný dobračisko. Příští rok můžeš někoho potkat a dítě ještě mít. Sice ti zbořila představu o vašem dokonalém vztahu, ale jste bezdětní a ty máš kde bydlet, práci atd. Není to konec světa.

Nenapravitelný
Zasloužilá kecalka 679 příspěvků 06.05.19 10:46

Vlastně nevím na co se ptáš. Najdi si jinou ženu a měj s ní děti, jsi ještě mladý. Včem je problém? Slečna se rozhodla. Důvody s tebou probírat nechce.

Kakika
Neúnavná pisatelka 15307 příspěvků 06.05.19 10:46

Tý jo, já ti nevím. Do té chvíle, než jsi napsal, že tě všichni (rodina, kamarádka) všude zablokovali, tak jsem věřila, že chyba bude někde na její straně. S expřítelkyněmi mých bratrů zůstávám nadále v kontaktu, protože jsme měli fajn přátelský vztah a rozešli se ti dva, my si mezi sebou nic neudělaly. Takže jsi zřejmě nebyl úplně v pohodě :nevim:

Stánina
Generální žvanilka 22373 příspěvků 06.05.19 10:48
@Anonymní píše:
Zdravím Vás všechny.

Vždyť to vlastně dobře dopadlo :hug: a růžová budoucnost před tebou, všechno ještě může být… :palec:

Pawukalf
Nováček 2 příspěvky 06.05.19 10:49

@Kakika No, ona to takto dělává. Když se ji někdo znelíbí, tak řekne všem, ať si ho zablokují. Měla takhle zablokované i své rodiče skoro rok. Já si skutečně nejsem ničeho vědom. Možná až moc starostlivosti, kdy jsem ji podporoval tak, že si mohla připadat jako ve zlaté kleci. Ale nebyla, měla naprostou volnost. Navíc bývám služebně občas mimo ČR, takže měla i hromadu prostoru.

Ou
Kelišová 7414 příspěvků 06.05.19 10:50

Lidi co si namlouvají, jak měli dokonalý vztah a najednou se na ně partner vykašlal kvůli někomu jinému by možná příště mohli víc vnímat to, co mu jim druhý říká a ne se opájet fanatazí dokonalého vztahu.

A lidi, co se mají za dokonalé partnery a najednou jejich ex jsou nejhorší stvoření na světě podtřebují dost zapracovat na své sebereflexi. Zejména pokud se taky k tomu opájejí iluzí, že měli dokonalý vztah.

Chápu že rozchod je těžká věc, zejména pokud tvoje sebevědomí je dost křehké a potřebuješ k přežití ony iluze, jinak se propadáš do černých hlubin.

To nejlepší co z té situace teď můžeš vytěžit je sebepoznání a snaha najít sílu v sobě samém a nevytvořit si další vrstvu nesmyslných sebeochraných lží. Protože ti hrozí klasický syndrom zahořklého, stárnoucího chlapa. A to nechceš, nechceš se utopit ve frustraci a nenávisti.

Více než vřele na to doporučuju psychoterapii - s mužem terapeutem.

Ou
Kelišová 7414 příspěvků 06.05.19 10:53
@Pawukalf
@Pawukalf píše:
@Kakika No, ona to takto dělává. Když se ji někdo znelíbí, tak řekne všem, ať si ho zablokují. Měla takhle zablokované i své rodiče skoro rok. Já si skutečně nejsem ničeho vědom. Možná až moc starostlivosti, kdy jsem ji podporoval tak, že si mohla připadat jako ve zlaté kleci. Ale nebyla, měla naprostou volnost. Navíc bývám služebně občas mimo ČR, takže měla i hromadu prostoru.

Takže by se to dalo vulgarizovat na submisivní narcis a dominantní hysterka. Jakej šel, takvoou potkal.
Vážně -.když se srovnáš sám se sebou, příště se zamiluješ do někoho použitelného. Pokud ne, budeš opakovat stejný vzorec.

Knížka, která by pro tebe mohla být hodně zajímavá - zejména ve fázi, kdy jsou iluze zpořené a je šance, že najdeš sílu se jich vzdát je tahle https://obchod.portal.cz/…itrni-zalar/

Kakika
Neúnavná pisatelka 15307 příspěvků 06.05.19 10:55
@Pawukalf píše:

a všichni poslechnou a zablokují?

Pokud to tak je, tak teď je řada na tobě. Zablokuj ji naprosto všude a udělej vše proto, aby tě ani ona, ani on nemohli kontaktovat. A buď rád, že máš nakonec přeci jen možnost mít svého potomka. Teď možná šok, ale později, až se na to budeš moci podívat s odstupem, to bude výhra.

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1611 příspěvků 06.05.19 10:57

No ono bůhví jak to bylo, většinou lidi co jsou si jistí jak dokonalí partneři byli, jsou všechno jiné než dokonalí partneři. A i kdyby ne - slečna odešla, hotovo, pobreč si a najdeš si jinou. Tečka.

Heivka
Závislačka 3947 příspěvků 06.05.19 11:01

Asi ten vztah jako dokonalý nevnímala, já bych taky neměla radost kdyby mě chlap tlačil na pracovní pozici na kterou sice mám ale nechci jí z nějakého důvodu dělat. Ona vám důvody rozchodu řekla, a z její strany jsou takové že o obnovu vztahu ani nestojí. Takže zbývá jediné, pořádně si pobrečet, zdrbnout jí s kamarády a až se emoce uklidní zamyslet se jestli ten vztah byl i pro ní tak super jak si myslíte.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.05.19 11:06

@Heivka Ona tu pozici chtela. Chtela se tam vypracovat, ja ji jen podporoval.
Ctu tady, ze vztah asi dokonaly nebyl. No minimalne z pohledu okoli byl a uvnitr fungoval take dobre. Nemeli jsme zadne hadky a po celou dobu tam byla zamilovanost.

zoidberg
Extra třída :D 12872 příspěvků 06.05.19 11:06

Tý jo super :palec:
Každý nemá takové štěstí jako ty, představ si, že byste byli manželé? To by bylo teprve peklíčko. Olízej si těch pár ran co ti zůstaly a počítej, že za pár dní ti zazvoní nějaká jiná slečna/paní s upečenou bábovkou, jestli doma nepotřebuješ ženskou ruku :)
A nestresuj, život začíná po čtyřicítce!

Lucie142
Kecalka 109 příspěvků 06.05.19 11:10

Zní to jako pohádka - dvě hádky za šest let??!! Vše podle ní??!! Naprostá volnost??!! Jestli ona to není pohádka?
A to, že jsi jel náhodou kolem bytu jejího kolegy? Přes okno jsi viděl, že jsou na videochatu? Nějak se nedivím, že je trochu vyděšená. Ale pokud se má intuice plete, můžeš být rád, že to tak dopadlo a příště přeji lepší výběr partnerky

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama