Rozchod kvůli špatným vztahům v rodině

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
12.1.22 20:27

Rozchod kvůli špatným vztahům v rodině

Zdravím holky,
jsem zoufala. S pritelem jsme spolu 5 let, je nam ted 25/26 a nedavno jsem se kvuli prkotine pohadala s mamkou od pritele a jeho sestrenici, se kterou se casto vida. Omluvila jsem se, natoz mi odepsaly, ze to chce cas a od te doby ani slovo. Neptaji se na me, neberou me mezi sebe, vubec si o tom nechteji promluvit, delaji ze neexistuji a ani se semnou nechtely bavit na novy rok, kdyz jsem jim chtela zavolat a poprat.
Jen se chci poradit, je to pro me hodne bolestive a neumim si predstavit, ze to takhle bude naveky. Celych 5 let to bylo skvele a nechci mit tak znicene vztahy v rodine.
Take jsem jim psala, ze bych si o tom promluvila osobne az bude vhodna doba, na to my napsaly, ze to chce cas.
Chapu, ze nejsou povinne se semnou bavit a odepisovat mi, ale rada bych mela cisty stit a prijde mi to vhodne vyresit, at vime, na cem jsme.
Nevim.. Nerikam, ze to je jejich vina nebo ze by se mely chovat jinak, jen jsem se potrebovala vypsat, protoze me to trapi a nevim, jak to resit. Ani nevim, co po vas zadam :nevim: Jen me to trapi

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
568
12.1.22 20:31
@Anonymní píše:
Zdravím holky,
jsem zoufala. S pritelem jsme spolu 5 let, je nam ted 25/26 a nedavno jsem se kvuli prkotine pohadala s mamkou od pritele a jeho sestrenici, se kterou se casto vida. Omluvila jsem se, natoz mi odepsaly, ze to chce cas a od te doby ani slovo. Neptaji se na me, neberou me mezi sebe, vubec si o tom nechteji promluvit, delaji ze neexistuji a ani se semnou nechtely bavit na novy rok, kdyz jsem jim chtela zavolat a poprat.
Jen se chci poradit, je to pro me hodne bolestive a neumim si predstavit, ze to takhle bude naveky. Celych 5 let to bylo skvele a nechci mit tak znicene vztahy v rodine.
Take jsem jim psala, ze bych si o tom promluvila osobne az bude vhodna doba, na to my napsaly, ze to chce cas.
Chapu, ze nejsou povinne se semnou bavit a odepisovat mi, ale rada bych mela cisty stit a prijde mi to vhodne vyresit, at vime, na cem jsme.
Nevim.. Nerikam, ze to je jejich vina nebo ze by se mely chovat jinak, jen jsem se potrebovala vypsat, protoze me to trapi a nevim, jak to resit. Ani nevim, co po vas zadam :nevim: Jen me to trapi

A proč teda rozchod? Na základě té hádky ses rozešla s přítelem?

Asi by bylo fajn rozvést, o co šlo, pokud to má takovýhle následky, tak to buď úplná prkotina (aspoň z jejich pohledu) nebude, nebo jsou to prostě urážlivky. Ale dokud nebudou podrobnosti, kloním se spíš k první variantě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9778
12.1.22 20:37

Nepochopila jsem z toho, proč rozchod? Co na to říká přítel?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
12.1.22 20:40

Prostě to chce čas, tak jim ho dej. Jestli na tebe budou naštvané ještě hodně dlouho, tak je to jejich problém, ty si to chtěla napravit a omluvit se. Nebo dělej jakože nic, zapomeň na to, možná se sami ozvou. Možná jim asi ublížilo to, co se mezi vámi stalo, ale to těžko posoudím. Rozhodně bych se kvůli nim nerozcházela s přítelem a takhle zahodit pět krásných let, vždyť za to přítel nemůže a nebo se urazil a nestojí na tvé straně? Pokud stojí na tvé straně, tak bych to neřešila. Vztahy v rodině mohou být složité, kdyby to byl tvůj manžel tak by ses rozvedla? Stejně tak se můžeš pohádat se svými dětmi, pokud nějaké plánuješ. S dětmi se těžko můžeš rozejít, i když to tak může vypadat.

Každopádně ti držím palce a ať to dobře dopadne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.22 20:41

Holky, omlouvam se, napsala jsem to jako idi0t :zed:
Nerozesli jsme se, ani jsme se o tom nebavili. Jen se bojim, ze to takhle budeme mit cely vztah a nevydrzim to. Pritel to neresi. Rikal, ze jsem udelala, co jsem mohla a uvidime. Jen me to nadmiru trapi a nedokazu se ztotoznit s tim, ze se s nema uz nebudu vidat.

Tu hadku tady moc rozebirat nechci, kvuli soukromi.

• Citovat
  • Nahlásit
1164
12.1.22 20:43

Ty seš ta, co se ožrala a chovala se jak kravka, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
568
12.1.22 20:44
@Anonymní píše:
Holky, omlouvam se, napsala jsem to jako idi0t :zed:
Nerozesli jsme se, ani jsme se o tom nebavili. Jen se bojim, ze to takhle budeme mit cely vztah a nevydrzim to. Pritel to neresi. Rikal, ze jsem udelala, co jsem mohla a uvidime. Jen me to nadmiru trapi a nedokazu se ztotoznit s tim, ze se s nema uz nebudu vidat.Tu hadku tady moc rozebirat nechci, kvuli soukromi.

Tak pokud přítel stojí za tebou, fakt bych to spíš neřešila. Ty vztahy v rodině jsou prostě dost komplikovaná věc.
Ale fakt strašně těžko radit, když vlastně netušíme, o co šlo.
Co pro někoho může být prkotina, pro jiného může být dost zásadní a dost se ho to může dotknout / ranit ho to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
568
12.1.22 20:45

@Modra1 dej odkaz, to mě zajímá :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.22 20:45

Achjo, dekuji. Pro me je tezsi kvuli psychickym problemum smireni se se ztratou blizkych. Vse vidim cernobile a problemy casto nafukuji a topim se v nich. Vim to, tak se nekdy potrebuji vypovidat a videt veci racionalneji.
Pritel to jako problem nevidi. Samozrejme ho to mrzi, ale nevidi to jako neco neresitelneho a sam rikal, ze uvidime casem.

Vim, ze jsem to napsala nepochopitelne, ale nechci to tady do detailu rozebirat.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.22 20:47

Nevim, na co narazis a trosku chovani by taky neuskodilo. :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
11648
12.1.22 20:49
@Anonymní píše:
Nevim, na co narazis a trosku chovani by taky neuskodilo. :lol:

Naráží na jednu starší diskuzi, kde se zakladatelka přehnaně opila a celý večer rýpala do švagra a tchyně i on se s ní kvůli tomu neba… :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5610
12.1.22 20:51

V každé rodině je něco, neznám rodinu, kde by všichni se všemi mluvili, všichni k sobě mohli být upřímní a všichni si přáli blaho mezi sebou navzájem. Buď ráda, že to klape mezi tebou a přítelem a toto zkus neřešit. Když budou chtít, tak se ozvou, tys udělala, cos mohla, co se týče nápravy situace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9778
12.1.22 20:52
@Modra1 píše:
Ty seš ta, co se ožrala a chovala se jak kravka, ne?

Myslíš tu, co v žertu nazvala švagra vyžírkou a opakovala to tak dlouho, až to přestalo být vtipný a nakonec mu to znovu vpálila při jeho pokusu o smír? To bylo dobrý, no :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.22 20:53

Aha, my jsme se pohadali na wellness a trosku vam nastinim- kvuli politice. Proste prkotina, ale prijde mi, ze to vzali trochu vazne a urazili se. Ja to beru jako hadku, ale nic jsme si neudelali, nerekki si sprote slova. Jen jsme si vymenili ostreji nazory.

• Citovat
  • Nahlásit
16769
12.1.22 20:56

Nemuzes byt zadobre se vsemi.
Musis si s nimi mermomoci volat a povidat…?
Nemusis.
S pritelem chod po rodine jako normalne a kasli na to (ty ses omluvit chtela, ted je mic na jejich strane).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat