Rozchod kvůli mé žárlivosti

224
20.6.15 12:14

rozchod kvůli žárlivosti

Ahoj, rozešel se s Vámi váš partner, manžel kvůli žárlivosti?
Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3044
20.6.15 12:17

Já se rozešla s přítelem částečně i z důvodu, že dost žárlil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1606
20.6.15 12:22

Ahoj, jako kuli tve zarlivosti, nebo kuli jeho? Ja mela zarliveho pritele a s tim jsem se rozesla, protoze mi kecal do zivota vic jak mama, dokonce i do obleceni, liceni. Nesmela jsem nikam ani s kamoskou, kterou znal a kdyz me „pustil“ tak jsem si pak stejme vyslechla zarlivou zcenu. Takze pro rozchod z podobnych duvodu mam pochopeni. Pripadala jsem si s nim jak dite i kdyz ze zacatku mi to jeho zarleni lichotilo :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49241
20.6.15 12:54
@Kikuč píše:
Díky

se mnou ne, ale znám holku, co byla fakt žárlivá hysterka a ten její to nakonec nevydržel a odešel

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
224
20.6.15 13:02
@tronelka píše:
Ahoj, jako kuli tve zarlivosti, nebo kuli jeho? Ja mela zarliveho pritele a s tim jsem se rozesla, protoze mi kecal do zivota vic jak mama, dokonce i do obleceni, liceni. Nesmela jsem nikam ani s kamoskou, kterou znal a kdyz me „pustil“ tak jsem si pak stejme vyslechla zarlivou zcenu. Takze pro rozchod z podobnych duvodu mam pochopeni. Pripadala jsem si s nim jak dite i kdyz ze zacatku mi to jeho zarleni lichotilo :mrgreen:

Kvůli mé…, snažila jsem se s tím něco dělat, ale nešlo mi to tak rychle…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7385
20.6.15 13:31

Vis ty co? když je nekdo ve vztahu, tak se ocekava, ze si budou oba vzajemne verit. Tecka. Pokud jeden druheho podvede (jakkoliv) a partner mu odpusti, znamena to, ze mu bude zase verit a nebude to neustale omylat. Pokud to ma potrebu neustale omylat, neni to odpusteno a ve vztahu je dusno a vztah konci. Je to velmi jednoduche. taky jsem zazila zarliveho pritele, kdyz mi udelal zarlivou scenu, protoze k nam domu prisli dva instalateri montovat radiatory a ja tam s nima byla ctvrhodky sama, tak jsem ho poslala do prd…

Stejne tak, kdyz se partneri podvadeji, pak jsi na mezniku jestli chces vztah zachranit a zacit znova a nebo nechces..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14662
20.6.15 13:32
@Kikuč píše:
Díky

Rozešla jsem se já s manželem, nešlo to vydržet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26152
20.6.15 13:34

Soužití s žárlivcem není moc k žití…omezování, zpovídání se…prostě negativa asi převažují nad pozitivy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Inaris
20.6.15 14:19
@Kikuč píše:
Díky
:D Ne, ten můj se mi směje a důsledně v mobilu maže SMS a protokol, čemuž se zase směju já. :D
Ale já už jsem zajištěná, nezávislá padesátka, takže toto už mě netíží.
  • Citovat
  • Upravit
224
20.6.15 14:25
@Inaris píše: :D Ne, ten můj se mi směje a důsledně v mobilu maže SMS a protokol, čemuž se zase směju já. :D
Ale já už jsem zajištěná, nezávislá padesátka, takže toto už mě netíží.

Ty mu čteš v mobilu? že víš, že si to maže…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24473
20.6.15 14:37
@Kikuč píše:
Díky

Tak vždycky odejde ten. Který má doma žárlivého partnera. Neznám nikoho kdo by žárlil tolik, až by sám odešel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
224
20.6.15 14:42
@Honza 12 píše:
Tak vždycky odejde ten. Který má doma žárlivého partnera. Neznám nikoho kdo by žárlil tolik, až by sám odešel.
@Honza 12 píše:
Tak vždycky odejde ten. Který má doma žárlivého partnera. Neznám nikoho kdo by žárlil tolik, až by sám odešel. [/citace
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
224
20.6.15 14:43

A věřili byste, že se na sobě zapracoval?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
814
20.6.15 14:43
@Honza 12 píše:

Souhlas! A vůbec to nechápu, vždyť ten žárlivý partner se sám užírá, tak proč z toho neodejde?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Inaris
20.6.15 14:44
@Kikuč píše:
Ty mu čteš v mobilu? že víš, že si to maže…
Často si někam bereme jenom jeden mobil. Nevisíme na technice. A kdysi mě jako technický antitalent tvrdil, že v mém starém mobilu není archiv. Tak jsem mu ho ukázala a při té příležitosti viděla, co nesmazal. :D :D Dodnes se tomu chechtám - jak jsem byla technicky lepší než on a jak čuměl. :D Žárlivost je ve své podstatě zbytečná, i když pochopitelná. Ale žárlením si bohužel nikdo nepomůže, jen ztrácí pěkné chvíle a dny ve svém životě. Jsem ráda, že už nejsem mladá a že tohle mám za sebou.
  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama