Rozchod na dočasnou dálku

Anonymní
8.3.21 19:38

Rozchod na dálku

Ahoj, mám takový problém a ráda bych si přečetla vaše názory, rady a zkušenosti. :)
Snad to po mě vyluštíte a dočtete do konce, děkuji :srdce:

Přítel se s jednou nedávno rozešel, hlavně kvůli odletu do ciziny, ale v jejich rozchodu prý hrála ještě hádka. Pár let jsme spolužáci, ale teprve teď se nám nějak zvrhla konverzace chatu. Psal mi každé ráno a večer, zprvu kamarádsky, ale později jsme se dali vcelku spontánně dohromady, i přes naše předchozí zprávy, že vztah nechceme. :?

Začátek vztahu byl nádherný, plánovali jsme dokonce i budoucnost. Prý dřív k jiné toto necítil, což mě logicky potěšilo. Milovali jsme se i přes tu obrovskou dálku, volali jsme si (chodil kvůli mě spát pozdě v noci) a všechno. Ale později mi přišlo, že mě má „na háku“ a radši hrál s kamarády hry ve svém volném čase místo toho, aby se obtěžoval aspoň mi napsat nebo nevím. Znepokojovalo mě, jestli nemá jinou, ale tvrdil, že ne.

Když jsem mu napsala, byl opravdu moc rád. Později mi napsal něco ve stylu, že by to bylo lepší zkusit až po jeho návratu.
Důvod, který mi napsal: Už nejsme tolik v kontaktu, až bych se vrátil, nevěnoval bych ti tolik času, protože bych pak zase odletěl. Můžu za to já, nevím, co cítím apod. (klasické výmluvy 🙄).

Tohle jsem od něj nečekala. Nevím, co mám dělat. Asi bych mu měla nechat čas. Je to běžná situace, obvyklý rozchod. Ale nesmírně moc ráda bych chtěla slyšet váš pohled na celou situaci. Předem všem moc děkuji
:srdce:

Příspěvek upraven 01.04.21 v 19:40

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
744
8.3.21 19:42

Jak dlouho to celé trvalo? A viděi jste se v průběhu vztahu naživo?

• Nahlásit
1345
8.3.21 19:46

Já tomu moc nerozumím,, ted´ je pryč? Vrátí se napořád? a kdy? Že to můžete zkusit pak živě, ne?
Jinak znáš to, sejde z očí, sejde z mysli. A možná jste přepálili začátek, láska sem, budoucnost tam, :srdce: kam se podívám…asi už ho to nebaví
Kolik mu je? Že neví co chce

• Nahlásit
Anonymní
8.3.21 19:47

@Rosebery Kamarádi, respektive spolužáci jsme tři roky a dost dobří. Chodili jsme spolu teprve měsíc a půl. V průběhu vztahu jsme se neviděli, pouze přes sociální sítě, jelikož je bohužel stále v cizině. Vrátit se má přibližně za měsíc.

Příspěvek upraven 01.04.21 v 19:41

• Nahlásit
57760
8.3.21 19:50

Tak s jakou jednou se rozešel, tam byla ještě jiná?

• Nahlásit
2145
8.3.21 19:51

A vy se znáte osobně? Z toho textu jsem to moc nepochopila :think:

• Nahlásit
Anonymní
8.3.21 19:52

@Taktinevím Ano, je stále pryč. Vrátí se zhruba za měsíc. Psal, že by se ale do ciziny zase vrátil. Jsme ještě dost mladí, takže jeho nerozhodnost chápu. Nikdy takový nebyl, až poslední dobou mu přibyly další povinnosti, takže byl vytížený a moc ho to nebavilo.

Příspěvek upraven 01.04.21 v 19:29

• Nahlásit
744
8.3.21 19:53

No, na chlapa divný, že si takhle vylévá srdíčko už po měsíci a půl(myslím to, že nikdy nic takového k nikomu necítil a tak). Nevím, zdá se mi divnej. I ti smajlíci jsou prostě od chlapa divní-takoví infantilní nebo nevím, jak to jinak popsat. Celý je to dvný-tak jeho potřeba, abys ho neustále ujišťovala o čemsi,…Možná má malé sebevědomí. Uvidíš, co bude až přijede. Měsíc je krátká doba.

• Nahlásit
Anonymní
8.3.21 19:53

@Petra Z Rozešel se s jednou ještě před naším začátkem vztahu. Jiná v tom není. Miloval mě, ale teď je zmatený. Neví, co cítí.

Příspěvek upraven 01.04.21 v 19:32

• Nahlásit
7648
8.3.21 19:54

Asi jsem se v tom taky ztratila. Kdyz jste se neviděli, tak to nepovažuju za chození.

• Nahlásit
Anonymní
8.3.21 19:55

@alejandra Ano, známe. Tři roky jsme spolužáci. A hodně jsme si psali. Občas jsme se spolu osobně bavili ve škole, zval mě i ven.

Příspěvek upraven 01.04.21 v 19:33

• Nahlásit
1345
8.3.21 19:56
@Anonymní píše:
@Taktinevím Ano, je stále pryč. Vrátí se zhruba za měsíc, ale jeho rodina uvažuje o stálém pobytu v cizině. Psal, že natrvalo by tam bydleli asi za půl roku od jeho příjezdu do ČR, takže by zde byl jen krátce. Ale plánoval až budeme plnoletí společnou budoucnost. Jsme opravdu moc mladí, takže jeho nerozhodnost chápu. Nikdy takový nebyl, až poslední dobou mu přibyla další škola, koníčky, takže byl vytížený a nebavilo ho to moc.

Aha, tak proto, ještě nejste ani plnoletí. Hele, tak na to kašli. Bude nějaký v ČR. Tohle moc nadějně nevypadá :mavam:

• Nahlásit
Anonymní
8.3.21 19:58

@Rosebery Přesně toto jsem si říkala.

Příspěvek upraven 01.04.21 v 19:34

• Nahlásit
Anonymní
8.3.21 20:00

@Taktinevím Stejné radily i kamarádky. Ale stejně v hloubi srdce doufám, že se ke mně vrátí. Sice bychom se nevídali, kvůli dálce, ale na začátek „vztahu“ nezapomenu.

• Nahlásit
10522
8.3.21 20:04
@Anonymní píše:
@Rosebery Moc děkuji za zpětnou vazbu. Přesně toto jsem si říkala. Na znamení zas tolik nedávám, ale je štír a sedí mu to se vším všudy. Údajně ho bývalá podváděla poslední tři měsíce, což ho jak psal poznamenalo a potřeboval se občas ujišťovat, ale věřil mi.

Furt resis, co jak proc a nac, ale pismenka se proste nepocitaj…
Ted na to kasli, uvidis co bude v realu a podle toho se pak zarid.

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat