Čestvě po rozchodu a nevím co mám dělat

Anonymní
24.10.19 14:10

Rozchod nevim jak dal, jsem zoufalai i kdyz mi ublizoval

Jsem po rozchodu ze vcerejsiho vecera, nemuzu tomu uverit a strasne to boli. Uz to nefungovalo, ale stejne jen sedim a brecim a nevim co mam delat. Je mi strasne. Byli jsme spolu pres 5 let. Rozchod z jeho strany. Jeste mame dost nevyresenejch veci mezi sebou, v noci se sebral a odjel.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
24.10.19 14:15

Asi se potrebuju vykecat, rada zadna neni.

• Nahlásit
  • Citovat
24.10.19 14:21

Moje rada - Dostaň to ze sebe, vybreč se, vykřič se. Nesnižuj se k tomu, že bys mu psala/volala, říkala mu, že ho chceš zpátky. Jdi o víkendu někam s kamarády. Pokud má u tebe nějaké věci, dej je do pytle na odpadky a ten mu pak předej mezi dveřmi, až si pro ně přijede a dveře zabouchni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.10.19 14:36
@terryuiu píše:
Moje rada - Dostaň to ze sebe, vybreč se, vykřič se. Nesnižuj se k tomu, že bys mu psala/volala, říkala mu, že ho chceš zpátky. Jdi o víkendu někam s kamarády. Pokud má u tebe nějaké věci, dej je do pytle na odpadky a ten mu pak předej mezi dveřmi, až si pro ně přijede a dveře zabouchni.

Sedim si na rukach abych mu nevolala.
Zili jsme spolu skoro 5 let, ma tady vsechno vcetne psa. Brecim od rana, nejsem schopna se sousredit na praci, nechci uz novej zacatek, uz mam vseho dost. Pripada mi ze je zivot na prd. Kamaradky jsem kvuli nemu bohuzel opomijela, tak na me nikdo nebude zvedavej :neutral_face:. Vim ze mu nesmim zavolat a jeste se ztrapnovat.

• Nahlásit
  • Citovat
47737
24.10.19 14:39

A byl to vůbec rozchod? Uvidíš kdy se ukáže, ale jestli ten vztah ok nebyl tak bud ráda. Divné že tam nechal psa? Třeba přijde z práce a bude dělat jako by nic :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.10.19 14:45
@Markéta80 píše:
A byl to vůbec rozchod? Uvidíš kdy se ukáže, ale jestli ten vztah ok nebyl tak bud ráda. Divné že tam nechal psa? Třeba přijde z práce a bude dělat jako by nic :lol:

Neni v praci, vubec nevim kde je. Vcera jsme se vecer pohadali a on odjel a neozval se od ty doby. Vztah posledni dobou nebyl uplne ok, dost jsme se hadali a on ze me delal blbce. Jenze jsem se nestihla odmilovat a je mi vsechno dost lito. Psy mame 2 a jeden je jakoby jeho a dost na nem visi, a druhej je jakoby muj. Psi se nemaji radi mezi sebou a musi byt oddelene, tak je to narocnejsi. Ale to je mu ocividne jedno ze mi nechal oba doma a netusim kde je. No rada neni, jen ze to chce cas.

• Nahlásit
  • Citovat
24.10.19 14:48

Jestli jsi kvůli němu opomíjela kamarádky, tak o to víc se s tebou budou chtít setkat a podrbat, jakej to byl blbec :D Jen jim napiš, jestli by nechtěly někam zajít, že jste se rozešly a potřebuješ si o tom promluvit :) Určitě se budou chtít sejít.

Pokud ale u tebe nechal psa, tak je to spíš než rozchod jen trucování. Taky si myslím, že se večer vrátí domů a bude možná dělat, že nic :? Pak bys to měla vzít do svých rukou ty a říct mu, že je konec, ubližoval ti a ten včerejší výstup byl jen třešnička na dortu.

Příspěvek upraven 24.10.19 v 14:50

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47737
24.10.19 14:49

Napsala bych mu kdy si přijde pro psa. Jestli bydlíš Ty u něj tak řešit kam se přestěhovat se svým psem ;) Ale spíš se naštval zase se vrátí ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47737
24.10.19 14:50

Možná čeká až mu napíšeš :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.10.19 14:58

Bydli, nebo teda spis bydlel, on u me, takze nemusim resit kam jit, asi to resi on. Ja cekala ze se v noci vrati, ale nevratil a neozval se. Ze je v poradku vim protoze je aktivni na whats upu. Ja jsem blba holky, brecim kvuli pitomeckovi misto abych slavila ze je pryc. Nejhorsi je ze jeho znamy vsichni rikali jakej jsme idealni par. No nejsme. Psa tady nechal protoze jsme se pohadali v restauraci a on me odvezl domu a hned odjel. Ale je mu asi fuk ze ten pes je na nem zavislej, lezi i dveri a vyhlizi ho. Sobeckej chlap.

• Nahlásit
  • Citovat
24.10.19 15:02

Takový rozchody s přítelem zažívám furt :lol:. Do týdne ale vždy přileze a zas mě hrozně miluje :lol: Takže bych to teď ještě chvilku nechala a čekala, jak se to vyvine. A pokavaď to myslí opravdu vážně… V prvních dnech to musíš dostat ze sebe, takže moje rada zní: Brečet, brečet, brečet. Až se vybrečíš z toho nejhoršího tak to chce furt s někým být. A jak se říká: Čas zahojí všechny rány, takže hlavu vzhůru princezno, padá ti korunka… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.10.19 15:02
@Markéta80 píše:

No da mi to sebezapreni ale zatim jsem nenapsala.
Rozesel se on se mnou,.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
24.10.19 15:05
@Markéta80 píše:

No da mi to sebezapreni ale zatim jsem nenapsala.
Rozesel se on se mnou,.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
24.10.19 15:07
@meduzka23 píše:
Takový rozchody s přítelem zažívám furt :lol:. Do týdne ale vždy přileze a zas mě hrozně miluje :lol: Takže bych to teď ještě chvilku nechala a čekala, jak se to vyvine. A pokavaď to myslí opravdu vážně… V prvních dnech to musíš dostat ze sebe, takže moje rada zní: Brečet, brečet, brečet. Až se vybrečíš z toho nejhoršího tak to chce furt s někým být. A jak se říká: Čas zahojí všechny rány, takže hlavu vzhůru princezno, padá ti korunka… ;)

A proc se rozchazite? A jak to davas? A jak jste spolu dlouho? No ja sem docela v pytli. Sice uz naky demostrativni odchazeni bylo ale na chvili, ne ze se vubec neozve ani neprijede.

• Nahlásit
  • Citovat
24.10.19 15:25

Povětšinou kvůli blbostem. Žárlivost, domácnost a prkotiny. Jednou jsem šla s kamarádem na cígo a přítel to nerozdejchal a napsal mi, ať si sbalím věci a táhnu. Když jsem přišla domů, tak mi řekl, že si našel někoho jiného. Samozřejmě jsem byla plná vzteku ale furt jsem nebyla nějak smutná. Dal mi ultimátum že se do 2 dnů musím odstěhovat. Do 2 dnů jsem se opravdu nestihla odstěhovat a tak jsem rychle pobalila nějaký věci a šla ke kamarádce. Samozřejmě potom už jsem smutná byla, ale furt jsem tomu nevěřila a snažila se furt s někým být. A víš co? Po 4 dnech co mi vůbec nepsal mi potom napsal, že si dělal srandu, že jen žárlil, že mě miluje a podobný melancholický řeči. Ještě cca další 3 dny jsem ho podusila, aby si uvědomil, že mi má svoje pocity říkat na rovinu. Myslím si, že po dlouholetém vztahu je tohle „normální“. Mě kolikrát taky hráblo a šla jsem od něj na týden třeba pryč, protože jsem si myslela, jak mi bude bez něj hrozně fajn. Prvních pár dní možná, ale pak si člověk uvědomí, pro koho má srdce. Né vždy to tak musí být… Ale já si myslím, že tvému přítelovi jen přetekl pohár. Být tebou, nepíšu mu, zatnu zuby a nechám to plynout. Hlavní je tyhle krize společně zvládnout a k tomu je občas potřeba si od sebe dát chvilku oddych. A prosím tě… Můžeš mi nastínit o čem byla hádka tentokrát? Že to vygradovalo až k tomu, že se sbalil? Proč už si delší dobu nerozumíte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama